دوست مجازی من

mahsa.

New member
مارکوپلو همون که صندلی متحرک آواتارش اوایل خیای فعال بود الان نیستش

گلاب

New member
منم بهترین دوستام رو که با اخلاقم جورن تو دنیاس مجازی پیدا کردم.......

اپیدمیولوژی عزیزم.... که 1سال با هم و پا به پای هم درس خوندیم.....:heart:

ماجده گلم.... :heart:

و خیلی از دوستای دیگه......
:heart:

TUMS

Well-known member
اینجا بچه ها ب هم کمک میکنن بدون هیچ چشم داشتی ولی بعضی وقت ها در دنیای واقعی اینجوری معنی نمیشه
و ب نظرم اینجا صمیمیتش خوبه
من که ب خاطر صداقت و صمیمیتش هست که هنوزم عضو فعال هستم. . . .:riz304::riz304::riz304::riz304:

Marc0p0lo

New member
به نظر من دوستی اتفاقی است که ارزش وقوع آن کاملا به اندازه قلب های ما بستگی دارد.

من در بیشتر رابطه های دوستانه ای داشتم هیچ وقت پرونده دوستی را نبسته ام و همیشه راهی را برای بازگشت به دوستی برای خودم نگه داشتم.

گاهی فکر می کنم کسانیکه ارزش دوستی های قبلی شان را نمی دانند اصالت احساسی شان را راحت از دست می دهند. باید قدر همه تلخکامگی ها را هم دانست چرا که شروع فصل تازه ای است در زندگی پیش روی ما.

امروز که فکر می کنم درمی یابم که حتی دوستان نوجوانی ام را در جایی از رویداد های زندگی بارها و بارها می بینم...

یادمان باشد حذف دوستان حتی آنهایی که با یک خاطره بد ، دفترشان را بسته ایم خطی است که ما روی دوره ای از زندگیمان می کشیم....

سپاس از تمامی دوستانی عزیزم که به یادم بودنند و توی این زمان غیبتم بهم پیام میدادن مخصوصا مهسای عزیز که همیشه با معرفتش منو شرمنده خودش می کنه:heart::riz304:

mahsa.

New member
به نظر من دوستی اتفاقی است که ارزش وقوع آن کاملا به اندازه قلب های ما بستگی دارد.

من در بیشتر رابطه های دوستانه ای داشتم هیچ وقت پرونده دوستی را نبسته ام و همیشه راهی را برای بازگشت به دوستی برای خودم نگه داشتم.

گاهی فکر می کنم کسانیکه ارزش دوستی های قبلی شان را نمی دانند اصالت احساسی شان را راحت از دست می دهند. باید قدر همه تلخکامگی ها را هم دانست چرا که شروع فصل تازه ای است در زندگی پیش روی ما.

امروز که فکر می کنم درمی یابم که حتی دوستان نوجوانی ام را در جایی از رویداد های زندگی بارها و بارها می بینم...

یادمان باشد حذف دوستان حتی آنهایی که با یک خاطره بد ، دفترشان را بسته ایم خطی است که ما روی دوره ای از زندگیمان می کشیم....

سپاس از تمامی دوستانی عزیزم که به یادم بودنند و توی این زمان غیبتم بهم پیام میدادن مخصوصا مهسای عزیز که همیشه با معرفتش منو شرمنده خودش می کنه:heart::riz304:

خوشحالم که برگشتی
به افتخار داداش خوبم مارکو هیپ هیپ هورااااااااااااااااا

leylii

New member
من تازه 2 ماه هستش که اومدم اینجا ولی دوستای خوبی پیدا کردم ...بی بی تی ..ماجده .گلاب.امین .ایمونو.بیوشیمی ..بهار ...خیلی هم دوستشون دارم و آرزوی سلامتی براشون دارم ..البته برا کل بچه های انجمن ........:riz304:

Nike313

New member
یاد دوستای قدیمیمون که الان نیستین بخیر

تاتی.....شادی 25......ایمونو.....مهسا ایل.......امین 88.....بهار9398...سوسو....پرسونا......مریم7313 .......حسان و بقیه دوستان.....
:dadad4::riz304:

mahsa.

New member
یاد دوستای قدیمیمون که الان نیستین بخیر

تاتی.....شادی 25......ایمونو.....مهسا ایل.......امین 88.....بهار9398...سوسو....پرسونا......مریم7313 .......حسان و بقیه دوستان.....
:dadad4::riz304:

امید 2010
رضا ان
محسن_رک
ورسا
واریا
مهران35

نوتر

New member
عب نداره دلستان سنتی هم هس اونجام میشه رف!!!!!!!!! شما فقط منو خبر کنین :a2d3:

خخخ پریا منم باید با مهسا هماهنگ کنم.خخخخ

حتما حتما میگم بتون.
684319_pizzasmiley.gif

:a2d3:

bioshimi93

New member
عاشق لایک ها و نوشته های پشت مانیتور میشویم
مجازی میخندیم و مجازی گریه می کنیم اما نمی بینیم که دوست مجازی واقعا درچه حاله ...
بعضی وقتها دوست مجازی باعث میشه واقعا حالت بد بشه ...
خودشون مجازی هستن اما تو دنیای واقعی ما اثر میذارن...
یه روز خیلی همدیگرو دوست داریم و روز دیگه دل همدیگرومیشکنیم...

بالا