دوست داری همسر آیندت شیطون باشه یا آروم؟

sara77

New member
الان نتیجه گیری کلی
کل پسرا دوس دارن زنشون شیطون باشه؟؟چرا واغعا اخ چه دلیلی داره؟؟/؟؟
خب شیطون باشه که چی؟؟خب چرا ااروم نباشه؟

gollaleh

New member
زن شیطون باشه خوبه اما مرد شیطون ................اوفففففففففففففف.اروم باشه اما خنگ نباشه

sara77

New member
زن شیطون باشه خوبه اما مرد شیطون ................اوفففففففففففففف.اروم باشه اما خنگ نباشه

وتغعا لااااااااااااااااااااااایک

- - - Updated - - -

وتغعا لااااااااااااااااااااااایک

Mohammad gh

New member
این اووووف یعنی اوووف خیلی محشره یا اووووففففف میخوام چی کار!!! ؟؟؟
و بعد اینکه وقتی میگی اروم باشه اما خنگ نباشه یعنی یعنی آرومی مترادفه با خنگی دیگه!که باید حتما تاکید بشه اروم اما نه خنگ:|

لطفا کمی شفاف سازی:riz277:

gollaleh

New member
و بعد اینکه وقتی میگی اروم باشه اما خنگ نباشه یعنی یعنی آرومی مترادفه با خنگی دیگه!که باید حتما تاکید بشه اروم اما نه خنگ:|

اوف ینی باید مواظب بود...آرومم با خنگ مترادف نیس گاها همراه همن...شفافه؟:65d6a5d6s:

RONATA

New member
:smiliess (11):دوس دارم فقط با خودم شوخی کنه برا بقیه مغرورو جدی باشههههههههههه
در غیر این صورت میکشمششششششششششش:p7977cujr38iyymsu8:

Fariba 90

New member
آره نگران نباش.من که اینجا نتیجه گرفتم توام اگه تلاش کنی به نتایج خیلی خوبی میرسی.برادر عسلم هستا خودت به عسل نزدیک کن بقیه اش :(40):حله
الهی شکر یکی تو این انجمن نتیجه گرفت وعاقبت بخیر شد:thanks:
عسل جون که ما رو با پیشنهادش سورپرایز کرد واقعا!نصف دخترای انجمن به امید برادر عسل زنده ان!:25r30wi:
عسل جون عزیزم...!:(40):

konjkave

New member
الهی شکر یکی تو این انجمن نتیجه گرفت وعاقبت بخیر شد:thanks:
عسل جون که ما رو با پیشنهادش سورپرایز کرد واقعا!نصف دخترای انجمن به امید برادر عسل زنده ان!:25r30wi:
عسل جون عزیزم...!:(40):
آخی فریبا جون شرمنده این سارا هم داداش عسل قلاب کرد هم شوهر چینی میخواد بگیره منم واسه خودم یه کارتون شوهر چینی سفارش دادم میخوای یه کارتونم واسه تو سفارش بدم؟:(40):

konjkave

New member

خب گلاله بچه راست میگه دیگه الان منم گیج شدم کی مترداف کیه؟لطفا شفاف سازی بیشترررررر

Fariba 90

New member
آخی فریبا جون شرمنده این سارا هم داداش عسل قلاب کرد هم شوهر چینی میخواد بگیره منم واسه خودم یه کارتون شوهر چینی سفارش دادم میخوای یه کارتونم واسه تو سفارش بدم؟:(40):
حیف شد!نه کنجکاو جون شوهر چینی دوام نداره!حالا اگه ژاپنی بود یه چیزی.مرگ نداشت!ادوباره بی شوهر میمونیم.اونوقت میخوای ازچاله دربیایم بیفتیم تو چاه!؟:riz481:

konjkave

New member

ینی دیگه اینقد کمبود شوشو اومده که سن 59 برای من
من:(50):
رسانه های بین الملی:riz277:
سایت همسریابی:bunnyearsmiley:
بعلهههههههههههههههههههههه دیگه
اصن امریکا بیا منو بخورررررررررررررررررررررررررررررر
بیخودی داد وبیداد نکن همینم گیرت نمیاداااااا.بعدشم دهه هفتادی؟؟؟؟متاسفم برو ته لیست ساکت بشین اگه کسی جلوتر از تو انصراف داد میارمت بالا.
عاقا جایگاهتون درلیست براساس سن وشرایط تحصیلی اونایی که امسال میخوان ارشد بدن یا هنوز فارغ التحصیل نشدن فعلن برن درسشون بخونن چه معنی داره اول کوچیکترا ازدواج کنن :riz277:

konjkave

New member
حیف شد!نه کنجکاو جون شوهر چینی دوام نداره!حالا اگه ژاپنی بود یه چیزی.مرگ نداشت!ادوباره بی شوهر میمونیم.اونوقت میخوای ازچاله دربیایم بیفتیم تو چاه!؟:riz481:

حرف گوش کن شوهر چینی هم ارزون هم زود از بین میره اینجوری تنوع هم هست واسه همین میگم یه کارتون سفارش بدیم اصن جهن وضرر واسه شما ده تا کارتون سفارش میدیم دیگه چونه نزن بقیه ام هستن
بدو حراجش کردم:p7977cujr38iyymsu8:

Fariba 90

New member
حرف گوش کن شوهر چینی هم ارزون هم زود از بین میره اینجوری تنوع هم هست واسه همین میگم یه کارتون سفارش بدیم اصن جهن وضرر واسه شما ده تا کارتون سفارش میدیم دیگه چونه نزن بقیه ام هستن
بدو حراجش کردم:p7977cujr38iyymsu8:

حالا که اینقدر اصرار میکنی باشه!ما که همه چیزمون چینیه بذار شوهرمون هم چینی باشه جهنم وضرر دیگه!

ghazal26

New member
باشه غزل جون! منتظر باش که می آید! اینو مگه اینکه سفارش بدیما! اکی؟!

مرسي داداش مكسين..:a2d3: اما اين فقط يه تيكش بود كه گفتم...فك نكنم شما بتوني پيداش كني.. نميخوام تو زحمت بيوفتي.. خودش ميگرده پيدام ميكنه:rolleyessmileyanim:

mexin

Well-known member
مرسي داداش مكسين..:a2d3: اما اين فقط يه تيكش بود كه گفتم...فك نكنم شما بتوني پيداش كني.. نميخوام تو زحمت بيوفتي.. خودش ميگرده پيدام ميكنه:rolleyessmileyanim:

انشاالله که زودتر پیدات کنه غزل جون! با اسب سفید می آید؟!:(50):

economic

New member
خا فرقی نمیکنه...من که هنو تو اصل ماجرا گیر کردم

وقتی خوندمش نوشته بود اروم یا شیطون....2 زدم..اما حالا 1

محسن جان اصـــــــــــــــــــــــــل ماجرا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
گیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mexin

Well-known member
خخخخخخخخخ
بیا مکسین درخاست پسرا یبشتره که
باید بری تو لیست البته مکسین تو لیست سیاه ه
تو باید پسر خوبی باشی که تو لیست سیاه نریااااااااااااا
البته کپی و-مدارکی که گفتیمم باید بذاری ببینم واجدش هستی یا نه

فعلا که بذار یکی واسه خودت گیر بیاد بعد به فکر ما باش سارا جون!!

!SeCreT!

New member
میگم اینجا مجلس خواستگاری شده؟؟؟؟
منم داداش دارم ها...
:painting:

بالا