دوست داری همسر آیندت شیطون باشه یا آروم؟

BBT

New member
زوجی در دادگاه خانواده حضور یافتند و درخواست طلاق توافقی شان به قاضی دادگاه ارائه کردند. مرد جوان که 38 سال سن داشت، خطاب به قاضی دادگاه گفت: وقتی با همسرم ازدواج کردم معتقد بودم، همسرم هیچ گاه برایم تکراری نمی شود اما بعد از گذشت 13 سال از زندگی مشترک مان هر دوی ما به این نتیجه رسیدیم که برای یکدیگر جذابیتی نداریم. وی در ادامه با بیان اینکه همسرم فرد بسیار مهربانی است، افزود: در این سال ها همسرم هیچ گاه رفتارهای زننده و بدی با من نداشته است و شاید یکی از دلایل جدایی مان مهربان بودن بیش از حد همسرم باشد.
در ادامه جلسه دادگاه همسر مرد جوان، اظهار کرد: شوهرم دیگر برای من جذابیت ندارد و هیچ یک از رفتار هایش برایم جالب و غیر منتظره نیست و تمامی کارهای وی را می توانم حدس بزنم و این موضوع باعث شده است برای یکدیگر جذابیتی نداشته باشیم.
زن جوان با بیان اینکه شوهرم در طول زندگی مشترک مان هیچ گاه با من در مورد هیچ موضوعی مخالفت نکرده است، خاطر نشان کرد: همسرم هیچ گاه نتوانست همانند دیگر مرد ها با اقتدار رفتار کند، هیچ گاه نظرات خود را بیان نمی کرد و همین امر باعث دلسردی من از زندگی شد. اما به دلیل وجود پسر 12 ساله ام به زندگی ادامه دادم، اما اکنون با این اخلاق همسرم نمی توانم به زندگی ادامه دهم، زیرا نیازمند حمایت همسرم در زندگی هستم.
در ادامه شوهر این زن یادآور شد: من همیشه به دلیل علاقه ای که به همسرم داشتم، سعی می کردم با وی مخالفت نکنم، زیرا فکر می کردم با این رفتار می توانم علاقه ام را به او ثابت کنم، اما همسرم علی رغم مهربانی اش، نتوانست با این موضوع کنار بیاید. اکنون نیز به دلیل علاقه به همسرم با جدایی مخالفتی ندارم.
قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به پرونده را به جلسه ای در آینده موکول کرد.

- - - Updated - - -

زوجی در دادگاه خانواده حضور یافتند و درخواست طلاق توافقی شان به قاضی دادگاه ارائه کردند. مرد جوان که 38 سال سن داشت، خطاب به قاضی دادگاه گفت: وقتی با همسرم ازدواج کردم معتقد بودم، همسرم هیچ گاه برایم تکراری نمی شود اما بعد از گذشت 13 سال از زندگی مشترک مان هر دوی ما به این نتیجه رسیدیم که برای یکدیگر جذابیتی نداریم. وی در ادامه با بیان اینکه همسرم فرد بسیار مهربانی است، افزود: در این سال ها همسرم هیچ گاه رفتارهای زننده و بدی با من نداشته است و شاید یکی از دلایل جدایی مان مهربان بودن بیش از حد همسرم باشد.
در ادامه جلسه دادگاه همسر مرد جوان، اظهار کرد: شوهرم دیگر برای من جذابیت ندارد و هیچ یک از رفتار هایش برایم جالب و غیر منتظره نیست و تمامی کارهای وی را می توانم حدس بزنم و این موضوع باعث شده است برای یکدیگر جذابیتی نداشته باشیم.
زن جوان با بیان اینکه شوهرم در طول زندگی مشترک مان هیچ گاه با من در مورد هیچ موضوعی مخالفت نکرده است، خاطر نشان کرد: همسرم هیچ گاه نتوانست همانند دیگر مرد ها با اقتدار رفتار کند، هیچ گاه نظرات خود را بیان نمی کرد و همین امر باعث دلسردی من از زندگی شد. اما به دلیل وجود پسر 12 ساله ام به زندگی ادامه دادم، اما اکنون با این اخلاق همسرم نمی توانم به زندگی ادامه دهم، زیرا نیازمند حمایت همسرم در زندگی هستم.
در ادامه شوهر این زن یادآور شد: من همیشه به دلیل علاقه ای که به همسرم داشتم، سعی می کردم با وی مخالفت نکنم، زیرا فکر می کردم با این رفتار می توانم علاقه ام را به او ثابت کنم، اما همسرم علی رغم مهربانی اش، نتوانست با این موضوع کنار بیاید. اکنون نیز به دلیل علاقه به همسرم با جدایی مخالفتی ندارم.
قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به پرونده را به جلسه ای در آینده موکول کرد.

konjkave

New member
ب نظر من نمیشه بگی چه جوری میخام باشه
ولی من خودم حوصله ی ادمای شیطونو ندارم
میگم خانمهواسه همسرش شیطون باشه بهتره
پسر نه

آخه کسی که شیطون یعنی شخصیتش اینجوریه نمیتونه فقط واسه شوهرش شیطون باشه البته منظورم این نیست که واسه همه شیطونی کنه ولی خوب نمیشه همه جام مراقب باشه که نخنده و شوخی نکنه چون اقتضای طبیعتش نباید شیطونی با جلف بودن اشتباه کرد:riz277:

sara77

New member
یااااااااااااااااااااااا غرعان عاغا اینجا من دارم کم کم نگران میشم همه دلشون پره اصن صف زن و شوهره
ادمینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
بیا بچه هات تلف شدن

sara77

New member
فدای خواهر شوهر گلم بشم:rose:
عاقا عسل یه برادر 59 هم داره اگه زود بجنبین بهتون میرسه.سارا بدو اگه اینم از دست بدی تا آخر عمر مجرد میمونی دیگه پیدا نمیشه هاااااااااااااا:7:

ینی دیگه اینقد کمبود شوشو اومده که سن 59 برای من
من:(50):
رسانه های بین الملی:riz277:
سایت همسریابی:bunnyearsmiley:
بعلهههههههههههههههههههههه دیگه
اصن امریکا بیا منو بخورررررررررررررررررررررررررررررر

sara77

New member
شیطون با ادب باحال سرحال کلا بهم انرژی بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه عروسک بگیر کوکش کنی تا فردا برات میخونه میرقصه کلی حالهههههههههه
پسرا یجوری حرف میزنن از زن ایندشون انگار دارن گوجه میخرن برا شامشون خوو این چه وضشهههههههههه عاغا

sara77

New member
این رو باید دختر خود جناب شیطون رو برات بگیریم دیگه!! ازین مدلا فعلا نیومده تو بازار. شاید در آینده ایی نزدیک از نوع چینی اش بیاد تو بازار!:bunnyearsmiley:

مکسین برا خودتم یکی بگیر اگه پیددددا کردی
اخه دختر شیطونم نمیتونه تورو بنشونه سرجات انرژی نیست لامصب که تو داری ولتاژ5000بت وصل کردن

bacillus.bs

New member
من يه چيزي را نميفهمم
اخه مگه همسر اينده كيك تولده كه سفارش بديم چه مدلي دوست داريم برامون اماده كنند
من يه چيزي بگم خيالتونو راحت كنم
اصلا اين جوريا نيست كه شما يا من چي دوست داريم چي دوست نداريم كه:65d6a5d6s:
دقيقا اون چيزي كه دوست داريد برعكسش ميشه:(50):
پس زياد دلتونو خوش نكنيد به دوست داشته هااااااا و نداشته هااااااا:(40):

mexin

Well-known member
مکسین برا خودتم یکی بگیر اگه پیددددا کردی
اخه دختر شیطونم نمیتونه تورو بنشونه سرجات انرژی نیست لامصب که تو داری ولتاژ5000بت وصل کردن

حالا تو چجوریشو میخوای ساراجون؟؟؟

sara77

New member
حالا تو چجوریشو میخوای ساراجون؟؟؟

من گفتم حالا اگه یه زمانی خاستم این اشتباه رو مرتکب بشمو شوهر کنم
صرفا جهت اطلاع گذاشتم اررررررررووووم باشه
خودم به اندازه ی کافی همه جورش شیطونم چخبره دیگه نمیشه که اونم شیطون باشه اطرافیان گناه دارن من بفکر همه هستم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

mexin

Well-known member

من گفتم حالا اگه یه زمانی خاستم این اشتباه رو مرتکب بشمو شوهر کنم
صرفا جهت اطلاع گذاشتم اررررررررووووم باشه
خودم به اندازه ی کافی همه جورش شیطونم چخبره دیگه نمیشه که اونم شیطون باشه اطرافیان گناه دارن من بفکر همه هستم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

الالن یک دل نه صد دل شوهر میخوای! یه جوری میگی این اشتباهو مرتکب بشی طفلکی!!

sara77

New member
الالن یک دل نه صد دل شوهر میخوای! یه جوری میگی این اشتباهو مرتکب بشی طفلکی!!

ببین از بس شیطونه دقیقا رفت اون نکته ی ظریف رو خوند
خب پیش میاد یهو دیدی مثلا بقیه گفتن حیف بمونیی منم بخاطر بقیه دست به این اشتباه خطیرررررر زدم دیگه
پیش میاد حالا از این اشتباها تو ناراحت نکن خودتووووووووووو

mexin

Well-known member
خب پیش میاد یهو دیدی مثلا بقیه گفتن حیف بمونیی منم بخاطر بقیه دست به این اشتباه خطیرررررر زدم دیگه

حالا فعلا بذار پیدا بشه.1 به فکرت هستیم یه شوهر خوب گیرت بیاد.نگران نباش!:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

sara77

New member
حالا فعلا بذار پیدا بشه.1 به فکرت هستیم یه شوهر خوب گیرت بیاد.نگران نباش!:bunnyearsmiley:

خخخخخخخخخ مکسین فک نمیکردم یه روزی دست به این انقلابا بزنی اونم برا من؟؟؟؟
من بعضی موقع تو کف این فداکاریایی هستم که بچه ها انجام میدن
عسل که متولد 59رو معرفی کرده واغعاااااااا فیض بردیم با این پیشنهادددددددددد نکنه تو هم از این سوپرایزا داری /؟

bahram-68

New member

سلام دوست عزیز
قراره وام ازدواجو زیاد کننا
بچه بشتابیدددددددددد

بالا