دوست داری همسر آیندت شیطون باشه یا آروم؟

bahram-68

New member
سلاممممممممممممممممممم
من زن میخوامممممممممم

- - - Updated - - -

سلاممممممممممممممممممم
من زن میخوامممممممممم

mexin

Well-known member
سلاممممممممممممممممممم
من زن میخوامممممممممم

- - - Updated - - -

سلاممممممممممممممممممم
من زن میخوامممممممممم

تنها چیزی که اینجا زیاده زن هست . خودت انتخاب کن دیگه! کیو میخوای حالا ازین دخترای گل و گلاب؟!:smiliess (3):

- - - Updated - - -

من همه خصوصیاتی که میخای رو دارم
بیا خاستگاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz304:

بله مبارک باشه دیگه!! نمیخوای توهم بپرسی شوهرجونت چجوری باشه؟! شاید این اونجوری نبودا!!1

bahram-68

New member
تنها چیزی که اینجا زیاده زن هست . خودت انتخاب کن دیگه! کیو میخوای حالا ازین دخترای گل و گلاب؟!:smiliess (3):

- - - Updated - - -

بله مبارک باشه دیگه!! نمیخوای توهم بپرسی شوهرجونت چجوری باشه؟! شاید این اونجوری نبودا!!1
خودت یکی رو بهم معرفی کن خب
تا باهاش اشنا بشممممممممممممم

mexin

Well-known member
خودت یکی رو بهم معرفی کن خب
تا باهاش اشنا بشممممممممممممم

وایسا ببینم کی میخواد!! دخترای خوب و عزیز , شماها که میخواستید یه شوهر خوب نصیبتون بسه! یه پسر به اسم بهرام 68 پیدا شده لطفا نشونی بدید و ببریدش!! نجنبید زود پریده ها! بهرام جان یکم بهشون فرصت بده فعلا نپر الان میان!!:smiliess (3):

konjkave

New member
بابا چه خبره لیست دیگه ظرفیت نداره مکسین نام نویسی نکن.فقط سکرت جون شرایط داداشت چیه فریبا تو لیست در الویت.خودت شوهر نمیخوای؟؟؟؟:smiliess (14):
بهرام مدارکت بذار یه چیزیم بده واسه شیرینی بچه ها منم یه خوبش بهت معرفی میکنم:riz481:

وایسا ببینم کی میخواد!! دخترای خوب و عزیز , شماها که میخواستید یه شوهر خوب نصیبتون بسه! یه پسر به اسم بهرام 68 پیدا شده لطفا نشونی بدید و ببریدش!! نجنبید زود پریده ها! بهرام جان یکم بهشون فرصت بده فعلا نپر الان میان!!:smiliess (3):
مکسین چ خبره بابای انجمن شدی داری پیوند برقرار میکنی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:rolleyessmileyanim:

bahram-68

New member
باشه فقط بخاطر تو عزیزم
منتظرمممممممممممممممم

- - - Updated - - -

بابا چه خبره لیست دیگه ظرفیت نداره مکسین نام نویسی نکن.فقط سکرت جون شرایط داداشت چیه فریبا تو لیست در الویت.خودت شوهر نمیخوای؟؟؟؟:smiliess (14):
بهرام مدارکت بذار یه چیزیم بده واسه شیرینی بچه ها منم یه خوبش بهت معرفی میکنم:riz481:

باشه قبول
شما جور کن من درخدمتممممممممممم

mexin

Well-known member

ما خودمون شوهر میشیم در آینده کنجکاو جون چی چیو خودم شوهر نمیخوای؟!!:smiliess (11):

!SeCreT!

New member

کیس مناسب رو معرفی کنید داداشم عضو انجمنه میگم بیاد خدمتتون!

بالا