درآمد ماهیانه ژنتیک

yeki

New member
مگه با دکترای ژنتیک انسانی نمیشه یه آزمایشگاه ژنتیک زد؟؟؟؟؟

behnaz.h

New member
من آزمايشگاهو نميدونم اما ديدم مطب مشاوره ميزنن من قبلا فكر ميكردم فقط ژنتيك پزشكي ميتونه مطب مشاوره داشته باشه اما فهميدم به phd سلولي مولكولي-ژنتيك مجوز مطب ميدن

mahnam

New member
کاملا موافقم
اینجا ایرانه!!!!!!!!ومتاسفانه ما ایرانی ها چیزی که خیلی خوب بلدیم تنبلیه!!!!!!!هممون دنبال رشته و شغل باپرستسژیم!!!!!!نه علاقه برامون مهمه نه استعداد!!!!!!!!!
توخارج از ایران شآن شغلی چندان معنا نداره!!!!یعنی یه آشپز رستوران براحتی با یه دکتر ازدواج میکنه و هیچکدوم هم فکر نمیکنن در شان هم نیستن
اونجا با علاقه دنبال کار میرن و بهش افتخار میکنن و از همه مهمتر نیاز ندارن حتما مدرک دانشگاهی داشته باشن
چون تا مقطع دبیرستان توانایی لازمو برای سر کار رفتن پیدا میکنن
خداوکیلی چندتای شما اگه با دیپلم یه کار خوب و پردرامد گیر میاوردین میومدین دانشگاه؟
مشکل بزرگ دیگه اینه که توکشور ما دانشگاه رفتن دلیل بر باشعور شدن و باشخصیت شدنه!!!!!!!!درحالیکه این چیزا تو خانواده بدست میاد!!!!!!من تو دانشگاه تهران که مثلآ دانشگاه اول ایرانه درس خوندم و با جرات تمام میگم که بیشتر از70درصد بچه ها واسه وقت تلف کردن و خوش گذرونی میان!!!!یا واسه فرار از سربازی!!!!!!!!
خانه از پای بست ویران است و تنبلی ما ایرانی ها بیشتر به آن دامن میزند
با دکتری ژنتیک اگه شانس بیارین میشین هیات علمی دانشگاه !!!!!!که اونم فوقش 2میلیون تومنه
آزمایشگاه زدن هم مال از ما بهترانه!!!!!!!!
ختم کلام اینکه بعد از تلاش و پشتکار زیاد فقط خدا بدادمون میرسه

من آسیه جان
من اگه کار خوب و پردرآمد می داشتم واسه رفتن به دانشگاه خودمو نمی کشتم
درسته با علاقه درس می خونم و عاشق علم آموزی ام
اما واسه این کتاب نمی خوندم که برم دانشگاه! واسه این کتاب می خوندم که بفهممش، که با خوندن کتاب بتونم کاری انجام بدم نه اینکه بخونم بفهمم یا نفهمم مهم نباشه فقط بتونم زود واحدامو پاس کنم به این امید واهی که برم سر کار!
شعور و شخصیت همیشه نتیجه ی تربیت خانواده نیست، درسته خونواده پایه شو بنا میکنه اما حضور تو اجتماع هم خیلی تاثیر داره!
این قضاوتت درست نیست ! فک نمی کنم بچه های دانشگاه تهران 70% شون واسه وقت گذرونی بیان!
یه کم تو درصده تجدید نظر کن :black_eyed:
درسته که انگیزه ها کم شده اما بچه های کارشناسی با کلی عشق میان دانشگاه! هنوز از اوضاع بعد فارغ التحصیلی زیاد اگاه نیستن

mj1919

New member
من آسیه جان
اما واسه این کتاب نمی خوندم که برم دانشگاه! واسه این کتاب می خوندم که بفهممش، که با خوندن کتاب بتونم کاری انجام بدم نه اینکه بخونم بفهمم یا نفهمم مهم نباشه فقط بتونم زود واحدامو پاس کنم به این امید واهی که برم سر کار!
شعور و شخصیت همیشه نتیجه ی تربیت خانواده نیست، درسته خونواده پایه شو بنا میکنه اما حضور تو اجتماع هم خیلی تاثیر داره!
این قضاوتت درست نیست ! فک نمی کنم بچه های دانشگاه تهران 70% شون واسه وقت گذرونی بیان!
درسته که انگیزه ها کم شده اما بچه های کارشناسی با کلی عشق میان دانشگاه! هنوز از اوضاع بعد فارغ التحصیلی زیاد اگاه نیستن

بله، قبول دارم

کارشناسی علوم پایه گرفتن خیلی کار شاقی نیست،
چون کسی نمی دونه چی به چیه!
ولی ارشد و دکتری اومدن توی علوم پایه، فقط برای زندگی بهتره، بدون عشق و علاقه به رشته ات هم نمیشه (البته با دکتری 50 میلیونی شبانه، داره این جمله ی من نقض میشه!)

drmajid45

New member
سلام دوستان
شما حق دارید پارتی میخواد و اینا..
ولی بحث اصلی این تاپیک اینه که میشه با دکترایی ژنتیک چه کاری کرد؟
ادم بیکار میمونه یعنی؟؟؟؟؟؟

mj1919

New member
سلام دوستان
شما حق دارید پارتی میخواد و اینا..
ولی بحث اصلی این تاپیک اینه که میشه با دکترایی ژنتیک چه کاری کرد؟
ادم بیکار میمونه یعنی؟؟؟؟؟؟

آدم مسلما جر بزه داشته که 10 12 سال تو دانشگاه درس خونده پس با دکتراش بیکار نمی مونه!
بحث روی بهترین هاست!

وضعیت کاری ژنتیک پزشکی در دکتری بهتر از ژنتیک مولکولی در دکتری علوم است!

asie67

New member
من آسیه جان

والا چی بگم!!!!!!
تودانشگاه ما که بچه ها فقط دوست یابی و بی ادبی به استاد بلد بودن حالا چه جوریه که شما میگین شخصیت رشد میکنه نمیدونم!!!!!!!!
از 25 تا همکلاسی من 3تاشون معدلی اون سال ارشد رفتن 2تاشون کنکوری
سال بعدم فقط 2نفر دیگه رفتن
حالا بماند که امید بدست آوردن شغل و رفاه بیشتر هم ندارن !!!!
بیشتر بچه ها خوابگاهی بودن و شب امتحانی که میگم 70%خوشگذرونن!!!!حالا شما بگو این یعنی علاقه به درس؟استادا هم یه مشت جزوه سنگین یا خیلی سبک بهت میدن که بدرد کنکور نمیخوره
باورتون میشه من سلولی وبیوشیمی وژنتیک رو بعداز فارغ تحصیلی واسه کنکور خوندم و فهمیدم چیه!!!!!!!!
ژنتیک پایه جز تدریس یا فوقش تحقیق(که اونم تو کشور ما خیلی مهم نیست)مصرف دیگه ای نداره
ژنتیک پزشکی هم با این افزایش ظرفیتا انقدر زیاد میشه که اونم بازار کارش بی رونق میشه
ولی خب جدا از این حرفای نا امیدکننده اگه واقعا علاقه دارین برین دنبالش و به خودتون هم ایمان داشته باشین
یا علی

yeki

New member
ای خ_______________________________________________دا
ما ایرانیا چقد طفره میریم
اصلا مفهوم سوالو نمیفهمیم اصلا تمرکز نمیکنیم
.
.
با دکتری ژنتیک پزشکی تو ماه چقد میشه پول درآورد؟
میشه ماهی 40-50 میلیون کاسب شد؟ خواهشا با علاقه و عشقو محبت هم کاری نداشته باشید ;)

*فرناز*

New member
دوستای عزیز وقتی یه نفر دکتراس دولت موظف میشه براش کار هم جور کنه! منتها خیلیا فکر میکنن حالا که دکترا هستیم قراره بیکار بشینیم ماه به ماه حسابمون شارژ بشه!

شاخه های دکترای ژنتیک چیا هست؟؟

drmajid45

New member
40 50 میلیون؟؟؟؟ استغفرالله
نزنید این حرفارو دندونپزشکم اینقدر درامد نداره

drmajid45

New member
من دو تا مقاله isiدر مورد ژنتیک مولکولی دارم ؟ به درد مصاحبه میخوره؟

asie67

New member
40 50 میلیون؟؟؟؟ استغفرالله
نزنید این حرفارو دندونپزشکم اینقدر درامد نداره

چرا بابا درمیاره
خوبم درمیاره چون وزیت معمولیش که یه نگاه به دهنت بندازه 5هزار پیادت میکنه
ولی ایشالا من دندون پزشک بشم قول میدم ویزیت کمتر بگیرم:ad54ad:

drmajid45

New member
کدوم رشته های علوم پایه از نظر جنبه ی بالینی ،بالینی تر هستن

ketabsabz

Well-known member
هی خدا گریم درومد:smiliess (2):از بس که این کلمه ی نا میمون رو شنید م منظورم پارتی اون بیچاره هایی که ندارن باید بپوسن آخه ؟چرا خدا چرا؟دیگه نگید تو رو خدا نگید،من حساس شدم رو این کلمه .

arad

New member
ای خدااا.والا من که اخر نفهمیدم با دکترایه ژنتیک پزشکی میشه ازمایشگاه زد یا نه؟؟؟

bitoo

New member
چه سوال جالبي ! وجالب تر اينكه هيچ كس هم جواب نداد و بحث رفت سمت پارتي !!!!
حالا واقعآ در آمد يه دكتر ژنتيك انساني تو چه سطحي قرار داره ؟؟؟

بالا