خوشگلی یا نه ؟ :p

sepid71

New member
خوشگلی سلیقه ایه، من تو خیابون دختر دیدم گفتم الهام (خواهرم) این خوشگله هاااااا اونم سریع عووووق این کجاش خوشگله!! :smiliess (12):
بارها این اتفاق افتاده، دیگه تصمیم گرفتم نظر ندم در مورد خوشگلی و اینا :))) کلن سلیقه ایه. این تست هم به منظور استاندارد بودن قیافست نه خوشگلی.

احسان مطمئن باش دختره خوشگل بوده خواهرت حسودیش شده.بالاخره خواهرشوهره دیگهههههههههههه خخخخخخخخخخ

بعدم بیتلبیت چیکا ب دخمل مردم داری تو خیابون ایشششششششش

sepid71

New member
همه میدونن
خوشبختی یعنی مخاطب خاصت تیری باشه خخ
سپید جونم.اصلن ما این تستو نمیخایم تابلویع
جای فریبا دیبای زیبا خعلی
استاندارد بودن یه نوع خوشگلیع دیگه واه

دقیقااااااا پشی... اصن دختر باید تیر ماهی باشه و بس :thumbsupsmileyanim: همه خوشجل موشجل :motat:

N@RVIN

Well-known member
خرداد مگه افراط و تفریط دارن ؟ در چ موردی مثلا ؟

عخشم نکنه مورد خردادی داشتی هان هان؟

بگما من به خردادی جماعت دخمل نمیدم

اوهوم یا عاشقن یا فارغ خخ یا روز رومیه رومی یه روز زنگیه زنگی اصن یه وضع داغونیا خخ

ولی جز این اخلاقشون بچه های خوفی هستن ( اینو بخاطر محمد و احسان گفتم دیگه خخ )

sepid71

New member
عخشم نکنه مورد خردادی داشتی هان هان؟

بگما من به خردادی جماعت دخمل نمیدم

اوهوم یا عاشقن یا فارغ خخ یا روز رومیه رومی یه روز زنگیه زنگی اصن یه وضع داغونیا خخ

ولی جز این اخلاقشون بچه های خوفی هستن ( اینو بخاطر محمد و احسان گفتم دیگه خخ )
خخخخخخ ناری موارد از 12 ماه سال بودن خووو هاهاها

ووووی نه فک نکنماااااا :33: چقده داغون خخخخخخخ

yara

New member
منم که اصلا نیاز به تست نداشت والا...همه میدونن چقد خوشگلم.....باور ندارید!؟ هااان خوو از شفقی بپرسید:4d564ad6:

شفــــــــــــــــــــــــــــــق بانـــــــــــــــو جان بیا یه لحظه بچه ها سوال دارن:bunnyearsmiley:

تازشم خردادی هم هستم دیگه چه شود :tonguesmiley::whistle:

N@RVIN

Well-known member
خخخخخخ ناری موارد از 12 ماه سال بودن خووو هاهاها

ووووی نه فک نکنماااااا :33: چقده داغون خخخخخخخ

خخخ ماشالا

نه بابا شوخی میکنم هزار تا خوبیه دیگه هم دارن اینا بیشتر خرافاته هر کسی ویژگی هاش فرق داره ولی خو میدونی درکل یچیزو مشترکا نشون میدن

اونایی که من دیدم بدون استثنا دوستایی که رفتاراشونو دیدم اینطوری بودن حالا خدا داند

یا ابرفض الفرار

bioshimi@

Well-known member
منم که اصلا نیاز به تست نداشت والا...همه میدونن چقد خوشگلم.....باور ندارید!؟ هااان خوو از شفقی بپرسید:4d564ad6:

شفــــــــــــــــــــــــــــــق بانـــــــــــــــو جان بیا یه لحظه بچه ها سوال دارن:bunnyearsmiley:

تازشم خردادی هم هستم دیگه چه شود :tonguesmiley

یارا بزن قدش:smilies-azardl (113

pashmak

New member
دقیقااااااا پشی... اصن دختر باید تیر ماهی باشه و بس :thumbsupsmileyanim: همه خوشجل موشجل :motat:

اره دیگه چه کنیم اصلن تمام این تست ها رو اول روی تیرماهی ها انجام میدن میفهمند اشتانداره یا
به افتخعرمون دست و جیغ و هورااااااااااا

sepid71

New member

تازشم خردادی هم هستم دیگه چه شود :tonguesmiley::whistle:

سپید جونم اکثر مردا خرداد دو زنه هستندش عزیزم ..
ولی دختراش گلنا خخخخخخخ

خخخ ماشالا

نه بابا شوخی میکنم هزار تا خوبیه دیگه هم دارن اینا بیشتر خرافاته هر کسی ویژگی هاش فرق داره ولی خو میدونی درکل یچیزو مشترکا نشون میدن

اونایی که من دیدم بدون استثنا دوستایی که رفتاراشونو دیدم اینطوری بودن حالا خدا داند

یا ابرفض الفرار
اوووووووه چ خبره خرداد ماهی هست تو انجمن خخخخخخخ

ناری من هوچگونع حرفی ندارم مپیسپارمت دست خودشون خخخخخخخخخخ

sepid71

New member
اره دیگه چه کنیم اصلن تمام این تست ها رو اول روی تیرماهی ها انجام میدن میفهمند اشتانداره یا
به افتخعرمون دست و جیغ و هورااااااااااا

جییییییییییییییییییییییییییییییییغ دستتتتتتتتتتت هوراااااااااااااااااا:4d564ad6::a2d3:

تاپیک شد ماه تولد ! خخخخخخخ :|

pashmak

New member
اره پاقعن منم میخایتم بگم تولد مبارکه خخخ
بنی آدم اعضای یکدیگرند. ولی تیر ماهیی ها چیز دیگرند

mexin

Well-known member
خخخخخخخ میدونم شوخی می کنی.
نه آخه قبلنا میخواستن به زور زنم بدن
N_aggressive%20(17).gif
خداروشکر نیافتادم تو تله :tonguesmiley:

منظورت اینه که دم به تله ندادی دیگه؟؟؟!:tonguesmiley:

sepideeee

New member
اوه اوه .. خوشگله مجلستون جا موند از تاپیک .. معذرت میخوام بابت تاخیرم :wacsmiley:
نیاز به تست نیست که .. من از بس که خوشگلم خدا وقتی منو افرید .. پشت سر هم به خودش احسنت گفت .. اصلا یه وضی :25r30wi:

abtin13

New member
اوه اوه .. خوشگله مجلستون جا موند از تاپیک .. معذرت میخوام بابت تاخیرم :wacsmiley:
نیاز به تست نیست که .. من از بس که خوشگلم خدا وقتی منو افرید .. پشت سر هم به خودش احسنت گفت .. اصلا یه وضی :25r30wi:

پس فتبارک الله احسن الخالقین رو بعد از خلق تو گفت؟:25r30wi:

بالا