خوشگلی یا نه ؟ :p

sepid71

New member

خوشگلاش بیان جلو :)

+ برا من ک شد ...یعنی براساس این تست من خوشگل محسوب میشم خخخ

شما چی ؟

pashmak

New member
منم خوشگلم خخخ البته تست لازم نبود خودم میدونستم ایشششش

abtin13

New member
اونایی که میگن خوشگلن یه عکس، عین عکسای بالا بذارن ببینیم چقد خوشگلن :smiliess (11)::riz481:

sepid71

New member
اونایی که میگن خوشگلن یه عکس، عین عکسای بالا بذارن ببینیم چقد خوشگلن :

خو نمیشه ک عکسامونو بذاریم کشته مرده میدیم اخه ...منم پول ندارم دیه این همه آدمو بدم خوووووو:motat::bunnyearsmiley::p

ROJO

New member
میگم خدا بیامرزه رفتگان این بابا ک همچین معیاری گذاشته، دل ی ملت شاد شد:25r30wi::smilies-azardl (113

Nike313

New member
لامصب دماغم اگه کوچیکتر بود لبم به انگشتم میرسید. :25r30wi: :tsimuzpzwoap1t9y3o7

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

sepid71

New member
میگم خدا بیامرزه رفتگان این بابا ک همچین معیاری گذاشته، دل ی ملت شاد شد:25r30wi::smilies-azardl (113

از قبلم دلمون شاد بود خوووووو...اخه با هر معیاریم در نظر بگیریم پاسخ مثبت میباشد :a2d3:

جدای شوخی ...هرکسی زیباییه خاص خودش رو داره ...همه یجورایی خوشگلن :)

shiny

New member
واسه منم شد یعنی فک کنم واسه همه بشه یکم مسخرس خخخخ حالا بد نیست به قول روجو دل یه ملت شاد میشه:riz481:

رها45

New member
والا چی بگم مال منم شد.روجو جون واقعا که حرفت حقه دلم شاد شد کلی اعتماد به سقف پیدا کردم :4d564ad6:ولی دور از شوخی خدا خودش زیباست و همه مخلوقاتش زیبان این دید ماست که به بعضیا میگیم زشت و یا زیبا باید با معیار خدایی به همه چی نگا کرد.

N@RVIN

Well-known member
می هم که خوووووووووووشمل

اونم به چه راحتی نه مثل این عکسا ب زور برسه خخخ

shayna

New member
خوشگلاش بیان جلو :)

سلااااااااام.....:a2d3:
dancegirl2.gif

abtin13

New member
خو نمیشه ک عکسامونو بذاریم کشته مرده میدیم اخه ...منم پول ندارم دیه این همه آدمو بدم خوووووو:motat::bunnyearsmiley::p

آره فکر می کنم نذاری بهتره.بذار کفن اون یکی کشته مرده ها خشک بشه بعدا:25r30wi:

sepid71

New member
,وااااااااااا !!:21: تیر ماهی دیگه چه نوع ماهی هست؟ انواع ماهی داریم ولی تیرماهی نداشتیم دیگه ..

یک نوع ماهی خاص بید ک فقط افراد منتخبی میتونن حسش کنن بهله.برا همینه ک نمیدونی شما :)

- - - Updated - - -

آره فکر می کنم نذاری بهتره.بذار کفن اون یکی کشته مرده ها خشک بشه بعدا:25r30wi:

اره بوخودااااااااا .......پولام تموم شد از بس دیه دادم ...حالا پول هیچی ...عذاب وجدانم گرفتم اخه ! خخخ

- - - Updated - - -

سلااااااااام.....:a2d3:
dancegirl2.gif

علیک سلام خوشگل خانوم :)

mexin

Well-known member
یک نوع ماهی خاص بید ک فقط افراد منتخبی میتونن حسش کنن بهله.برا همینه ک نمیدونی شما :)

- - - Updated - - -

والا مارماهی دیدیم، سفره ماهی هم دیدیم، ماهی کپور و ماهی سپید هم دیدیم ..حتی نهنگ هم دیدیما ...ولی تیرماهی ر دیگه ندیدیما...عکسش رو بذار این تیر ماهی ببینیم چجوری میباشد؟؟!!:21:

آخرین ویرایش:

sepid71

New member

- - - Updated - - -

والا مارماهی دیدیم، سفره ماهی هم دیدیم، ماهی کپور و ماهی سپید هم دیدیم ..حتی نهنگ هم دیدیما ...ولی تیرماهی ر دیگه ندیدیما...عکسش رو بذار این تیر ماهی ببینیم چجوری میباشد؟؟!!:21:

آخه من میدونم طاقتشو نداری قلبت میگیره انفارکتوس میزنی ....بیخیال عکس شو :) برا خودت میگما :)

هههههههههه ماهی سفید هم ک بهله .....بهترین ماهی هستش دیگه ...

بالا