خودمونی

فاطمه...

New member
چه جالب ولی من همدان خوندم بچه های ارشد شیفت شب نداشتن ولی یه دوره اجباری دارن که باید مربی کاراموزی بچه های کارشناسی بشن!!!

eeeeeeehsan

New member
موج سوم اعتراضات جهت تغییر زمان آزمون ارشد بهداشت 94

دوستان یک بار دیگه خواستم یادآوری کنم برنامه ای که یکشنبه صبح قراره اجرا کنیم:

تماس:
با شماره های زیر از ساعت
9 تا 13

درخواست از ریاست جمهوری: 111 (حتما تماس بگیرین هم جواب میدن هم گوش میدن)
کارشناس آزمون خانم اسد برقی 81453243
81452574
81452575
شماره جدید 81453117

پیامک:
هرروز ساعت 10 صبح پیامی مشابه پیام زیر مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین،

برنامه حذف و اضافه: 2000395
10000393

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

جمعی از داوطلبین کنکور ارشد وزارت بهداشت:
خواهش میکنم پیگیری کنید چرا ب بهانه شروع ماه رمضان یا رحلت امام با سرنوشت ما بازی میشه؟
کدوم کنکور3ماه مونده ب کنکور وقتی دفترچه میاد تازه اطلاع میدن ک زمان برگزاری یک ماه جلو اومده!!!؟(اون هم باوجود تغیرات بزرگ در روند آزمون)
ما با تغییرات کنار اومدیم اما دیگه چرا زمان از ما گرفتن!؟
بندازن۲۶،۲خرداد یا۱۴،۱۵م خرداد!
شما به داد ما برسید
باتوجه به این که کنکور ما با آزمون استخدامی تداخل داره
و سازمان سنجش توجهی نداره
هربار برای اعتراض تماس گرفتیم ب دروغ گفتن فقط شما اعتراض داشتید.

.
.
.
.
.

خواهشا تا جایی که ممکنه دلایل محکم ارائه بدین و تاکید کنین که خیلیامون از بهمن ماه اعتراضارو شروع کردیم اما همش دروغ شنیدیم که هیچ کس معترض نیس و بجای رسوندن صدای ما به گوش مسئولین و تجدید نظر در برنامه و انجام مسئولیتشون فقط وفقط دروغ گفتن تا صدامون به جایی نرسه.. به این موارد اشاره کنین:

اینکه خیلیا انرژیشون رو درسای ضریب بالاشون بود که یهو اعلام کردن اون درسا امسال ضریب ناچیزی خواهد داشت.

بعضا درسای کم اهمیت تر دارای ضریب مهمتری شدن. پس بدون شک نیاز به فرصت بیشتری برای جبران این تغییرات نیاز هست.

افرادی هستن که نیاز به محک زدن خود هم در ازمون استخدامی هم در کنکور دارن و سزاوار نیست با شرایط حاکم با بهانه ی تداخل این شانس رو ازشون گرفت.

اعمال این حجم از تغییرات حداقل باید با برنامه ریزی درست سال قبل اعلام میشد تا داوطلبان هماهنگ با تغییرات برنامه ریزی می کردن.

خلاصه امیدوارم همونطور که سال قبل به اعتراض بچه ها اهمیت دادن امسال هم همینکارو بکنن...
حق دادنی نیست بچه ها ..گرفتنیه !!! کاری که بچه های پارسال با همت و هماهنگیشون کردن و حقشون رو گرفتن .. لطفا بجای حرفای نا امیدانه و دلسرد کننده با همه ی تلاشتون و امید به اینکه تاریخ کنکور عوض میشه با اعتماد به نفس کامل درساتون رو بخونین..

بچه های ساکن تهران »

خواهشن برای هماهنگی به این تاپیک بیاید و همراه بسیاری از بچه هایی که در گروه های فیس بوکی دور هم جمع شدن و دارن اعتراض می کنن شما هم هماهنگ بشین باهاشون و برای اعتراض حضوری اقدام کنید.
لطفن اگه این پست رو می بینید نگید بیخیالش.
سرنوشت خیلی ها به همین اعتراض وابسته ست.

## هماهنگی جهت اعتراض حضوری به تاریخ آزمون ارشد

hebe.nurse

New member
ان شاءالله توارشدهردانشگاهی باشی شیفت شب خواهیدرفت البته طبق مصوبات جدید

سلوم نخلی خودم در چه حاله؟؟؟
عه ما که شیفت شب نداریم!!! ینی بدشون نمیومد بذارنآ ولی همه گرایشا با هم هماهنگی اعتراض کردیم دیگه شکستشون دادیم :))

hebe.nurse

New member
دوستان کنکوری ایشالا همتون موفق باشید
ایمان داشته باشید که موفق میشید:bunnyearsmiley:
منتظریم اینجا خبر قبولی همتونو بشنویم....
:thanks:

فاطمه...

New member
سلام خوبی؟ یه راهنمایی میخوام دارم تستای کنکور میزنم ولی متاسفانه کودکان و داخلی اکثرا 50 میزنم به جز چن سال داخلی که بالاتر زدم نمیدونم چیکار کنم نگرانم خیلی!

hebe.nurse

New member
سلام خوبی؟ یه راهنمایی میخوام دارم تستای کنکور میزنم ولی متاسفانه کودکان و داخلی اکثرا 50 میزنم به جز چن سال داخلی که بالاتر زدم نمیدونم چیکار کنم نگرانم خیلی!

50 خیلی خوبه. در عوض اون سوالایی اشتباه میزنید رو خوب یاد بگیر که همشون نکاتیه که شاید خیلی تکرار نشدن واسه همین اشتباه میزنی و خیلی بارزشن.
درکل تستهای کنکورهای سالهای اخیر رو که بزنی دیگه نکته ای نیس که جا مونده باشه. اصلا جای نگرانی نیس دوست عزیز. اینروزا آرامش بیش از همه اهمیت داره

مسعود21

New member
[quote=
سلام بچه های خودمونی.
شماها ک تجربه تون بیشتره میخوام که در مورد درصدام قضاوت کنین.داخلی60کودکان57مادران56بهداشت46روان62زبان56.
به نظرتون قبول میشم؟
نمرمو چند تخمین میزنین؟

دیانا126

New member
سلام بچه های خودمونی. شماها ک تجربه تون بیشتره میخوام که در مورد درصدام قضاوت کنین.داخلی60کودکان57مادران56بهداشت46روان62زبان56. به نظرتون قبول میشم؟ نمرمو چند تخمین میزنین؟[/quote گفت:
سلام من سال پیش ویژه شرکت کرده بودم و درصدام این بود:
داخلی 52
روان 69
ویژه 48
زبان 11
رتبم شد 445، ولی شما زبانت رو خیلی خوب زدی و شانس قبولیت خیلی خیلی بالاست چون تو همه گرایش ها سنجیده میشی
ولی سال پیش فقط تو یک گرایش ما شانس داشتیم که البته من بخاطر زبان قبول نشدم.تو همین سایت یکی بود فقط درصد زبانش بالاتر از من بود که قبول شد.مطمن باشی قبولی

hebe.nurse

New member
مسعود21;629540]
سلام بچه های خودمونی.
شماها ک تجربه تون بیشتره میخوام که در مورد درصدام قضاوت کنین.داخلی60کودکان57مادران56بهداشت46روان62زبان56.
به نظرتون قبول میشم؟
نمرمو چند تخمین میزنین؟[/quote]

سلام دوست عزیز
درصداتون عااااالیه.
من یادم نیس پارسال چجوری نمره می گرفتیم. ولی تو تخمین رتبه علوم پزشکی شرکت کنید هم نمره تونو حساب میکنه هم رتبه براتون میاره.

hebe.nurse

New member
سلام من سال پیش ویژه شرکت کرده بودم و درصدام این بود:
داخلی 52
روان 69
ویژه 48
زبان 11
رتبم شد 445، ولی شما زبانت رو خیلی خوب زدی و شانس قبولیت خیلی خیلی بالاست چون تو همه گرایش ها سنجیده میشی
ولی سال پیش فقط تو یک گرایش ما شانس داشتیم که البته من بخاطر زبان قبول نشدم.تو همین سایت یکی بود فقط درصد زبانش بالاتر از من بود که قبول شد.مطمن باشی قبولی

دیاناااااااا تو اینجا؟؟؟؟؟ باورم نمیشه :sad:

مسعود21

New member
ممنون دوستان عزیزم.
من مشهد دوس دارم قبول شم و گرایش داخلی یا کودکان.پارسال ک مشهد داخلی 8نفر کودکان 3نفر میخواست فک کنم.
دعا کنین مشهد قبول شم.

roya .h

New member
ممنون دوستان عزیزم.
من مشهد دوس دارم قبول شم و گرایش داخلی یا کودکان.پارسال ک مشهد داخلی 8نفر کودکان 3نفر میخواست فک کنم.
دعا کنین مشهد قبول شم.

انشالله اما بنظر منکه همون داخلی قبولی درصدات خوبن

بالا