خودمونی

srn1

New member
من 6 ماه پیش اسم خودمو زیر یکی از صندلی های دانشگاه تهران نوشتم امسال میخوام تا اخر ارشدم فقط رو همون صندلی بشینم قانون راز هم واسه خودش عالمی داره

yas126

Member
من 6 ماه پیش اسم خودمو زیر یکی از صندلی های دانشگاه تهران نوشتم امسال میخوام تا اخر ارشدم فقط رو همون صندلی بشینم قانون راز هم واسه خودش عالمی داره

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام

hebe.nurse

New member
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: طی جلسات متعدد شرایط جذب پرستاران به صورت شرکتی در وزارت بهداشت بازنگری اساسی شد و اکنون با حقوق حداقل 1.5 میلیونی تومانی و بیمه الزامی شرایط مناسبی برای جذب پرستاران شرکتی ایجاد شده است.
شرایط جذب پرستاران شرکتی بازنگری اساسی شد/حقوق حداقل 1.5 میلیونی و بیمه الزامی

مامان این خبرو دیدی؟؟؟
بچه ها شماها که شرکتی ثبت نام کردید و میگفتید بیمه نداره و خوب نیس....... این خبرو ببینید. بچه ها تو انجمن گذاشتن

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: طی جلسات متعدد شرایط جذب پرستاران به صورت شرکتی در وزارت بهداشت بازنگری اساسی شد و اکنون با حقوق حداقل 1.5 میلیونی تومانی و بیمه الزامی شرایط مناسبی برای جذب پرستاران شرکتی ایجاد شده است.
شرایط جذب پرستاران شرکتی بازنگری اساسی شد/حقوق حداقل 1.5 میلیونی و بیمه الزامی

مامان این خبرو دیدی؟؟؟
بچه ها شماها که شرکتی ثبت نام کردید و میگفتید بیمه نداره و خوب نیس....... این خبرو ببینید. بچه ها تو انجمن گذاشتن

سلام
نه من قراردادی ک شرکت میخواست با دانشگاهمون برای نیروهای شرکتی ببنده رو دیده بودم
زده بود 160ساعت موظفی
هرساعت9400
که تقریبا همین میشه دیگه
دیده بودمم ک گفتن بیمه میشین

nakhl

New member
سلام نخل خانوممممممم
کم پیدایی ؟؟ کجاها می پلکی؟:New (6):
پورکاظمی تو آخرین گزارشش گفته که تا 10 روز اول شهریور جوابارو میدن.

خدابخیرکنه مردییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم از استرس:sadsmiley:

hebe.nurse

New member

اقا منم با خودت ببرررررررررررررررر777819_worship[1].gif

helma22

New member

منم درمورد قانون راز شنیدم
خیلی جالبه

داینا

New member
بچه ها من که از الان استرس گرفتم دلم شور میزنه افزایش ظرفیتم که اگه بشه یکی دوتاس خدایا کمکمون کن

l.rhb

New member
بجه ها اناتومیست این دورو برا نیست؟بخدا مردم از استرس و کابوس
کسی نمیدونه پارسال رتبه آخرین فردی که اهواز قبول شد چی بوده؟با رتبه پنجاه و شش میشه اهواز قبول شد؟

hebe.nurse

New member
بجه ها اناتومیست این دورو برا نیست؟بخدا مردم از استرس و کابوس
کسی نمیدونه پارسال رتبه آخرین فردی که اهواز قبول شد چی بوده؟با رتبه پنجاه و شش میشه اهواز قبول شد؟

نه اینجا تاپیک پرستاری هاس دوست عزیز
انقد دقیق رو بعید میدونم کسی بدونه. ولی ی سایت هست mui.ir سایت . قسمت مشاور خصوصی کارشناسی ارشد. اونجا ازشون سوال کنید فک کنم بدونن. اونا آمارای پارسالو دارن

hebe.nurse

New member
بچه ها من که از الان استرس گرفتم دلم شور میزنه افزایش ظرفیتم که اگه بشه یکی دوتاس خدایا کمکمون کن

دیگه این هفته اخری شمارش معکوس اغاز شده. منم خیلی نگرانم......
کاش لااقل ی روز دقیق مشخص میکردن اینجوری اساس دارن دق مون میدن621221_LaieA_011[1].gif

nakhl

New member
سلام بچه هاخوبید؟کسی میدونه ارشد رشته ما تو آزاد شهریه اش چقده؟بعدش آزاد تهران چه جور دانشگاهیه؟ به نظرتون ارزش داره کسی اونجا ارشدبخونه؟

nakhl

New member

کاش اگه ظرفیتهارو افزایش بدن دوباره ویرایش انتخاب شهرهارو بزارن...........من بد انتخاب شهرکردم

بالا