خودمونی

داینا

New member
بس که امسال خوش شانسی از درودیوار داره به روم میباره. تا سالهای پیش فقطicu می گرفتن امسال اونم نمیخوان. دیالیز و ccu که اصلا حرفشم نباس بزنیم. من برعکس خیلی بخشای ویژه دوس دارم. اما کرمان نیرو زیاد داره. فقط همون بخشای سخت که گفتم میخوان.
داینا ی مترون بداخلاق داریم که پارتی رو می کوبونه چه برسه به خودشیرینی. اصلا زبونت جلوش قفل میشه. ی هیولااااااااااااس:j58r36j3gcr4suxymup

خدا وکیلی درکت میکنم بعضیا شون واقعا هیولان حرفمو پس میگرم البته در مورد این هیولا ها در مورد اینا هیچی جواب نمیده هیچییییییی

داینا

New member
سلام عزیزم
اره من خودمو تیکه پاره کردم درمورد پرستاری هم بگید اما اخرش گفتن باید نماینده ای از خودتون باشه اونجا حضور داشته باشه! من که به رشته خودمون امیدی ندارم
ولی اونام نتیجه بگیرن من خوشحال میشم. واقعا زحمت کشیدن.

اگه موفق شن فک کنم یه تصمیم کلی بگیرن مثلا میگن ظرفیتا به سال قبل برگرده خدا کنه موفق شن خدااااااااااااااا

hebe.nurse

New member
سلام هبه جون آره من طرحمو گذروندم.کی گفته اخه طرحی بخش ویژه نمیدن نه اصلا اینجوری نیس.منم از ویژه خوشم می اومد وقتی بیمارستانم مشخص شد که به کدومش دادن وقتی نامه ام رو بردم بیمارستان پبش مترون.بهش گفتم که بیشتر بخشهای ویژه رو دوس دارم گفت الان تو ویژه کادرلازم ندارم ولی یه مدتی برو یه بخش دیگه بعدش که خالی شد بدمت اونجا.بعدا هم این کاررو کرد ولی خودم دیگه از بخشم راضی بودم نرفتم

کرمان اینجوریه نخل جونم. میگن بخشای ویژه ی کاربلد میخوایم. مسئولیتش سنگینه و شماها که تازه فارغ شدید نمی تونید. اینجا انقد نیرو دارن که بخشای ویژه بخوان که به ما نیاز ندارن.
منم تا حالا کار نکردم اصلا کار دانشجویی هم نرفتم یکم میترسم ولی تو کارورزیام خیلی اکتیو بودم. رگ گیریم و اینا خوبه. ولی مثلا تا حالاabg نگرفتم. با دستای خودم NG نذاشتم. ولی کار با دستگاها رو بلدم. فک میکنم از پسش برمیام ولی.......هیییییییییییییی :sad:

hebe.nurse

New member
اگه موفق شن فک کنم یه تصمیم کلی بگیرن مثلا میگن ظرفیتا به سال قبل برگرده خدا کنه موفق شن خدااااااااااااااا

میدونی داینا من مال پرستاریو که نگا کردم در اصل ظرفیتا کم نشده فقط اون باقی رو پولیش کردن.
من ظرفیتا رو حساب کردم.
92 مجموع گرایشا 419 تا گرفته.
93 مجموع گرایشا364 تا روزانه به اضافه 83 تا ظرفیت مازاد. که مجموعا میشه 447 . ینی از پارسالم بیشتر شده فقط پولی شده.

اونوقت دم از کیفیت بالا میزنن.
که ما کیفیت رو فدای کمیت نمی کنیم.هه . کاش منم میتونسم برم این آمارو پرت میکردم تو صورتشون می گفتم خفه فقط.:New (6):

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
دوستان عزیز وقت بخیر
اینطور که معلومه این تاپیک خیلی فعالتر است ممکن است به من هم کمکی کنید تا از سردرگمی نجات پیدا کنم؟
فاصله تحصیلی زیادی دارم به همین جهت اطلاعاتم خیلی کم است و نیاز به همفکری شما دوستان دارم
به نظر شما بین رشته های ارشد کدامیک دروس ساده تر و شانس قبولی بیشتری دارد؟
خیلی دلم میخواهد برای یکبار هم که شده شانسم را امتحان کنم
:smilies-azardl (181:thanks:
از توجهتان متشکرم

سلام دوست گرامی
شما مشخص نکردید رشته لیسانستون چیه؟؟
دروس اسونتر وشانس قبولی که ملاک نیس. ملاک علاقه و انگیزه و هدفتونه. اینکه فقط اسما ارشد گرفتن مهمه یا اینکه میخواید در آینده به جایی برسید؟
تازه اگه بحث علاقه هم نبود امسال دیگه نمیشه از روی آسونی و شانس اکتفا کرد چون ظرفیتا کم شده سال دیگه کمترم میشه متاسفانه. و شما در هر رشته ای باید بسیار تلاش کنید . تازه اگه رشته ای اسونتر باشه رقابتش سنگین تره پس قبولی خیلی سختتره اونم با ظرفیتای کم که بدترش میکنه.
ناامیدتون نکنیم .اما اگه بعد چن سال میخواید دنبال درسو بگیرید بهتره سفت و سخت بچسبیدش . اگه دنبال درس راحتی باشید.....خیالتونم راحت باشه که بهش نمیرسید. موفق باشید:thumbsupsmileyanim:

داینا

New member
میدونی داینا من مال پرستاریو که نگا کردم در اصل ظرفیتا کم نشده فقط اون باقی رو پولیش کردن.
من ظرفیتا رو حساب کردم.
92 مجموع گرایشا 419 تا گرفته.
93 مجموع گرایشا364 تا روزانه به اضافه 83 تا ظرفیت مازاد. که مجموعا میشه 447 . ینی از پارسالم بیشتر شده فقط پولی شده.

اونوقت دم از کیفیت بالا میزنن.
که ما کیفیت رو فدای کمیت نمی کنیم.هه . کاش منم میتونسم برم این آمارو پرت میکردم تو صورتشون می گفتم خفه فقط.:New (6):

عزیزم من از پارسال زیاد خبر ندارم یعنی پارسال ظرفیت مازاد نداشتیم اون ۴۱۹فقط روزانه است

hebe.nurse

New member
ای پول پرستا نامردا میگن که سایتم لو رفته شیطونه میگه برم تو تاپیک اعتراض و فقط فحش بدم بهشون

ینی چی لو رفتیم؟؟؟
ینی تازه فهمیدن اینجا داریم دست به یکی می کنیم بر علیه شون میخوان جمعمون کنن؟؟؟؟؟:5:

hebe.nurse

New member
اره فک کنم خنگا تازه فهمیدن بچه ها اینجا هماهنگی میکنن خخخخخخخخخخ

داینا تو چرا چراغت خاموشه؟؟ روشنش کن بفهمم هستی یا نه
اخییییی کاشه میشد یکم فحش بدیم بهشون لااقل عقده هامون خالی شه اوووووووووووف :smiliess (5):

hebe.nurse

New member
بچه هااااااااااااااااااااااااااا امیدوار باشیــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:thanks:

nakhl

New member
خدا وکیلی درکت میکنم بعضیا شون واقعا هیولان حرفمو پس میگرم البته در مورد این هیولا ها در مورد اینا هیچی جواب نمیده هیچییییییی
من عاشق این جور مترونهام برخلاف شما ما تو بیمارستان مترونی داشتیم که زیاد اهل باندبازی و پارتی بازی بود خدارو شکر برش داشتن.خیلی از ماها که پارتی نداشتیم اذیت شدیم.یه چیزی بگم ناراحت نشید من همه جورشو کشیدم قدر مترون هایی که تبعیض قائل نمیشن واقعا بدونید.حتی اگه بخشی که دوس ندارین بفرستنتون

maryam.69

New member
از توجه همه دوستان بینهایت متشکرم
راستش منظورم این نبود که نخونده قبول بشم درواقع همانطور که میدونید حجم داخلی جراحی خیلی ریاده خواستم ببینم در گرایشهای دیگر میزان قبولی در چه حدی هست
یکی از دوستانم توصیه کرد برم اورژانس اما هنوز رسما اعلام پذیرش نکرده
موفق باشید

hebe.nurse

New member
از توجه همه دوستان بینهایت متشکرم
راستش منظورم این نبود که نخونده قبول بشم درواقع همانطور که میدونید حجم داخلی جراحی خیلی ریاده خواستم ببینم در گرایشهای دیگر میزان قبولی در چه حدی هست
یکی از دوستانم توصیه کرد برم اورژانس اما هنوز رسما اعلام پذیرش نکرده
موفق باشید

دوست عزیزم شما رشتتونو مشخص نکرده بودید من شخصا فک کردم براتون رشته ملاک نیست.به هرحال ببخشید
اگه بین گرایش های پرستاری میخواید بدونید سالمندی از همه راحتتره. امسالم ظرفیتش خوب بالا رفت.
دیگه باید ببینید آینده وجایگاه اون رشته ای که میخواید برید چقد ارزش داره. این مهم ترین نکته تو انتخاب رشته است.
رشته طب اورژانس که قراره بیاد جزو شرایطش اینه که دوسال سابقه کار میخواد و تنها مردان پذیرش میشن.
اگه بازم سوالی داشتید در خدمتیم. :riz304:

hebe.nurse

New member
من عاشق این جور مترونهام برخلاف شما ما تو بیمارستان مترونی داشتیم که زیاد اهل باندبازی و پارتی بازی بود خدارو شکر برش داشتن.خیلی از ماها که پارتی نداشتیم اذیت شدیم.یه چیزی بگم ناراحت نشید من همه جورشو کشیدم قدر مترون هایی که تبعیض قائل نمیشن واقعا بدونید.حتی اگه بخشی که دوس ندارین بفرستنتون

درست میگی نخل عزیز. ولی نه اینم بعید میدونم ازوناش باشه. این پارتی قبول نمیکنه چون به نفع بیمارستانشه . طرحیارو میفرسته بخشایی که به خاطر سختی کارش کمتر کسی اونجا میره. اتفاقا به نظر من هوای پرسنل خودشو خوب داره اما با طرحیا مث تازه وارد رفتار میکنه این رفتارش اصلا دلپذیر نیست.
من دوستم با ی پارتی گردن کلفتش رفته بود پیشش که طرحشو تو مرکز بهداشتی درمونگاهی بندازتش که، بی خیال پارتیش کلی دعواش کرده بود که حیف دانشگاه که این همه خرج تو کرده. بی لیاقت. تو باید الان کار یاد بگیری نه اینکه دنبال راحتی باشی و...ازین حرفا. البته من ازین حرفش خوشم اومد ولی فقط حرفه. چون بعید میدونم واقعا فکر ما باشه. اگه بود باید به علاقه بچه هام توجه کنه. بخش ویژه رفتن ی جای عجیب نیس. خیلیم پرکاره اتفاقا.
فک کنم رییسایی که تبعیض قایل نشن رو تو خواب فقط میشه دید:dadad4:

nakhl

New member
درست میگی نخل عزیز. ولی نه اینم بعید میدونم ازوناش باشه. این پارتی قبول نمیکنه چون به نفع بیمارستانشه . طرحیارو میفرسته بخشایی که به خاطر سختی کارش کمتر کسی اونجا میره. اتفاقا به نظر من هوای پرسنل خودشو خوب داره اما با طرحیا مث تازه وارد رفتار میکنه این رفتارش اصلا دلپذیر نیست.
من دوستم با ی پارتی گردن کلفتش رفته بود پیشش که طرحشو تو مرکز بهداشتی درمونگاهی بندازتش که، بی خیال پارتیش کلی دعواش کرده بود که حیف دانشگاه که این همه خرج تو کرده. بی لیاقت. تو باید الان کار یاد بگیری نه اینکه دنبال راحتی باشی و...ازین حرفا. البته من ازین حرفش خوشم اومد ولی فقط حرفه. چون بعید میدونم واقعا فکر ما باشه. اگه بود باید به علاقه بچه هام توجه کنه. بخش ویژه رفتن ی جای عجیب نیس. خیلیم پرکاره اتفاقا.
فک کنم رییسایی که تبعیض قایل نشن رو تو خواب فقط میشه دید:dadad4:

سلام هبه جون ناراحت نباش ایشالله هرچی پیش آید خوش آیددرکل طرح چیز خوبیه من توش خیلی چیزها یاد گرفتم قبلا تو دانشگاه همش تئوری بودوعملی زیاد با مریض واقعی کار نمیکردیم وقتی طرح شروع شد تازه فهمیدیم چی به چیه و پرستاری یعنی چی.توصیه میکنم اول طرح برید بعد به فکر ارشد باشید البته ایشالله امسال شما قبولیدو باید بیایید و مارو راهنمایی کنید

hebe.nurse

New member
سلام هبه جون ناراحت نباش ایشالله هرچی پیش آید خوش آیددرکل طرح چیز خوبیه من توش خیلی چیزها یاد گرفتم قبلا تو دانشگاه همش تئوری بودوعملی زیاد با مریض واقعی کار نمیکردیم وقتی طرح شروع شد تازه فهمیدیم چی به چیه و پرستاری یعنی چی.توصیه میکنم اول طرح برید بعد به فکر ارشد باشید البته ایشالله امسال شما قبولیدو باید بیایید و مارو راهنمایی کنید

مرسی عزیزمممممم
قطعا بعد طرح بهتره ولی من میدونم وارد کار شم و از درس فاصله بگیرم دیگه خوابشو باید ببینم:65d6a5d6s:
انگار خبراییه. میخوان ظرفیتا رو ی نمه بالا ببرن. ایشالا همه قبولیم:4d564ad6:

بالا