خودمونی

hebe.nurse

New member
سلام بچه هااااااا
خوبی مامان؟
یاسسسسسسسسس درچه حالی؟
دیانا
مهناز
اینجام بیایننننننن بی وفاهااااااا من میخوام اینجام ببینمتون
بچه ها وعده شون رسیده دیگه. امروز31 امه. چرا کارنامه توانبخشی نیومد پس؟؟؟؟؟؟؟؟:New (6):

سلام بچه هااااااا
خوبی مامان؟
یاسسسسسسسسس درچه حالی؟
دیانا
مهناز
اینجام بیایننننننن بی وفاهااااااا من میخوام اینجام ببینمتون
بچه ها وعده شون رسیده دیگه. امروز31 امه. چرا کارنامه توانبخشی نیومد پس؟؟؟؟؟؟؟؟:New (6):

سلام خوبی؟
توی اطلاعیه جدید زده ک اواخر هفته جاری میاد

4(امکان انتخاب رشته محل تحصيل برای رشته پرستاری توانبخشی :
باتوجه به تصویب رشته پرستاری توانبخشی بعد از مراحل مختلف آزمون، طبق ضوابط فقط داوطلبان شرکت کننده
در آزمون 4 رشته امتحانی پرستاری داخلی-جراحی ؛ پرستاری سلامت جامعه؛ پرستاری کودکان و روان پرستاری
درصورت تمایل و درصورتیکه مجاز باشند میتوانند رشته محل های پذیرنده رشته پرستاری توانبخشی را نیز علاوه
بر رشته محل های آزمون خود انتخاب نمایند. این افراد مجدد اً تا پایان هفته جاری کارنامه جدیدی را دریافت
خواهند نمود که نشاندهنده وضعیت علمی فرد در آن رشته پرستاری توانبخشی بوده و براساس اطلاعات مذکور
درصورت مجاز بودن، میتواند رشته محل مورد نظر خود را انتخاب نماید.
مرکز سنجش آموزش پزشکی

ازاین زندگی پر از استرس
توی همه تایپیک ها بچه ها دارن از کاهش ظرفیت مینالن
نزنین منو بهمم نخندین نمیدونم بازم چرا ی استرسی عین خوره افتاده بجونم

helma22

New member
ازاین زندگی پر از استرس

مامان جون آخه هرچقدرم کم شده باشه دیگه شما مطمئن باش ان شاالله حتما قبولی...:thanks:
اینقدرالکی استرس نداشته باش...

mahnaz70

New member
ازاین زندگی پر از استرس

استرستو درک میکنم مامان.من خودم خیلی استرس دارم هیچ جوره از ذهنم بیرون نمیره اذیتم میکنه ولی تو شرایطت خیلی خوبه اصلا جای استرس نداره. دو سه روز دیگه همه چی مشخص میشه

استرستو درک میکنم مامان.من خودم خیلی استرس دارم هیچ جوره از ذهنم بیرون نمیره اذیتم میکنه ولی تو شرایطت خیلی خوبه اصلا جای استرس نداره. دو سه روز دیگه همه چی مشخص میشه

نمیدونم بخدا
ایناهم هی کشش میدن
هی باید ظرفیت روبزنن اظلاعیه میدن واز چیزای مزخرف خبر میدن
یکی نیس بهشون بگه مگه ظرفیتا توی یکی دوروز تغییر میکنه ک اینجوری طولش دادین

مامان جون آخه هرچقدرم کم شده باشه دیگه شما مطمئن باش ان شاالله حتما قبولی...:thanks:
اینقدرالکی استرس نداشته باش...

هلما جونم هیچ چیز این سنجش مشخص نیس یهو دیدی زده تا300 ظرفیت داره یا زده 50 تاهم نداره
هیچ کدوم از کاراشون با حساب کتاب نیس ک

mahnaz70

New member
نمیدونم بخدا
ایناهم هی کشش میدن
هی باید ظرفیت روبزنن اظلاعیه میدن واز چیزای مزخرف خبر میدن
یکی نیس بهشون بگه مگه ظرفیتا توی یکی دوروز تغییر میکنه ک اینجوری طولش دادین

نمیان هیچ وقت ظرفیتی که 370 تا بوده رو نصف کنن اونم با این همه متقاضی.اگه هم بخواد کم بشه فوقش 10 یا 20 تا تغییر دارن.اونا هم یه ملاکایی دارن دیگه به بودجه ای که به دانشگاهااون دادن نگاه میکنن و مسلما پذیرش بیشتر به نفعشونه و اینکه به خروجیشونم نگاه میکنن.حرف بچه ها ملاک که نیستش از کجا اینا خبر دارن اینا هم مثل ما

نمیان هیچ وقت ظرفیتی که 370 تا بوده رو نصف کنن اونم با این همه متقاضی.اگه هم بخواد کم بشه فوقش 10 یا 20 تا تغییر دارن.اونا هم یه ملاکایی دارن دیگه به بودجه ای که به دانشگاهااون دادن نگاه میکنن و مسلما پذیرش بیشتر به نفعشونه و اینکه به خروجیشونم نگاه میکنن.حرف بچه ها ملاک که نیستش از کجا اینا خبر دارن اینا هم مثل ما

بخدادلم میخاد ببینمشون ی حالی ازشون بگیرم
اخه یکی نیس بهشون بگه شما ک تکلیفتون مشخص نیس بلا نسبت.....میکنین ک تفکیک میکنین
ک ی رشته 100تاشرکت کننده نداشته باشه ویارو رتبه 10 بیاره ومانور بده وبعد رشته دیگه تا دلت بخاد شرکت کننده داشته باشه

دیانا126

New member
سلام بچه ها :bunnyearsmiley:
مامان جون حرص نخور مراقب گلا باش پرپر نشن خخخخخخخخخخخخخخخخ

mahnaz70

New member
بخدادلم میخاد ببینمشون ی حالی ازشون بگیرم
اخه یکی نیس بهشون بگه شما ک تکلیفتون مشخص نیس بلا نسبت.....میکنین ک تفکیک میکنین
ک ی رشته 100تاشرکت کننده نداشته باشه ویارو رتبه 10 بیاره ومانور بده وبعد رشته دیگه تا دلت بخاد شرکت کننده داشته باشه

اونا برای گرایشای جدید ظرفیت در نظر گرفتن.از سهمیه ما خیلی کم نمیشه من مطمئنم

بالا