خودمونی

دیانا126

New member
نمیدونم که کدوم بخش بندازن؟؟؟!!!...خودمون که توانتخاب نقشی نداریم!!!!؟
میگم سخت نیس؟اونم ویژه نوزادان؟؟

نه هلما خیلی باحاله خیلی خوبه بتونی کار کنی چون هرکسی نمیتونه با نوزاد کار کنه و برات امتیاز حساب میشه
وقتی میخوای بری بیمارستان دیگه و بدونن تو بخش ویژه کار کردی روت یجور دیگه حساب باز میکنن

ههیییییییییییی چه دورانی باون وروجک ها داشتم مخصوصا شبا خخخخخخخخخخخخخ

helma22

New member
نه هلما خیلی باحاله خیلی خوبه بتونی کار کنی چون هرکسی نمیتونه با نوزاد کار کنه و برات امتیاز حساب میشه
وقتی میخوای بری بیمارستان دیگه و بدونن تو بخش ویژه کار کردی روت یجور دیگه حساب باز میکنن

ههیییییییییییی چه دورانی باون وروجک ها داشتم مخصوصا شبا خخخخخخخخخخخخخ

پس خداکنه منم بندازن همون بخش ویژه...

یسنا290

New member
بچه ها کسی هست خبر داشته باشه پارسال بعد از قبولی،تقسیم تعداد چه جوری بوده؟ چندتا داخلی جندتا گرایشای دیگه.
یکی از دوستان میگفت از 20 تا قبولی توی یه شهر حدوداً 10 تا داخلی .10 تا هم بقیه گرایشا.شما اطلاعی ندارید؟

بچه ها کسی هست خبر داشته باشه پارسال بعد از قبولی،تقسیم تعداد چه جوری بوده؟ چندتا داخلی جندتا گرایشای دیگه.
یکی از دوستان میگفت از 20 تا قبولی توی یه شهر حدوداً 10 تا داخلی .10 تا هم بقیه گرایشا.شما اطلاعی ندارید؟

من الان از یکی میپرسم بهت میگم

helma22

New member
میگم اگه من بازم نیومدم اونجا بدونید گوشیم یا اینترنتم بازم هنگ کرده!!!!.....اونوقت بیایداینجا به منم سر بزنید....

یسنا290

New member
فک کنم هلما ازت پرسید رتبت چطور شد؟
من میخاستم دوباره بپرسما ولی نمپرسم

هبه جون پرسیده بود.جواب دادم گقتم بین دوستام رتبه ام بد نشده ولی خب تعدادشون واسه مقایسه کمه و واقعاً نمیدونم این رتبه از بین چندنفر شرکت کننده است که بدونم خوبه یابد.بعدش مامان شما صاحب اختیارید واسه پرسیدن این چه حرفیه

من الان از یکی ک پارسال مشهد قبول شده بود پرسیدم میگه از 25 نفری ک پذیرش داشته
10تاش داخلی +1 استعداد درخشان
3تا روان
ومابقی هم کودکان وجامعه ومدیریت
پس در نتیجه تقریبا نصفش گرایش داخلی رو بهشون دادن

آخرین ویرایش:
هبه جون پرسیده بود.جواب دادم گقتم بین دوستام رتبه ام بد نشده ولی خب تعدادشون واسه مقایسه کمه و واقعاً نمیدونم این رتبه از بین چندنفر شرکت کننده است که بدونم خوبه یابد.بعدش مامان شما صاحب اختیارید واسه پرسیدن این چه حرفیه

ببخشید جوابت رو ندیدم

helma22

New member
من الان از یکی ک پارسال مشهد قبول شده بود پرسیدم میگه از 25 نفری ک پذیرش داشته
10تاش داخلی +1 استعداد درخشان
3تا روان
ومابقی هم کودکان وجامعه ومدیریت
پس در نتیجه تقریبا نصفش گرایش داخلی رو بهشون دادن

واقعا به این میگن ج دادن...
میگم مامان شما ازشهریه ازاد و شبانه اطلاعی نداری؟؟اصلا به نظرت ارزش داره؟؟؟

hebe.nurse

New member

یسنا جان منم دقیقا همینو شنیدممممم
یکی از استادامون گفت بهمون تو جلسه ای گفتن امسال ظرفیتا بیشترم میشه. ینی اگه تا پارسال تا اون تعداد میگرفتن. امسال میخوان هر گرایشی مثلا6 تا بگیرن.
ینی میخواس بگه ظرفیتا بیشتر شده........

yas126

Member
السلااااااااااااااام همگی مامانو دیاناو هبه و هلما خانمو مهنازخانمو همه وهمه

- - - Updated - - -

مامااااااااااان چطوری؟ امیر پارسا چطوره ؟

ازاد رو فک کنم ترمی 3 تومان بود پارسال اما برااطمینان برات از یکی میپرسم
اما شبانه رو خبر ندارم
اگه برا شهریه مشکلی نداری اره ارزش داره
الان خیلی ها در کنار طرح وکار ازاد میخونن

بالا