خودمونی

helma22

New member
نه اگه مداوم درس بخونی سال بعد واست میگیره اگه نگرفت سال بعدش حتما قبولی بشرطی که مداوم بخونی حتی اگه 2ساعت در روز بخونی

درس خوندنش که حالا به کنار....
ولی علاوه براین خیلی از شرایط دیگه هم ممکنه تغییرکنه...

helma22

New member
یااااااااااااس
چرا کسی ک میتونه بره ازاد نره در انتظار بشینه ک سال بعد چی میشه
سخته باور کن سخته بشینی وبخونی وانتظار بکشی اخرم ی کنکوری بدی ک اصلا انتظارش رو نداشتی
وقتی در کنار کار میشه درس خوند چرا نره؟
میشه ههلما جان فقط یکم سخته
همکارم دوسال سختی کشید ولی بالاخره تموم کرد

من حاضرم هر سختی بکشم ول یامسال قبول بشم...

یسنا290

New member
من الان از یکی ک پارسال مشهد قبول شده بود پرسیدم میگه از 25 نفری ک پذیرش داشته
10تاش داخلی +1 استعداد درخشان
3تا روان
ومابقی هم کودکان وجامعه ومدیریت
پس در نتیجه تقریبا نصفش گرایش داخلی رو بهشون دادن

یه دنیا تشکر مامان امیر خان.لطف کردی

یسنا290

New member
یسنا جان منم دقیقا همینو شنیدممممم
یکی از استادامون گفت بهمون تو جلسه ای گفتن امسال ظرفیتا بیشترم میشه. ینی اگه تا پارسال تا اون تعداد میگرفتن. امسال میخوان هر گرایشی مثلا6 تا بگیرن.
ینی میخواس بگه ظرفیتا بیشتر شده........

آره دوسی منم شنیدم.خدا کنه همین طور باشه...

یسنا290

New member
سلام.
دوستان یه سؤال من اگه نامه طرحم بیاد و مشغول شم بعد ارشد یه شهر دیگه قبول شم میتونم انتقال طرح رو انجام بدم؟من خودم تو دفترچه خوندم که گذروندن ارشد و طرح باهم غیرقانونیه،اینم شنیدم که خیلیا هم اینکاروکردن و مشکلی پیش نیومده...ولی فک میکنم قاچاقی این کارو کردن مثلاً با هدنرسشون صحبت کردن باهاشون راه اومده و وقتایی که داشتن براشون شیفت نذاشتن.
هنوز خیلی مونده تا نامه طرحم بیاد ولی به نظر شما بهتر نیست تا مشخص شدن قبولبم واسه طرح اقدام نکنم؟البته نمیخوام به هیچ وجه عقب بیوفتم.
(اعتماد به سقفو دارید فک میکنم قبولیم حتمیه جون خودم!!!!!)

آخرین ویرایش:

yas126

Member
سلام.
دوستان یه سؤال من اگه نامه طرحم بیاد و مشغول شم بعد ارشد یه شهر دیگه قبول شم میتونم انتقال طرح رو انجام بدم؟من خودم تو دفترچه خوندم که گذروندن ارشد و طرح باهم غیرقانونیه،اینم شنیدم که خیلیا هم اینکاروکردن و مشکلی پیش نیومده...ولی فک میکنم قاچاقی این کارو کردن مثلاً با هدنرسشون صحبت کردن باهاشون راه اومده و وقتایی که داشتن براشون شیفت نذاشتن.
هنوز خیلی مونده تا نامه طرحم بیاد ولی به نظر شما بهتر نیست تا مشخص شدن قبولبم واسه طرح اقدام نکنم؟البته نمیخوام به هیچ وجه عقب بیوفتم.

سلام میتونی توقف بزنی بعد از ارشد ادامه بدی غیر قانونی نیس میشه هر دو رو با هم بگذرونی بشرطی که اختلاف منطقه نباشه

- - - Updated - - -

سلام.

سلام میتونی توقف بزنی بعد از ارشد ادامه بدی غیر قانونی نیس میشه هر دو رو با هم بگذرونی بشرطی که اختلاف منطقه نباشه

یسنا290

New member

- - - Updated - - -

سلام.یاس منظورت رو از اختلاف منطقه متوجه نمیشم.یعنی اگه یه شهر دیگه قبول شم نمیتونم طرح و ارشدو با هم توی اون شهر به خاطر اختلاف منطفه بگذرونم؟؟؟

یسنا290

New member
سلام بچه ها کارنامه توانبخشی هم اومد
هرروز بدتر از دیروز

سلام.مامان این اطلاعیه ایی که دانشگاه قم زده رو دیدید.ظرفیت ها رو اعلام کرده داخلی 137.بهداشت 57.روان 58.کودک 43و...
چه جوری وقتی سنجش هنوز اطلاعیه نزده این واسه خودش اعلام ظرفیت کرده!!!!

yas126

Member
السلاااااااااااااااااااام همگی؟ چه خبرات اصلن این پی دی اف قم ناقصه مثلا سم شناسی نداره بعدشم اصلن قم ارشد نمیگیره

یسنا290

New member
سلام. من که از خدامه الکی باشه.چون طبق فرمایشات این دانشگاه شیراز ما همه گرایشا رو داره الا بهداشت جامعه :New (6):
یعنی گل بگیرن این پیشونی رو :sad:

hebe.nurse

New member
سلام.مامان این اطلاعیه ایی که دانشگاه قم زده رو دیدید.ظرفیت ها رو اعلام کرده داخلی 137.بهداشت 57.روان 58.کودک 43و...
چه جوری وقتی سنجش هنوز اطلاعیه نزده این واسه خودش اعلام ظرفیت کرده!!!!

یسنا جان این اطلاعیه مال13 خرداده
فردا داره بروزش میاد اصلا بهش توجه نکن
بچ ها ی تاپیکش گفتن ی چنتا از بچه ها رفتن سنجش اعتراض کردن گفتن اینا همه شایعه اس
ما تازه امروز داریم ظرفیتا رو وارد میکنیم. به احتمال زیاد امروز فردا میاد:65d6a5d6s:

بالا