خودمونی

nakhl

New member
ولی یاس باشرایط کاری اونا فک کنم دیگه چیزی ازت نمونه....210 ساعت اضافه کاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shocked:

داینا

New member
سلام بچه ها:bunnyearsmiley:
کجایین پیداتون نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ماشالله اینقد سرتون گرمه درسه؟؟؟؟:smilies-azardl (181 یاس.....هبه........داینا کجایین:p7977cujr38iyymsu8:

سلام نخل جونم معلوم هست خودت کجایی کدوم درس ابجی ب کن شروع بشه بد بگو

nakhl

New member
سلام داینای عزیز:riz304:

هبه هم که پیداش نیس........فک کنم درگیر روزهای اول دانشگاه و خوابگاهواین جور چیزاساست.....برای ما که هنوز کلاسها شروع نشده.......:smiliess (2):برنامه هامونم مشخص نیس.....البته همچینم بدنیسس......ازروزای تعطیلی دارم فیض میبرم جاتون خالی:4d564ad6: بزاراینجا رو هم یه صفا بدم تمیز شه :riz303:

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
سلام بچه هااااا
آآآخخخ نگید درد هجری کشیده ام که نپرس....:((((
اومدم خوابگا. از پنج شنبه هفته پیش اینجام.نت درست درمونی نداشتم که بیام. درگیر ثبت نام و خوابگاه شدم. انقد خوابگام از دانشکده دوره که انرژی واسم نذاشته.
نخلی منم اینجا تو خوابگاه تک و تنها افتادم نه هم اتاقی ای نه غذایی نه سرویسی نه کلاسی. کلاسام از 5 مهر شروع میشه.
داینا تو کی داری?
نخلی نگفتن کی بیای????
ولی ی خوبی ای اینجا داره که سکوت خوبی داره خواباش خیلی میچسبه:)))

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
خخخخخخخ گفتم حکم شرکتیا رو بده نگا کنم قانون کار بود کارانه هم گف نداریم 175 موظفی ولی تا 210 ساعت باید بیای اضافه کار اجباری

- - - Updated - - -

:wacsmiley:
یاسسسس تو که عشق اضافه کاری. دیگه دردت چیه .خب قبول کن اصفهان بمونی کار کنی که خیلی بهتره. انقدم مجبور نیسی رفت وامد کنی.
منم از خودامه بهم کار بدن یکم ازین اوضاع نابسامان بیکاری خلاص شم . دانشگاه هم که همش دوروز در هفته اس

داینا

New member
سلام هبه جون خوبی عزیزم.واقعا برا شما دو روز در هفته است. البته منبرناممون رو هنوز ندیدم ولی فک کنم سه روز باشه

nakhl

New member
سلام بچه هااااا
آآآخخخ نگید درد هجری کشیده ام که نپرس....:((((
اومدم خوابگا. از پنج شنبه هفته پیش اینجام.نت درست درمونی نداشتم که بیام. درگیر ثبت نام و خوابگاه شدم. انقد خوابگام از دانشکده دوره که انرژی واسم نذاشته.
نخلی منم اینجا تو خوابگاه تک و تنها افتادم نه هم اتاقی ای نه غذایی نه سرویسی نه کلاسی. کلاسام از 5 مهر شروع میشه.
داینا تو کی داری?
نخلی نگفتن کی بیای????
ولی ی خوبی ای اینجا داره که سکوت خوبی داره خواباش خیلی میچسبه:)))

سلام عزیز نگران نباش زود عادت میکنی..ماهم امروز برنامه هفتگیمون رو زدن سایت..سه روز اخرهفته رو داریم.. کلاسها از هفته بعد شروع میشه.....تا اون موقع صفا سیتی:4d564ad6:فعلا تو شهر خودم دارم صفامیکنم نیومدم تهران:a2d3:

obunto

New member
سلام به بچه های گل پست خودمونی ، بچه ها من یک سوال داشتم که شاید بی ربط باشه.
باحالترین مسابقه ای که تو جشن های دانشگاهتون برگزار شد کدوما بودند؟
درواقع می خوام ایده بدین واسه برگزاری مسابقه.
مرسی

nakhl

New member
سلام به بچه های گل پست خودمونی ، بچه ها من یک سوال داشتم که شاید بی ربط باشه.
باحالترین مسابقه ای که تو جشن های دانشگاهتون برگزار شد کدوما بودند؟
درواقع می خوام ایده بدین واسه برگزاری مسابقه.
مرسی

ایده خاصی نیست فقط تودوران دانشجویی بیشتر مسابقه ماست خوری میذاشتن که بیشتر شرکت کننده ها آقایون بودن و..ماهم که عاشق خندیدن به لب و لوچه پر از ماستشون بودیم خخخخخخخخخخخخخخ کلی بهشون می خندیدیم.:thanks: البته دور ازچشم یاس....الان پیداش میشه..منشور حقوق از آقایون رو باز میکنه:25r30wi:

آخرین ویرایش:

yas126

Member
ولی یاس باشرایط کاری اونا فک کنم دیگه چیزی ازت نمونه....210 ساعت اضافه کاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shocked:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ نه ینی 175 موظفی
35ساعت اضافه اجباری درکل میشه 210 ساعت

- - - Updated - - -

:motat::motat::motat:خخخخخخخخخخخ

- - - Updated - - -

داینا سیگار برفس

nakhl

New member
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ نه ینی 175 موظفی
35ساعت اضافه اجباری درکل میشه 210 ساعت

- - - Updated - - -

:motat::motat::motat:خخخخخخخخخخخ

ایجوری باشه که بد نیس.....نمیشه حالا موظفی بری و اضافه کاری نری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(40):

yas126

Member
چطوری نخلی خوبی خخخخخ

- - - Updated - - -

:motat::motat::motat:خخخخخخخخخخخخخخخخخخ فردا ازمون دارم ژس فردا

yas126

Member
نمیخونم هیچی
میگم تو استخدام شدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

:j58r36j3gcr4suxymup:j58r36j3gcr4suxymup

nakhl

New member
نمیخونم هیچی
میگم تو استخدام شدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

:j58r36j3gcr4suxymup:j58r36j3gcr4suxymup

نه بابا.....اون آزمون شرکتی که یادته شرکت کرده بودیم....اونو قبولیده بودیم گفتن نهایت دو ماه دیگه شروع به کارتون هس...تامین خوبه شهر ما لازم نداشت وگرنه منم شرکت میکردم

yas126

Member
اینجا بدون ازمون استخدام میکنن خخخخخخخخخخخخخخخ من رفتم گف بیا

بالا