خودمونی

داینا

New member
حالا فرقی هم نمیکنه هرچی باشه فقط بگیرن که ما هم از این بیکاری خسته شدیم

nakhl

New member
اره دیدم .معلوم نیست اینا چرا اینجوری میکنن یه بار میگن قراردادی بعد میگن شرکتی باز میگن قرار دادی فک کنم خودشون اخرش نفهمیدن

از شما مدارک گرفتنی چیزی نگفتن؟ راستش مترون بیمارستانمون هم میگفت به ما که گفتن تا مهر از این استخدامی های جدید بهتون خواهیم داد تافشار کارها یه ذره کم بشه

nakhl

New member
کاش دوستان دیگه اگه اطلاعاتی در این زمینه دارن به مابگن...

ham.ad

New member
ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.:riz304::riz304:
http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

داینا

New member
کاش دوستان دیگه اگه اطلاعاتی در این زمینه دارن به مابگن...

از شما مدارک گرفتنی چیزی نگفتن؟ راستش مترون بیمارستانمون هم میگفت به ما که گفتن تا مهر از این استخدامی های جدید بهتون خواهیم داد تافشار کارها یه ذره کم بشه

اره عزیزم ازمون گرفتن ولی اینکه کی مصاحبه باشد خدا میداند

داینا

New member
نخل جوووونم وقتی ازمون مدارک میگرفتن همه بچه ها میگفتن این ازمونشونم الکیه

nakhl

New member
نخل جوووونم وقتی ازمون مدارک میگرفتن همه بچه ها میگفتن این ازمونشونم الکیه

همچینم الکی نیس تو شهر ماکه اونایی که پایان طرح نداشتن و تو آزمونم قبول شده بودن از لیست قبولی حذف کردن تا جابرای پایان طرحی باز شه

داینا

New member
همچینم الکی نیس تو شهر ماکه اونایی که پایان طرح نداشتن و تو آزمونم قبول شده بودن از لیست قبولی حذف کردن تا جابرای پایان طرحی باز شه

منکه از خدامه که الکی نباشه ولی نیست خیلی از کارا دیدم از اینا ٫دلم میگه این بارم سر کاریم

nakhl

New member
منکه از خدامه که الکی نباشه ولی نیست خیلی از کارا دیدم از اینا ٫دلم میگه این بارم سر کاریم

نه بابا زیادم ناامید نباش مجبورن برای طرح تحول سلامت نیرو بگیرن...حالا استخدامی نشد به صورت قراردادی یا شرکتی.........اتفاقا من یه دوستی دارم میگفت اونم چند سال پیش شرکتی بوده بعدسه ماه قراردادیش کردن آخرم اسخدام پیمانی آزمون گذاشتن قبول شدهپیمانی شده

داینا

New member
نه بابا زیادم ناامید نباش مجبورن برای طرح تحول سلامت نیرو بگیرن...حالا استخدامی نشد به صورت قراردادی یا شرکتی.........اتفاقا من یه دوستی دارم میگفت اونم چند سال پیش شرکتی بوده بعدسه ماه قراردادیش کردن آخرم اسخدام پیمانی آزمون گذاشتن قبول شدهپیمانی شده

خدا کنه من فعلا میرم خوشحال شدم

hebe.nurse

New member
منم همینطور عزیز........آدم نمیدونه تو این فاز بلاتکلیفی چیکارکنه....کاهش ظرفیتها از یه طرف اونم از وضع سولات ارشدشون که حداقل یه دونه سوال علمی از توش پیدا نمیکردی....من که دیگه از این ارشد ناامید شدم:p7977cujr38iyymsu8:

بدتر از همش این کاهش ظرفیتا بود که داغی زد رو دلمون که هیچ وقت خوب نمیشه. هیییییییییییی خدا
واقعا روزای سختیه ولی بچه ها سرتونو هرجورمیتونید گرم کنید تا این روزام بگذره برسیم به هفته اول شهریور.
من که اینروزا تسبیح به دستم خخخخخخخخخ
هرکی رفت امامزاده ای جایی برا منم دخیل ببنده هااااااا:black_eyed:

hebe.nurse

New member

داینا مگه تو طرحتو گذروندی؟؟؟؟؟
اره الانم که استخدامی تامین اجتماعی اومده اونم میتونی شرکت کنیآ:motat:

داینا

New member
داینا مگه تو طرحت گذروندی؟؟؟؟؟
اره الانم که استخدامی تامین اجتماعی اومده اونم میتونی شرکت کنیآ:motat:

سلام عزیزم فدات شم کجایی اره بهمن تموم کردم این استخدامی تامین اجتماعی هم که طرف ما کم میخواست من که شرکت نمیکنم

hebe.nurse

New member
سلام عزیزم فدات شم کجایی اره بهمن تموم کردم این استخدامی تامین اجتماعی هم که طرف ما کم میخواست من که شرکت نمیکنم

سلام عزیزم.
بیرجند بودی؟؟
اره مامان میگف خراسان همش 3 نفر میگیره! برعکس کرمان44 نفر میگیره. چون میدونن من نمی تونم شرکت کنم زیاد میگیره بس که من خوش شانسم:black_eyed:

(saeid (m.d

New member
سلام
من یه چیزی میگم نگید مسخره میکنه و اینا
چون کلا تو اون فازا نیستم الان
یه چن روزه دارم دقت میکنم میبینم خدایا نگا چقد دختر مجرد داریم ما
اصلا مخ آدم سوت ک چ عرض کنم،داره میزنه!!!
آقا ما باید ای همه سال بدبختی بکشیم و درس بخونیم بقیه چرا اقدام نمیکنن؟!؟!
من از این تریبون استفاده میکنم و از پسرای گل تقاضامندم! که اقدام کنند
الان احساس راحتی میکنم
دینم رو به خواهران ارزشی و غیرارزشی! خود ادا کردم

hebe.nurse

New member
سلام
من یه چیزی میگم نگید مسخره میکنه و اینا
چون کلا تو اون فازا نیستم الان
یه چن روزه دارم دقت میکنم میبینم خدایا نگا چقد دختر مجرد داریم ما
اصلا مخ آدم سوت ک چ عرض کنم،داره میزنه!!!
آقا ما باید ای همه سال بدبختی بکشیم و درس بخونیم بقیه چرا اقدام نمیکنن؟!؟!
من از این تریبون استفاده میکنم و از پسرای گل تقاضامندم! که اقدام کنند
الان احساس راحتی میکنم
دینم رو به خواهران ارزشی و غیرارزشی! خود ادا کردم

سلام برادر ارزشی!
خب بهش فک نکن منم نگران مختم ها:25r30wi:
تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره برادر؟؟ خب شما پاپیش بذار بقیه یاد بگیرن وااالا خخخخخخخ

nakhl

New member
سلام عزیزم.
بیرجند بودی؟؟
اره مامان میگف خراسان همش 3 نفر میگیره! برعکس کرمان44 نفر میگیره. چون میدونن من نمی تونم شرکت کنم زیاد میگیره بس که من خوش شانسم:black_eyed:

شهرماهم فقط یه پرستارمردخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:25r30wi:حالا اون یه نفر خوشبخت کیه الله اعلم

بالا