خودمونی

hebe.nurse

New member
بچه ها دلم براتون یه ذره شده بود............ امیدوارم همیشه سربلند باشید
فقط یه سوال بچه ها..یکی از دوستام میگفت منطقه و بومی بودن تو قبولی تاثیر داره مثلا اونی که مثلا تو زنجان هستش احتمال قبولی تو اونجا براش بیشتره........من قبولش نکردما.........به نظرتون صحت داره؟

سلامممممم
ما هم دلمون برا اینجا ووشماها خیلی تنگیده:(40):
نه بابا کارشناسی که نیست. این کنکور ارشده اصلا منطقه و بوم رو تاثیر نمیدن. تازه اگه همچین چیزی بود حتما تو دفترچه ذکر میشد.......

lodestar1110

New member
دوستان خبر دارین که امسال چه بر سر ظرفیتهای ارشد اومد؟
- و آیا میدونین که قراره شرکت کنندگان امسال در اعتراض به کاهش ظرفیتها شنبه جلوی در وزارت بهداشت تجمع کنن؟
- آیا میدونین اگر ظرفیتهای امسال زیاد بشه تعداد رقیبان شما برای سال بعد کمتر میشه و در نتیجه احتمال قبولی شما در سال بعد بیشتر میشه؟
- و همین طور اگر وزارت بهداشت قبول کنه با شیب ملایم ظرفیتها رو کم کنه برای سال دیگه هم کاهش ظرفیتها کمتره؟
- و اگر ببینن ما امسال اعتراض کردیم و نتیجه داد سال دیگه با احتیاط و فکر بیشتری این کار رو انجام میدن؟
پس لطفا دوستانی که داوطلب شرکت در کنکور ارشد 94 هستند(مثل خود من)
حتما در تجمع شنبه 11 مرداد شرکت کنن
پس همین الان آمادگی خودتون رو در گروه «اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد» اعلام بفرمایید.
با تشکر

nakhl

New member
فک کنم مرض پیدا کرده ام دائم میرم شهرهارو عوض میکنم کاش دیگه فرصت ویرایش تموم شه:65d6a5d6s:

nakhl

New member
کاش پرستاری سالمندی شرکت کرده بودم...ظرفیتهاش خیلی بهتر از داخلی بود ارزش داشت....بچه ها کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gentle

New member
سلام

ببخشید من سوالم رو اینجا طرح میکنم چون اینجا برخلاف جاهای دیگه ی انجمن بیشتر بازدید داره

من ترم آخر هوشبری هستم و تا چند وقت پیش خیلی علاقه و امید داشتم که بتونم ارشد ویژه یا داخلی بخونم ولی با این اوضاعی که هر لحظه واسه ما تصمیم جدید میگیرن و رشته های ارشد رو برای ما حذف میکنن دیگه کم کم دارم نا امید میشم و اینکه هنوز وارد بازار کار نشدم کلا دارم بی انگیزه میشم چون میترسم تا چند سال دیگه بازار کار رشته مون هم کم بشه چون من هنوز طرحم نرفتم و اینکه ماشالله این قدر دختر زیاده که فک نکنم دیگه واسه استخدام هم واسه ما جایی بمونه!

حالا با توجه به این چیزا از شما میخوام به من انگیزه بدین که من چرا باید این مسیر رو ادامه بدم و با وجود اینکه آینده درستی ازش ندارم؟

واینکه شماها که دارین برای ارشد میخونین با چه انگیزه ای دارین این کار رو میکنین؟ چون من اصلا با وجود برنامه ریزی حتی حوصله درس خوندن هم ندارم؟

تو رو خدا راهنمایی کنید و همتون نظر بدید شاید گره از کار ما باز کنید با نظراتتون و انگیزه هاتون چون من با وجود اینکه هنوز اول راهم و لی واقعا خسته شدم از زندگی تو این کشوری که روی هیچ چیزش نمیشه حساب باز کرد! و به قول احسان علیخانی آدم هیچ گارانتی واسه آیندش نداره! ممنون!

داینا

New member
سلام

ببخشید من سوالم رو اینجا طرح میکنم چون اینجا برخلاف جاهای دیگه ی انجمن بیشتر بازدید داره

من ترم آخر هوشبری هستم و تا چند وقت پیش خیلی علاقه و امید داشتم که بتونم ارشد ویژه یا داخلی بخونم ولی با این اوضاعی که هر لحظه واسه ما تصمیم جدید میگیرن و رشته های ارشد رو برای ما حذف میکنن دیگه کم کم دارم نا امید میشم و اینکه هنوز وارد بازار کار نشدم کلا دارم بی انگیزه میشم چون میترسم تا چند سال دیگه بازار کار رشته مون هم کم بشه چون من هنوز طرحم نرفتم و اینکه ماشالله این قدر دختر زیاده که فک نکنم دیگه واسه استخدام هم واسه ما جایی بمونه!

حالا با توجه به این چیزا از شما میخوام به من انگیزه بدین که من چرا باید این مسیر رو ادامه بدم و با وجود اینکه آینده درستی ازش ندارم؟

واینکه شماها که دارین برای ارشد میخونین با چه انگیزه ای دارین این کار رو میکنین؟ چون من اصلا با وجود برنامه ریزی حتی حوصله درس خوندن هم ندارم؟

تو رو خدا راهنمایی کنید و همتون نظر بدید شاید گره از کار ما باز کنید با نظراتتون و انگیزه هاتون چون من با وجود اینکه هنوز اول راهم و لی واقعا خسته شدم از زندگی تو این کشوری که روی هیچ چیزش نمیشه حساب باز کرد! و به قول احسان علیخانی آدم هیچ گارانتی واسه آیندش نداره! ممنون!

سلام عزیزم چقد بی انگیزه. البته یه مقداری بهت حق میدم امسال که کلا اوضاع ارشدو استخدامی بهم ریخته ولی خب همیشه ادم باید مثبت فک کنه عزیزم ادامه بده و قوی باش میدونی موفقیت یعنی امادگی داشتن واستفاده از موقعیت ها . با ناامیدی به جایی نمیرسی.

gentle

New member
سلام عزیزم چقد بی انگیزه. البته یه مقداری بهت حق میدم امسال که کلا اوضاع ارشدو استخدامی بهم ریخته ولی خب همیشه ادم باید مثبت فک کنه عزیزم ادامه بده و قوی باش میدونی موفقیت یعنی امادگی داشتن واستفاده از موقعیت ها . با ناامیدی به جایی نمیرسی.

مرسی دوست عزیز//آخه میدونی چیه اواخر اردیبهشت هم که عرصه هم تموم شدد با خودم گفتم خب تو این مدت تابستون میرم سر یه کاری فعلا دلم به این خوش بود ولی با وجود تلاش زیاد برای کار هیچ کجا فعلا نیرو نخواستن و من دست از پا دراز تر الان حدود دو ماه ونیمه همین جوری الافم! واین هم به بی انگیزگی من دامن زده

nakhl

New member
سلام بچه ها:ad54ad:...مهناز..مامان پارسا...داینا...هبه...زینب....الی...نازگل....ویدا....نیلوفروهمه کسانی که تا کارنامه اولیه بودن و الان نیستن....امیدوارم حداقل بعد نتایج بیایید بگید کجا قبول شدید.......امیدوارم هرچه زودتر خبر قبولیتون رو بشنوم..یاحق

hebe.nurse

New member
سلام بچه ها:ad54ad:...مهناز..مامان پارسا...داینا...هبه...زینب....الی...نازگل....ویدا....نیلوفروهمه کسانی که تا کارنامه اولیه بودن و الان نیستن....امیدوارم حداقل بعد نتایج بیایید بگید کجا قبول شدید.......امیدوارم هرچه زودتر خبر قبولیتون رو بشنوم..یاحق

سلام نخل جونمممممم خوبی؟
چیکا میکنی؟
انقـــــــــــد دلم واسه اینجا و شماها تنگیده که میخوام بپـکممم:j58r36j3gcr4suxymup

hebe.nurse

New member
سلام

سلام دوست عزیز
ببین من و خیلی از بچه های اینجا مث شما سال اخری هستیم و با اینکه رشتمون پرستاریه ولی فقط می تونستیم رشته های اموزش و سالمندی بدیم با اینکه من خودم خیلی ویژه رو دوس داشتم. من دقیقا تابستون پارسال همه این مراحل افسردگی رو گذروندم چون داشتم برای پرفیوژن میخوندم که دقیقا اخرای شهریور اونم سابقه گذاشتن. دیگه حال منو درک کن چی کشیدم. منم 3-4 ماه ناامید بودم اما ازپا ننشستم انقد پرس و جو کردم تا بالاخره تصمیم گرفتم همین آموزش رو برم.
شاید خبر نداشته باشی اما امسال ماها با همه تلاشمون اونقد ظرفیتا رو پایین اوردن که همه احساس خستگی و واموندگی می کنیم.شاید قد تلاشمون نتیجه نگرفتیم ولی من به شخصه خیلی هم ضرر نکردم چون با خوندنم خیلی چیزا یاد گرفتم و نسبت به بقیه کسایی که نخوندن احساس غرور میکنم.
خیلی رشته های خوب دیگه هس که اصلا جایی واسه ناامیدی براتون نمیذاره. مثلا بیوتکنولوژی من شنیدم به اتاق عمل نزدیکه و خیلی هم آینده داره
می تونی همزمان با طرحت هر رشته ای که علاقه داری بخونی. میتونی بعد طرحت بری دنبالش. دوست خوبم هدفتو مشخص کن. براش خیلی تلاش کن مطمئن باش نتیجه میگیری.
ناامیدیه که مثل خوره زندگیه ادمو نابود میکنه نه بلاتکلیفی.:riz304:

gentle

New member
سلام دوست عزیز
ببین من و خیلی از بچه های اینجا مث شما سال اخری هستیم و با اینکه رشتمون پرستاریه ولی فقط می تونستیم رشته های اموزش و سالمندی بدیم با اینکه من خودم خیلی ویژه رو دوس داشتم. من دقیقا تابستون پارسال همه این مراحل افسردگی رو گذروندم چون داشتم برای پرفیوژن میخوندم که دقیقا اخرای شهریور اونم سابقه گذاشتن. دیگه حال منو درک کن چی کشیدم. منم 3-4 ماه ناامید بودم اما ازپا ننشستم انقد پرس و جو کردم تا بالاخره تصمیم گرفتم همین آموزش رو برم.
شاید خبر نداشته باشی اما امسال ماها با همه تلاشمون اونقد ظرفیتا رو پایین اوردن که همه احساس خستگی و واموندگی می کنیم.شاید قد تلاشمون نتیجه نگرفتیم ولی من به شخصه خیلی هم ضرر نکردم چون با خوندنم خیلی چیزا یاد گرفتم و نسبت به بقیه کسایی که نخوندن احساس غرور میکنم.
خیلی رشته های خوب دیگه هس که اصلا جایی واسه ناامیدی براتون نمیذاره. مثلا بیوتکنولوژی من شنیدم به اتاق عمل نزدیکه و خیلی هم آینده داره
می تونی همزمان با طرحت هر رشته ای که علاقه داری بخونی. میتونی بعد طرحت بری دنبالش. دوست خوبم هدفتو مشخص کن. براش خیلی تلاش کن مطمئن باش نتیجه میگیری.
ناامیدیه که مثل خوره زندگیه ادمو نابود میکنه نه بلاتکلیفی.:riz304:

سلام به شما و ممنون از این همه انرژی مثبت دوست جان :heart::heart:

داینا

New member

سلام عزیزم خوبی امیدوارم اون روزهمه با خبرای خوش بیان اینجا از جمله تو خدا پشتو پناهت

nakhl

New member
سلام نخل جونمممممم خوبی؟
چیکا میکنی؟
انقـــــــــــد دلم واسه اینجا و شماها تنگیده که میخوام بپـکممم:j58r36j3gcr4suxymup

منم همینطور عزیز........آدم نمیدونه تو این فاز بلاتکلیفی چیکارکنه....کاهش ظرفیتها از یه طرف اونم از وضع سولات ارشدشون که حداقل یه دونه سوال علمی از توش پیدا نمیکردی....من که دیگه از این ارشد ناامید شدم:p7977cujr38iyymsu8:

داینا

New member
هیچی عزیز همش بلاتکلیفی و غصه خوردن...........

ای بابا منم تازه من دو تا بلا تکلیفی این بیرجند یه ازمون استخدامی شرکتی زده بود من شرکت کردم قبولم شدم حالا از تکو توک میشنوم که لغوه به خدا ملت رو مسخره دارن

nakhl

New member
ای بابا منم تازه من دو تا بلا تکلیفی این بیرجند یه ازمون استخدامی شرکتی زده بود من شرکت کردم قبولم شدم حالا از تکو توک میشنوم که لغوه به خدا ملت رو مسخره دارن
چرالغوه؟؟؟؟؟؟؟نه بابا لغو نیس اتفاقا فک کنم پریروز بود تو سایت نظام پرستاری خوندم که اینا قراردادی خواهند شدمنتها حقوقشون از هتلینگ بیمارستان هستش

داینا

New member
چرالغوه؟؟؟؟؟؟؟نه بابا لغو نیس اتفاقا فک کنم پریروز بود تو سایت نظام پرستاری خوندم که اینا قراردادی خواهند شدمنتها حقوقشون از هتلینگ بیمارستان هستش

جدی میگی تو هم شرکت کردی کجاش نوشته

nakhl

New member
جدی میگی تو هم شرکت کردی کجاش نوشته

آره منم شرکت کرده بودم قبول هم شدم به ما که رفتیم مدارک بدیم چیزی از لغو شدن نگفتن...اتفاقا تو گزینش گفتن در حال تحقیقات و گزینش...واز این جور چیزها هستن که به محض کامل شدن برای مصاحبه همون زنگ خواهن زد......اگه لغو باشه که این کارارو نمیکنن

بالا