خوابگاه دخترا

Hobbit

New member
داداش نمیشه داخل لیوان استیل چایی خورد / ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه

میخاین لیوانم ببرین؟؟اونم استیل و مدلای دیگه؟؟؟بابا هرموقه چای خاستی برو آشپزخونه همه ظرفا و لیواناشونو جای سینک آویزون کردن.ی خوشکلشو بردار(ترجیحا روش عکس پلنگ صورتی باشه:thumbsupsmileyanim:).البته مال هم اتاقیت باشه بهتره..هم اتاقیا ک دیگه باهم این حرفارو ندارن:4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

love virology

New member
میخاین لیوانم ببرین؟؟اونم استیل و مدلای دیگه؟؟؟بابا هرموقه چای خاستی برو آشپزخونه همه ظرفا و لیواناشونو جای سینک آویزون کردن.ی خوشکلشو بردار(ترجیحا روش عکس پلنگ صورتی باشه:thumbsupsmileyanim:).البته مال هم اتاقیت باشه بهتره..هم اتاقیا ک دیگه باهم این حرفارو ندارن:4d564ad6:

نه بدم میاد من زود اف میزنم لیوان غیر استفاده کنم / لیوان مختلف اب خوری چایی خوری قهوه خوری نوشابه خوری / ههههههههههههههه

RBC!

New member
خورسند، من تا اعلام نتایج دست نگه داشتم :))

فعلا یه ظرف کوچولوی در دار (که اسمش یادم نمیاد :)) برای آجیل کنار گذاشتم ببرم خوابگاه. با تشکر :4d564ad6:

khorsand

New member
خورسند، من تا اعلام نتایج دست نگه داشتم :))

فعلا یه ظرف کوچولوی در دار (که اسمش یادم نمیاد :)) برای آجیل کنار گذاشتم ببرم خوابگاه. با تشکر :4d564ad6:

:25r30wi::25r30wi: دمت گرم عالی بود!!من الان وسط اتاقم کلا ظرف چیدم!!دیدم نمیگذره هرکاری میکنم گفتم وسیله جمع کنم سرگرم بشم!!خداییش هم جواب داد!

RBC!

New member
منم اگه نیت کنم به وسیله جمع کردن، یه کوه میشه. هنوز به مغزم اجازه ندادم به خوابگاه فکر کنه :dadad4:

prinses

New member
سلام دوستان
از آغازکننده تاپیک تشکر میکنم
تاپیک با چه استقبالی رو به رو شده در طی یک روز 116 پست :riz304:
احسنت

منم تشکر میکنم و کاش واقعا وقت انتخاب رشته دانشجو ارشد پیدا کرده بودم و به دوستم که میخواد تهران بزنه راهنمایی کرده بودم ، اخه طفلک شهید بهشتی رو قبل ایران زده و الان فایل عکس و معرفی خوابگاه های ایران رو نشونش دادم افسردگی گرفت چون شهید بهشتی خوابگاه خودگردان گرون میده بهش براش ترمی 1،500 زیاده...

leila89

New member
:25r30wi::25r30wi: دمت گرم عالی بود!!من الان وسط اتاقم کلا ظرف چیدم!!دیدم نمیگذره هرکاری میکنم گفتم وسیله جمع کنم سرگرم بشم!!خداییش هم جواب داد!
واقعا از الان شروع کردین به وسیله گذاشتن... هقته بعد فقط قراره بریم ثبت نام و بعد برمی گردیم شهر خودمون... وسایل رو باید اواخر شهریور بزاریم
مگه غیر از اینه؟

khorsand

New member
واقعا از الان شروع کردین به وسیله گذاشتن... هقته بعد فقط قراره بریم ثبت نام و بعد برمی گردیم شهر خودمون... وسایل رو باید اواخر شهریور بزاریم
مگه غیر از اینه؟

من میخوام برم بمونم دیگه حوصله دوبار دوبار رفتن و تو راه بودن ندارم آخه

prinses

New member
من میخوام برم بمونم دیگه حوصله دوبار دوبار رفتن و تو راه بودن ندارم آخه

کارت خوبه منم اگه میرفتم شهر جدید از ثبتنام تا شروع ک ل اااس ها میموندم تا با شهر اشنا شم نزدیگ دانشگاه و خوابگاه برای خودم پرسه میزدم ... شهر لیسانسم خب کوچیک بود تو استان تهران نمیصرفید بمونم اشنا شم خخخخخ برام دو قدم راه بود کل شهر

mahsast

New member
به نظر من هر چی وسیله کمتر بهتر! تو دوران کارشناسی تجربه کردم هر چی وسیله بیشتر دردسرش هم بیشتره :) جمع و جور خوبه:rolleyessmileyanim:

khorsand

New member
به نظر من هر چی وسیله کمتر بهتر! تو دوران کارشناسی تجربه کردم هر چی وسیله بیشتر دردسرش هم بیشتره :) جمع و جور خوبه:rolleyessmileyanim:

جمع و جور خیلی خوبه ولی یسری چیزا هست که واقعا آدم لازمش میشه اصلا نمیشه نبرد وگرنه برگردوندن این وسیله ها خیییلللللییییی سخته
آخ آخ بدبختی رفتن بین دوتا خوابگاهه!!شما کجا بودین لیسانس؟ارشد کجایین الان؟؟؟

love virology

New member
وسایل پوششی مورد نیاز ار نظر من / نخنیدنا / کفش 2 الی 3 دست / شلوار لی 2 دست کتان 2 دست / پیراهن پولو شرت 2 دست / پیراهن استین بلند 3 4 دست / شلوار خانگی 2 دست / تی شرت خانگی به تعداد مثلا 4 5 دست / کاپشن پاییزه / زمستانه/ بافت 2 3 دست / جوراب 3 4 / حالا شلوار برای خارج دانشگاه 2 دست / پیراهن 2 3 دست / وسایل معطر به تعداد نیاز / نخندین به خداااااااااااااا

RBC!

New member
منم تشکر میکنم و کاش واقعا وقت انتخاب رشته دانشجو ارشد پیدا کرده بودم و به دوستم که میخواد تهران بزنه راهنمایی کرده بودم ، اخه طفلک شهید بهشتی رو قبل ایران زده و الان فایل عکس و معرفی خوابگاه های ایران رو نشونش دادم افسردگی گرفت چون شهید بهشتی خوابگاه خودگردان گرون میده بهش براش ترمی 1،500 زیاده...

منم فایل عکس میخوام :dadad4:

nazanin...

New member
بچه ها ایووووووووووول. میخواستم همچین تایپیکی بزنم بعد از اعلام نتایج که دوستان پیشدستی کردند. دستتون درد نکنه. من هنوز تو استرس نتایجم به چیزی هنوز فکر نکردم تجربه خوابگاهی هم ندارم. فقط دیروز رفتم و یه چمدون زیر نظر گرفتم. فکر میکنم اگه بخوام برم یه شهر دیگه باید یه وانت کرایه کنم فقط برا لباسام چون عشق لباسم و تنوع رو دوست دارم و از یکنواختی زود خسته میشم. به هر حال تا اعلام نتایج فکرم در این مورد سایلنته.

nazanin...

New member
وسایل پوششی مورد نیاز ار نظر من / نخنیدنا / کفش 2 الی 3 دست / شلوار لی 2 دست کتان 2 دست / پیراهن پولو شرت 2 دست / پیراهن استین بلند 3 4 دست / شلوار خانگی 2 دست / تی شرت خانگی به تعداد مثلا 4 5 دست / کاپشن پاییزه / زمستانه/ بافت 2 3 دست / جوراب 3 4 / حالا شلوار برای خارج دانشگاه 2 دست / پیراهن 2 3 دست / وسایل معطر به تعداد نیاز / نخندین به خداااااااااااااا
ببخشید ولی خییییلی خندیدم، شماپسرا به چی فکر میکنید ما دخترا به چی فکر میکنیم.

love virology

New member
بچه ها ایووووووووووول. میخواستم همچین تایپیکی بزنم بعد از اعلام نتایج که دوستان پیشدستی کردند. دستتون درد نکنه. من هنوز تو استرس نتایجم به چیزی هنوز فکر نکردم تجربه خوابگاهی هم ندارم. فقط دیروز رفتم و یه چمدون زیر نظر گرفتم. فکر میکنم اگه بخوام برم یه شهر دیگه باید یه وانت کرایه کنم فقط برا لباسام چون عشق لباسم و تنوع رو دوست دارم و از یکنواختی زود خسته میشم. به هر حال تا اعلام نتایج فکرم در این مورد سایلنته.

چمدون چی خریدین / چند سانته من اگر خابگاهی بشم اینارو میخام بخرم

prinses

New member

خخخخخخ من فکردم پسرا بیان بخندن نه ما به شما نمیخندیم ولی برای ما صدق نمیکنه
بذار اصلاحیه بزنم
همه بلوزا میشه مانتو برای ما مغنعه میخوایم شلوار لی ها مشترکه ...

elham.shirazi

New member
برنامه غذایی تهران خیلی خوووووبه که!!! دسر زعفرانی؟ نسکافه؟؟ دلستر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! ایول بابا

بالا