خوابگاه دخترا

parian

New member
سلام
من لیستمو تا حد امکان میذارم شاید کمکت کنه
دمپایی. چوب رختی. روتختی. بالش به میزان لازم. پتو. پتو مسافرتی. زیرانداز. پرده تخت. مسواک. خمیردندان.استکان. فلاسک. کتری. کبریت. دستگیره. قابلمه. تابه. شیرجوش. کارد. قاشق. چنگال. کاردو جنگال میوه. کاردپنیر. قاشق چایخوری. دمکنی. ظرف یخجالی. کفگیر. ملاقه. بشقاب برنج و خورش. کاسه. سفره. جاقاشقی. لیوان. لیوان چای. رنده. آبکش. دستکش. ظرف یکبار مصرف. نایلون فریزر.اسکاچ. مایع ظرفشویی. قفسه کتاب. کتابا. جامدادی. خودکارمداد. خطکش. دفتر. کاورشیت. چسب ها. سوزن ته گرد. سنجاق. کاغذ باطله. چراغ مطالعه. لپتاپ.فلش. سه راهی برق. دستمال تمیزکاری. پودر لباسشویی. تشت. گیره لباس. وسایل حمام. حوله ها. برس ها. سشوار. اتو مو. گیرسر. سنجاق سربه میزان زیاد. دستمال کاغذی. دستمال دوقلو. لوازم آرایشی. جوراب. دستمال کفش. مدارک. ادویه ها. آبلیمو و آبغوره. برنج. حبوبات. نودلیت. زرشک. نبات. آرد. روغن. دستمال آشپزی. شکرو چای و...
بقچه لباس. لباسها. پنبه. گوش پاک کن. آینه. سوهان. ناخنگیر. الکل.
اتو. چمدان. اپیلیدی و سایر وسایل برقی... قیچی. نخ و سوزن.
چه خبره!!!!!!!:5:ی لحاف تشک لازمه +وسایل مخصوص دخترا ...بقیه وسایل هم از همون شهری که قبول شدین بخرین....من اصلا چمدون نمیدونم چیه!!!!ی کوله لازم دارم همش:riz481:

leila89

New member
بچه ها بنظرتون ها و کتاب هایی که برای کنکور خوندیم بازم میشن ببریم؟ مثل بیوشیمی یا کتاب لودیش؟

fsma

New member
چه خبره!!!!!!!:5:ی لحاف تشک لازمه +وسایل مخصوص دخترا ...بقیه وسایل هم از همون شهری که قبول شدین بخرین....من اصلا چمدون نمیدونم چیه!!!!ی کوله لازم دارم همش:riz481:

من فقط خواستم کمکی کرده باشم اینا واسه آسایش بیشتره ولی اگه کسی بهشون احتیاج نداره میتونه نبره و بره تویه شهر جدید دنبال وسیله
هرکسی خودش بهتر میدونه چه وسیله ای لازم داره

درنهایت مثل اینکه باید بگم که *ببخشید پست گذاشتم*

leila89

New member
من فقط خواستم کمکی کرده باشم اینا واسه آسایش بیشتره ولی اگه کسی بهشون احتیاج نداره میتونه نبره و بره تویه شهر جدید دنبال وسیله

دوست خوبم نوشته هات به من خیلی کمک کرد... خیلی ممنون
بردن وسیله سلیقه ایه و حتما نباید همه هر وسیله ای رو ببرن... در کل خیلی ممنون از لیست خوبت

گل ارام

New member
monavvar;654970:21: گفت:
برا مام همینطور .ساقه طلایی خیلی جوونه
اکثرا کمد دارن .تختخواب دارن .دانشگاه ایران تشک و ماشین لباسشویی داره ولی تهران تشکم نمیده مگر رو دستش مونده باشه خخخ
بچه ها کسی از خوابگاه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خبر نداره؟امکاناتش چه جووریه !please answer :21:

khorsand

New member

بنظر منم خیلی خوب و کامل بود لیستت من خودم یسریاشو نمیبرم چیزایی که گفتیو ولی بازم کللییی کمک کرد وو ممنون ک پست گذاشتی
بقیه هم لطفا کمک کنن

khorsand

New member

اگه اینکارو کنی همش مجبوری اینور و اونور دنبال وسیله باشیا!!این لیستا گرچه بردنشون سخته ولی بعدش لازم نیست تو شهری که هیچجاشو بلد نیستیم دنبال وسیله بگردیم

- - - Updated - - -

بچه ها بنظرتون ها و کتاب هایی که برای کنکور خوندیم بازم میشن ببریم؟ مثل بیوشیمی یا کتاب لودیش؟

این سوال منم هست
فکر کنم در نهایت مجبور بشیم از ترم بالاییا بپرسیم

alireza-ja

New member

زیاد به کارتون نمیاد البته بستگی به استاد و درستون داره ولی یه کتاب سلولی و یهدونه بیوشیمی ببرید. اگر هم نبردید کتابخونه دانشگاتون داره.

love virology

New member

دانشجوی بیوتک لودیش و بیوشمی یکی از ابزارهاشه / ولی کتب در حد نیاز / کتابخونه عضو بشین از نظر کتابی بی نیازید

parian

New member

fsmaعزیز من نمیخواستم شمارو ناراحت کنم!95درصد کار شمارو انجام میدن اما من اینجور نیستم ناراحت نشین

parian

New member
اگه اینکارو کنی همش مجبوری اینور و اونور دنبال وسیله باشیا!!این لیستا گرچه بردنشون سخته ولی بعدش لازم نیست تو شهری که هیچجاشو بلد نیستیم دنبال وسیله بگردیم

چند روز اول که کلاسی در کار نیست .... برای آشنا شدن با محیط شهر و مراکز خرید روش خوبیه

love virology

New member
علوم پزشکی اصفهان

به اطلاع می رساند باتوجه به اینکه اسکان دانشجویان­ جدیدالورود کلیه­ مقاطع­ سال تحصیلی۹۵-۹۴،دانشجویان میهمان وانتقالی دائم ۹۴ازطریق خوابگاه خودگردان انجام می گیرددرصورت متقاضی بودن، جهت رزرو خوابگاه خودگردان به آدرس زیر مراجعه نمایید:

خوابگاه برادران:سپاهان شهر بلوار غدیر،خیابان خوارزمی ۲،کوچه ندا،تلفن تماس:۳۶۵۱۳۰۰۹-۰۳۱

خوابگاه خواهران:خیابان توحید،خیابان محتشم کاشانی،روبروی ام آر ای سپاهان،جنب بیمه ایران،تلفن­ تماس:۳۶۲۹۵۱۹۶-

prinses

New member

من موافقم با چیزایی که گفتی خیلی لازمن من برای لیسانسم ک ی شهر دیگه بودم دو برابرشو برده بودم خودم راحت بودم ، ولی خوراکی واقعا همه سوپریا دارن غیر اون بقیه چیزا هرکی ببره خودش راحت تره حرفت متینه

RBC!

New member
دوستای گلم، یه خواهشی دارم اونم اینه لطفا لطفا و بازم لطفا، موهاتون رو وسط اتاق شونه نزنید، من چندشم میشه. :ph34r-smiley:

پیشاپیش از همه ی دوستانی که خودشون هم چندششون میشه و رعایت می کنند تشکر می کنم. از دوستانی که چندششون نمیشه ولی رعایت می کنند هم تشکر میکنم.

دوستانی که رعایت نمی کنند، رعایت کنید دیگههههه!!! :p7977cujr38iyymsu8:

IL-2

Well-known member
سلام دوستان
از آغازکننده تاپیک تشکر میکنم
تاپیک با چه استقبالی رو به رو شده در طی یک روز 116 پست :riz304:
احسنت

khorsand

New member
سلام دوستان
از آغازکننده تاپیک تشکر میکنم
تاپیک با چه استقبالی رو به رو شده در طی یک روز 116 پست :riz304:
احسنت

مرسی دوستم
من فکر کردم فقط من نیاز دارم به همچین چیزی دیدم نه مثل اینکه بقیه هم هستن!

IL-2

Well-known member
دوستای گلم، یه خواهشی دارم اونم اینه لطفا لطفا و بازم لطفا، موهاتون رو وسط اتاق شونه نزنید، من چندشم میشه. :ph34r-smiley:

پیشاپیش از همه ی دوستانی که خودشون هم چندششون میشه و رعایت می کنند تشکر می کنم. از دوستانی که چندششون نمیشه ولی رعایت می کنند هم تشکر میکنم.

وااااای آر بی سی عاشقتم با این حرفت
بخصوص جایی از اتاق که فقط موکت هست که افتضاح میشه ...
امیدوارم دوستان رعایت کنن

khorsand

New member

آخ آخ راست گفتی
من چندشم نمیشه ولی اتاق میشه پر از مو جارو کردنش با کرام الکاتبینه

بالا