حذف رشته های زیست شناسی در استخدامی های آزمایشگاه تشخیص طبی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

عسل 69

New member
از سال 87 که علوم آزمایشگاهی کارشناسی پیوسته شد این روزها قابل پیش بینی بود....دوستان آزمایشگاهی تبریک می گم ... انشالا مرحله بعد اجازه تاسیس آزمایشگاه هم فقط مال ما میشه اونوقت ببینم این دوستایی که ادعا می کنن برای کار تحقیقاتی میان وزارت بهداشت ارشد شرکت می کنن بازم اینقدر به تحقیقات علاقه مند میشن:(50):

دوستان این قانون به این شکل هست:
علاوه بر دارندگان مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی دارندگان مدرک ارشد رشته های علوم پایه پزشکی مثل میکروب،هماتو،بیوشیمی و .... که فقط دارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستند می تونن تو مراکز دولتی تو آزمایشگاه مشغول به کار بشن و این قانون از خرداد ماه امسال قابل اجراست و دوستان اگه موردی دیدن می تونن از طریق سازمان رسیدگی به شکایت وزارت بهداشت و حتی دیوان عدالت اداری این مورد رو پیگیری کنن

جالبه دوستان تو رشته های غیر مرتبط هیچ ابایی ندارن که امنیت شغلی ما رو به خطر بندازن و تازه ناراحتم شدن! اصلا فرض کنین کار ما مزخرف و ساده و بی خوده، 4 سال درسشو خوندیم حق داریم تو رشته خودمون کار کنیم! مشکل بیکاری رو دولت باید حل نه این که ما تاوانشو بدیم ... موسی به کیش خود .... عیسی به کیش خود

به امید کسب نظام آزمایشگاهی :thanks:

متاسفسم واسه شما و امسال شما با این طرز فکرتون.همه ی رشته ها بد فقط شما علوم آزمایشگاهیا خوب .اینجوری راضی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟

Tarsa

New member
بچه ها خواهش میکنم خواهش میکنم احترام همو نگه داریم:rose:

Mohammad gh

New member
بنده هم به نوبه ی خودم این خبر مسرت بخش، شادی آفرین، غرور آفرین، افتخار آمیز، گل و بلبل رو به همه ی دانشجویان کشور اعم رشته های علوم پایه، انسانی ، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و... تبریک عرض می کنم،
جای بسی شادی و تامل است که اینجوری سر شغل هایی که وجود نداره، داریم ریشه ی همدیگه رو می زنیم!

بسیار خوب گفتی دکتر جمله ی اخر رو کاملا موافقم

اینقدر پا تو کفش ما گذاشتید که هورا هم دارههه
برید دنبال نظریه داروین

نظریه ی داروین؟؟؟عزیز من در حال حاضر تمامی علوم اعم ازجامعه شناسی. روانشناسی . سیاست . کلیه ی علوم پیشرفته و حتی پزشکی با وجود نظریات داروین و تکامل زیر ورو شدن!داروین و تکامل و زیست شناسی اونقدر بزرگ و ارزشمنده که افرادی مثل شما بامسخره کردنش فقط خودشون رو زیر سوال میبرن:)))چون همین نظریه ی داروین جزو پایه و اساس بسیاری از دروسی هست که شما در علوم آزمایشگاهی میخونید و یاد میگیرید!

fatalist

New member
یعنی اینقدر استخدام شدن مهمه که شما تو سر و کله هم میزنین:65d6a5d6s:

عسل 69

New member
و همچنین چندش آوره که کارشناسای عزیز زیست بیان به خاطر این قانون به من فحش بدن
قاونه دیگه تبعیت بفرمایین

عزیزم برخورد تو از همه چندش آور تره.میدونی از کجا داره لجت میگیره ؟؟؟؟؟از اینجا که تا الان بیشتر قبولی های بهداشت مال بچه های زیست بوده واز این به بعد هم همینه حتی اگه قرار باشه این قانون مسخره اجرا بشه و بدون کار بمونن

Mohammad gh

New member
باید اینجا بگم من خودم بچه های زیادی از علوم آزمایشگاهی رو میشناسم که افراد بسیار محترم و با سوادی هم هستن

ارسال های من هرگز به معنی به احترامی به جامعه ی علوم آزمایشگاهی نبود

حتی شاید تا حدودی منطقی باشه که علوم ازمایشگاهی ها خوشحال باشن چون رقیبشون کمتر شده اما نه اینکه در بوق و کرنا کنیم و اینجوری با بی حرمتی به زیست شناسا بخوایم خودمون رو خالی کنیم!
گر نهد دیوار را معمار کج..... از ارسال اول کاملا معلوم میشه که اخر عاقبت این تاپیک به کجا میکشه

avenger.1992

New member
یعنی اینقدر استخدام شدن مهمه که شما تو سر و کله هم میزنین:65d6a5d6s:

بحث استخدام نیست
مهم اینه که ما 4 سال داریم برای این رشته درس میخونیم اون موقع رشته های غیر مرتبط میان وارد این عرصه میشن
شما کارشناسیتون زیسته ما علوم آز
راهتون رو از ما جدا بود... حالا که قانونشم اومد

Mohammad gh

New member
و همچنین چندش آوره که کارشناسای عزیز زیست بیان به خاطر این قانون به من فحش بدن
قاونه دیگه تبعیت بفرمایین

من کاری به قانون ندارم
من لحن سرشار از نفرت و بی احترامی که در ارسالتون بود مشکل داشتم با این همه بی حرمتی و عدم رعایت احترام سایر اعضا که بسیاری زیست شناس هستن

حالا اگه بر خلاف میلتون بود میشد یه حرکت فاشیستی و ضد علمی!!!! ایکاش زمانی که قانون برخلاف میلمون هست هم همینقدر با قاطعیت ازش تبعیت کنیم!!!!

avenger.1992

New member
منم شخصا دیگه جواب نمیدم از پیامای دوستای زیست که به فحش کشیدن مارو

milad_f67

New member
عزیزم این قانون ماله پستای بیمارستانیه
دفترچه رو چند ص پیش گذاشتم .با آرزوی موفقیت
كسايي مثل من كه كارشناسي ازمايشگاهي دامپزشكي دارن و الان دارن ارشد پزشكي ميخونن چي؟؟؟؟
اين چه وضعش هست اخه

bahar9368

New member
جدا از همه تصویبا مهم داشتن احترام همه .
با همتونم .هیچ چیز ارزش اینو نداره احترام همو زیر سوال ببرین.
برا همتون متاسفم واقعا

TUMS

Well-known member
اول اینکه از دوستان زیست که گفتن بیشتر قبولی های ارشد زیست هستن باید بگم که اشتباه میکنن چون من خودم ارشد هستم و از دانشگاههای دیگه که دوستام هستن خبر دارم

قرار بود راجب ب این مسائل بحث نکنید
یه کم محترمانه تر لطفآ
قرار نیس ب کسی توهین بشه .. ..

fatalist

New member
بحث استخدام نیست
مهم اینه که ما 4 سال داریم برای این رشته درس میخونیم اون موقع رشته های غیر مرتبط میان وارد این عرصه میشن
شما کلا ادم تندی هستی یا حالا داغ کردی ؟ من زیست نیستم کلی گفتم

fatalist

New member
جدا از همه تصویبا مهم داشتن احترام همه .
با همتونم .هیچ چیز ارزش اینو نداره احترام همو زیر سوال ببرین.
برا همتون متاسفم واقعا
منم با حرف بهار موافقم صد در صد هیچ چیزی جای ادب و احترام و نمیگیره ما اینجا همه با هم دوستیم در عین رقابت مهم اینه فقط

behnaz.h

New member
بحث استخدام نیست

شما که بقول خودت 4سال عمرتو صرف این رشته کردی بی زحمت یه چارت دروس کارشناسی میکروبیولوژی رو از اینترنت سرچ کن تا فکر نکنی ما شب خوابیدیم صبح لیسانس گرفتیم اینکه شما کار عملیتون حرفه ای تر ازماست شکی نیست چون شما طرح اجباری دارین اما شماهم انکار نکنین که سواد علمیتون به گرد پای مام نمیرسه ما درحد سلولی خوندیم اما شما کار با دستگاههارو بیشتر بلدین انقدر که ما pcr و... کار کردیم مطمئننا شما کار نکردین ماهم مثل شما ایمنی شناسی -بیوشیمی- قارچ شناسی- ویروس شناسی- انگل شناسی- میکروب شناسی و....هم تئوری هم عملی داشتیم به اضافه بیوفیزیک- بیوشیمی فیزیک و...که از اسمشون معلومن چی به چیه شما صدسال هم بمونین نمیتونین سرعت گردش خون رو حساب کنین اما بچه های زیست میتونن پس انقد مارو دست کم نگیرین این قانون رو هم به شما تبریک میگیم چون روزی رسان خداست موفق باشین

milad_f67

New member
من الان دفترچه رو خوندم اين حرف فقط در مورد پست كارشناس ازمايشگاه تشخيص طبي هست توي بقيه پست هاي مرتبط همه ميتونن شركت كنن

avenger.1992

New member
شما کلا ادم تندی هستی یا حالا داغ کردی ؟ من زیست نیستم کلی گفتم

من معذرت میخوام
آخه صندوق پستیه من پر فحشه
من حداقل به کسی نا سزا نگفتم اما دوستا مارو از لطفشون بی نصیب نکردن
من از همینجا از هر بی احترامی معذرت میخوام
اصلا اشتباه کردم این خبرو دادم

behnaz.h

New member
مهم نیست قفلها دست کیه مهم اینکه کلیدها دست خداست
همه ی بچه های زیست به توانایی علمیشون ایمان دارن وسعی دارن رشته شون رو به جایگاه اصلی برسونن مطمئن باشین اگر تو ایران به تحقیقات ارزش داده بشه بچه های زیست هیچوقت علمشون رو تو آزمایشگاه استفاده نمیکنن شما دعاکنین اوضاع کشور بهتربشه اونوقت اگر تیغ زیرگردن زیستها بزارن بازم دوست ندارن که توآزمایشگاه کارکنن چون شما به تفسیر آزمایش علاقه دارین اما زیستها دوست دارن دردی از دنیا دوا کنن!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا