ثبت نام دانشگاه

samar.sh

New member
دوستان شرایط خوابگاتون چطوره؟؟از ما که قراره 2ترم اول کلی پول بگیرن!
bb1.gif
برا دانشگاه تهران که هزینه ای نباید فعلا بپردازیم تا وقتی فارغ التحصیل بشیم

TUMS

Well-known member

سلام
وای من هیچ کاری نکردم
فقط 4 تا برگه را پرینت گرفتم که پر کنم و اسکن کنم:4d564ad6:
:bunnyearsmiley:
برگه ها را پر کردم سوالی داشتم میپرسم ازتون:a2d3:

zanbagh

New member
سلام
کسی میدونه فرم تعهدمحضری چیه وازکجابایدتهیه اش کنیم؟الزامی؟

8521413

New member
اه اه اه...
همه ی بچه های سایت از این عکس هی قبولی واسه آواتارشون استفاده کردن ...
دیگه هیچ کدوم رو نمیشناسم... آخه من از روی عکس آواتار بچه ها رو میشناختم نه از روی اسم!!!

faridehmk

New member

سلام
وای من هیچ کاری نکردم
فقط 4 تا برگه را پرینت گرفتم که پر کنم و اسکن کنم:4d564ad6:
:bunnyearsmiley:
برگه ها را پر کردم سوالی داشتم میپرسم ازتون:a2d3:

Imunoo چرا 4تا برگه ؟!!
مگه نبايد يه برگه تعهد با يه برگه فرم ثبت نام رو اسكن كنيم؟
2تاي ديگه مربوط به خوابگاهه؟؟

یعنی چی فقط سال اول مطرحه؟؟
نه اینطور نیست که فقط سال اول مطرح باشه.دانشجوی استعداد درخشان فقط 1 بار میتونه از این سهمیه استفاده کنه.اگه سال اول کنکورش استفاده نکنه میتونه سال یا سالهای بعد استفاده کنه اما فقط 1 بار.و اگه اون 1 بار قبول نشه سهمیش میسوزه.اینو خود وزارت بهداشت گفتن بهم.

محضر برای تعهد شما سند صادر می کنه...
یعنی اطلاعات فرم تعهد رو خودشون در قالب خاصی که دارن تایپ می کنن... پرینت می گیرن... بعد مهر و امضا و ...
در کل کار خیلی ساده ای هست... منم بار اولم بود و هیچی نمیدونستم... اما همه کار رو خودشون انجام دادن ... هیچ مشکلی هم پیش نیومد... هزینه اش هم حدود 10 هزار تومان شد...فقط 2 ساعت معطل شدم!!!
لازم نیست که ضامن با ما بیاد محضر؟

marava

New member
سلام
کسی میدونه فرم تعهدمحضری چیه وازکجابایدتهیه اش کنیم؟الزامی؟

سلام عزيزم فرم اوليشو دانشگاه ميده بعد مياري محضر با يه ضامن كه موقع امضا بايد هردوتاتون اونجا باشين براي امضاي فرم!

آره...
اونجا یه سری فرم و سند هست که باید توسط شما و ضامنتون امضا بشه
اون وقت محضر تا ساعت چند بازه که ضامن بنده خدا بخاطر ما از کارش نزنه؟؟؟فکر نمیکنم جمعه ها محضر باشه.اگه هست بیزحمت خبر بدین که سریع 1 ضامن جور کنم

marava

New member
اون وقت محضر تا ساعت چند بازه که ضامن بنده خدا بخاطر ما از کارش نزنه؟؟؟فکر نمیکنم جمعه ها محضر باشه.اگه هست بیزحمت خبر بدین که سریع 1 ضامن جور کنم

نه جمعه ها محضر باز نيست ميتونيد فرما رو بديد بنويسن براي امضا دوساعت ديگه بريد امضا كنيد.اولش فقط مدارك ضامن كه كپي كارت ملي و مشخصات فرمه رو خودت پركن.اگه شماره كارگزيني،شماره ملي و كدپستي و شماره همراه ،شماره سري شناسنامه ضامن رو بدوني ميتوني فرمو خودت پركني .فقط براي امضا ضامن بياد.من بابام ضامنم شد.

ne11833

New member
ما صبح روز سه شنبه 14/6 رفتیم دانشگاه علو پزشکی ثبت نام کردیم
مدارک:
6 تا عکس پشت نویسی شده
کپی از تمام صفحات شناسنامه هر کدوم دو برگ
کپی و اصل کارت ملی و اصل شناسنامه
مدرک موقت پایان تحصیل
اگر جایی کارمند رسمی هستید نامه از محل کار
17000 تومان به حساب سازمان سنجش
فرم پایان طرح
یک فرم بلند و بالایی هم پر کردیم
آقایون هم که فرم نظام ویفه و از این حرفها

اا؟؟؟ مگه میشه که پدر آدم ضامنش بشه؟؟؟ من با پدر و مادرم زندگی میکنم.میشه که پدرم ضامنم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خوب اگه بشه

پرستاری86

New member
سلام دوستان برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه تهران برای طرح چند گزینه هست مثل (مشمولین ماده 2)- (مشمولین ماده 3)- (مشمولین ماده 4 )و (دانشجو ترم آخر)
من که 7 ماهه فارغ التحصیل شدم و طرح شروع نکردم کدومش هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50):
من خودم زدم دانشجو ترم آخر شما از بقیه گزینه ها اطلاعی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

YekRaha

New member
دوستان 2 تا تناقض دیگه تو ثبت نام تهران پیدا کردم،
تناقض شماره 1:
توی سایت نوشته : ازتاريخ 1 مهرماه 1391 لغايت 2 مهر ماه 1391 ضروريست اصل مدارك اسكن شده ثبت نامي را به دانشكده مربوطه تحويل تا ثبت نام قطعي و انتخاب واحد انجام گيرد.
بعد از اون طرف جدول حروف الفبا دادن.
بعد منی که فامیلم با "م" شروع میشه 1و2 مهر برم انتخاب واحد بعد تا 5 مهر چیکار کنم وقتی محل سکونتم تهران نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

وتناقض شماره 2:
ثبت نام خوابگاه از 23 شهریور شروع میشه. توی قسمت اسکان سایت که میری نوشته ورود با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه.
اونوقت شماره دانشجویی رو 25 میزنن.

آخه چرااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز...
در مورد تناقض اولی که گفتین باید بگم که در واقع تناقضی وجود نداره. اگر دقت کرده باشین شما 1 تا 2 مهرماه باید مدارک رو به دانشکده تون تحویل بدین و بعد بر اساس حروف الفبا به اداره ی گزینش دانشگاه (برای ادامه ی ثبت نام) مراجعه کنید...
در واقع همه ی دانشجوها باید 1 تا 2 مهر به دانشکده برای ثبت نام حضوری مراجعه کنن(ثبت نام گزینش یه چیز دیگه است و اون جدول ، مربوط به ثبت نام گزینش هست نه ثبت نام حضوری در دانشکده)...

بالا