ثبت نام دانشگاه

سلام دوستان...
من دیروز تمام مراحل ثبت نام رو کامل طی کردم...
امروز هم رفتم واسه تعهد محضری....همه ی مراحلش رو انجام دادم... فقط باید عصر برم اسکن کنم و ارسال کنم...
یه سوال هم دارم... فرم گزینش چی هست؟
یه فرم دانلود کردم... نوشته بود دوبار پرینت بگیرین و پر کنین ... بعد باید حضوری تحویل بدیم و نیازی به اسکن نیست!!!
اما در قسمت ثبت نام ... فرم گزینش رو نیاز داشت؟؟؟ قاطی کردم!!! چیکار کنم!!!

دوست عزیز میشه راجع به تعهد محضری یکم توضیح بدی؟؟؟ آخه من تا حالا انجام ندادم و نمیدونم چطوریه! جریان تطبیق فرم چیه؟ مگه اونجا فرم دیگه ای میدن؟ (در محضر)

کسی می دونه تاریخ اخذ مدرک رو باید چی وارد کنیم؟ من 31 تیر فارغ التحصیل شدم ولی هنوز گواهی موقتم صادر نشده، همون 31 تیر رو باید وارد کنم؟

من هونیو نوشتم که توی گواهی موقتم بود.فکر کنم شما باید اون تاریخی رو بزنی که گواهیت قراره صادر شه و اینو باید از دانشگاه قبلیت بپرسی.

بچه ها تو مدرک موقت من یه تاریخ فارغالتحصیلی هست یه تاریخی که بالای مدرکه نوشته مال روزیه که گرفتمش اونو بزنم؟
تاریخی که بالای گواهی موقت نوشته رو باید بزنی.یعنی روزی که گواهیتو تحویل گرفتی عزیزم.

آخه ثبت نام حساسه.نمیشه با شاید و شک و تردید فرم پر کرد.صبر کن تا شنبه صبح و اون موقع زنگ بزن بپرس.منم سوال دارم و کارای تعهد محضریم مونده.باید تا شنبه صبر کنم.

ariya21

New member
شما كافيه فرم تعهد محضري از دانشگاه بگيري ببري اونا خودشون ميدونن چه كار كنن

fateme1990

New member
دوستان 2 تا تناقض دیگه تو ثبت نام تهران پیدا کردم،
تناقض شماره 1:
توی سایت نوشته : ازتاريخ 1 مهرماه 1391 لغايت 2 مهر ماه 1391 ضروريست اصل مدارك اسكن شده ثبت نامي را به دانشكده مربوطه تحويل تا ثبت نام قطعي و انتخاب واحد انجام گيرد.
بعد از اون طرف جدول حروف الفبا دادن.
بعد منی که فامیلم با "م" شروع میشه 1و2 مهر برم انتخاب واحد بعد تا 5 مهر چیکار کنم وقتی محل سکونتم تهران نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

وتناقض شماره 2:
ثبت نام خوابگاه از 23 شهریور شروع میشه. توی قسمت اسکان سایت که میری نوشته ورود با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه.
اونوقت شماره دانشجویی رو 25 میزنن.

آخه چرااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vb2

New member
واسه همین تا 27 وقت دادن واسه خوابگاه

منم موندم شنبه سوالمو بپرسم بعد ثبت نام کنم

من آزاد ثبت نام کردم واسه آزمون ولی دانشگاه چون شاگرد دوم بودم اسموو فرستاده واسه 10% معدل

نمیدونم سهمیه ثبت نامی بزنم آزاد یا آزاد بر اساس آیین نامه استعداد درخشان ؟؟؟من آزاد ثبت نام کردم

آخرین ویرایش:

میخک

New member

من آزاد ثبت نام کردم واسه آزمون ولی دانشگاه چون شاگرد دوم بودم اسموو فرستاده واسه 10% معدل

نمیدونم سهمیه ثبت نامی بزنم آزاد یا آزاد بر اساس آیین نامه استعداد درخشان ؟؟؟من آزاد ثبت نام کردم

سلام ویدا جون شما آزاده سهمیت فقط سال اوله که استعداد درخشان مطرحه

میخک

New member
دوستان 2 تا تناقض دیگه تو ثبت نام تهران پیدا کردم،
تناقض شماره 1:
توی سایت نوشته : ازتاريخ 1 مهرماه 1391 لغايت 2 مهر ماه 1391 ضروريست اصل مدارك اسكن شده ثبت نامي را به دانشكده مربوطه تحويل تا ثبت نام قطعي و انتخاب واحد انجام گيرد.
بعد از اون طرف جدول حروف الفبا دادن.
بعد منی که فامیلم با "م" شروع میشه 1و2 مهر برم انتخاب واحد بعد تا 5 مهر چیکار کنم وقتی محل سکونتم تهران نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

وتناقض شماره 2:
ثبت نام خوابگاه از 23 شهریور شروع میشه. توی قسمت اسکان سایت که میری نوشته ورود با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه.
اونوقت شماره دانشجویی رو 25 میزنن.

آخه چرااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام فاطمه جان
راجع به سوال اولت آره درست میگی ولی روزهاش خیلی مهم نیست همون 1 و 2 مهر که بیای تا حدودی مشخص میشه و عملا مراجعه در تاریخش ضروری نیست امعمولا همه رو قاطی ثبتنام میکنن و

سوال 2 شماره دانشجویی شما تا یکی دو روز دیگه تو همون سایت er.tums.ac.ir میاد مینویسه شماره دانشجویی شما اینه بعد کارتتونو میدن شما با همون شماره دانشجویی که دادن تو سایت خوابگاه و تغذیه وارد می شی.

vb2

New member
میخک آخه نوشته 25 شماره دانشجویی میدن ؟؟یعنی زودتر میدن؟؟

biochem

New member
بچه ها فردام که جمعه ست. حالا سوالامونو از کی بپرسیم؟!

fateme67

New member
دوستان شرایط خوابگاتون چطوره؟؟از ما که قراره 2ترم اول کلی پول بگیرن!
bb1.gif

8521413

New member
دوست عزیز میشه راجع به تعهد محضری یکم توضیح بدی؟؟؟ آخه من تا حالا انجام ندادم و نمیدونم چطوریه! جریان تطبیق فرم چیه؟ مگه اونجا فرم دیگه ای میدن؟ (در محضر)

محضر برای تعهد شما سند صادر می کنه...
یعنی اطلاعات فرم تعهد رو خودشون در قالب خاصی که دارن تایپ می کنن... پرینت می گیرن... بعد مهر و امضا و ...
در کل کار خیلی ساده ای هست... منم بار اولم بود و هیچی نمیدونستم... اما همه کار رو خودشون انجام دادن ... هیچ مشکلی هم پیش نیومد... هزینه اش هم حدود 10 هزار تومان شد...فقط 2 ساعت معطل شدم!!!

8521413

New member
سلام فاطمه جان
راجع به سوال اولت آره درست میگی ولی روزهاش خیلی مهم نیست همون 1 و 2 مهر که بیای تا حدودی مشخص میشه و عملا مراجعه در تاریخش ضروری نیست امعمولا همه رو قاطی ثبتنام میکنن و

سوال 2 شماره دانشجویی شما تا یکی دو روز دیگه تو همون سایت er.tums.ac.ir میاد مینویسه شماره دانشجویی شما اینه بعد کارتتونو میدن شما با همون شماره دانشجویی که دادن تو سایت خوابگاه و تغذیه وارد می شی.

این که قاطی ثبت نام میکنن تا حدودی درسته...
اما مثلا من که روز 4 مهر ثبت نامم هست... اگر در روز اول ثبت نامم نکردن... باید اول و دوم برم دانشکده؟ یا کلا بیخیال شم؟

samar.sh

New member

نم منم مثه شمام باید بزنی استعداد درخشان

بالا