تست روانشناسی گروه خونی؟؟

fateme67

New member
پسo+دهنده ی عمومیه؟
نه o منفیه..امیر جان شما زیست خوندی باید بدونی که o منفی هیچ واکنش ایمنی تو بدن گیرنده ایجاد نمیکنه چون هیچ آنتی ژنی روی سلول های قرمزش نداره که بر علیهش آنتی بادی تولید بشه.

dilak

New member
منم a مثبت هستم
از نظر شخصیتی این گروه خونی بهترین هست

a_67

New member
منم خدا می دونه گروه خونی ام چیه! تا حالا نرفتم دنبالش.:33:

yyy

New member
جالب بود ولی فکر نکنم صحت داشته باشه.............:smilies-azardl (181

pariiisa

New member
دقیقا درست بود هم درباره خودم هم در باره هرکی که میشناسم گروه خونیشa هست. من- a ام .
فقط 1مسئله هس.....من نفهمیدم این متن کجاش تست روانشناسی بود؟؟؟اصلا چ ربطی به روان داشت؟؟؟؟:(50):

faridehmk

New member
نه o منفیه..امیر جان شما زیست خوندی باید بدونی که o منفی هیچ واکنش ایمنی تو بدن گیرنده ایجاد نمیکنه چون هیچ آنتی ژنی روی سلول های قرمزش نداره که بر علیهش آنتی بادی تولید بشه.

بله o- دهنده عموميه ولي از هيچ گروهي جز خودش نميتونه خون بگيره.... مثل من..... واقعا كه چه ايثاري.....!!!!
اينم واسه همه O-ها :rose:

آخرین ویرایش:

shayeste

New member
منم نمیدونم گروه خونیم چیه دلتون بسوزه! :smiliess (11): هر کذوم که شخصیتش بهنر بود اون گروه هستم :a2d3:

mosaferkocholo

New member
من b مثبتم خیلی هم لبنیات مصرف میکنم فکر میکنم این نظریه درسته من عاشق بستنی و ماستم زیاد میخورم و خوشبختانه ضرر نمیکنه

shahram25

New member
مسافر كوچلو مگه گروه خون به لبنيات ربطي هم داره؟منم او مثبتم مصرف ميكنما

samanehm

New member
كاشكي در مورد خصوصيات شخصيتي گروههاي خوني هم مينوشتيد

shahram25

New member
بابا در مورد ويژگي هاي شخصيتيشونم نوشته ديگگه هرچند خرافاتي بش نيست و نوعي رماليه

parnian24

New member
هیشکیb منفی نیست؟ اگه به خون نیاز داشته باشم اونوقت چیکار کنم:sad:
B منفی ها هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...............:riz304:

shahram25

New member
پرنيان من در خدمت رساني حرفي ندارم هرچند سي سي يا به ليتر يا بشكه اي خواستي بهت ميدم من دهنده عمومي ام

بالا