ترسناک ترین موضوع ممکن زندگی شما چیه؟

Mohammad gh

New member
خوشبختانه من آدمیم که خیلی زود خودمو با شرایط وفق میدم و به شدت به قانون انتخاب طبیعی و اینکه طبیعت گونه های ناسازگار رو حذف میکنه اعتقاد دارم اما در عین حال ترسناکترین موضوع زندگی من اینه که روزی به اعتقادات و اهدافم پشت پا بزنم و به کوچکی و حقارت تن بدم شاید خیلی شعار گونه باشه ولی واقعا همینه

من متوجه ارتباط سبز و قرمز نمی شم .

میشه توضیح بفرمایید.

ممنون

اتفاقا اصل موضوع تو ارتباط سبز و قرمزه
ترس ازینکه محیطی که خودمون رو باهاش سازش میدیم و شرایطی که برامون پیش میاد در نهایت باعث پشت کردن به خواسته ها و اعتقاداتمون بشه.
اما همیشه هم اینطور نیست و خیلی از اوقات پابه پای تغییر محیط و اطرافمون حرکت کردن عامل خیلی بزرگی در پیشرفت و تحمل شرایط بد و طاقت فرسا به حساب میاد و حتی گاهی هم میشه استفاده ی به جا و به موقع از موقعیت های طلایی.

sakar

New member
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه
ای ترس تنهایی من اینجا چراغی روشنه

ترس از دست دادن امیدواری البته نمیترسم چون فعلا دارمش

hana khanoom

New member
واسه من ترسناک ترین موضوع زندگی اینه که استخدام نشم ودرسمو ادامه ندم ومجبور باشم تا اخر عمر خانه داری کنم.

ba ba barghi

Well-known member
واسه من ترسناک ترین موضوع زندگی اینه که استخدام نشم ودرسمو ادامه ندم ومجبور باشم تا اخر عمر خانه داری کنم.

فکر کنم اگه به این اهدافت هم برسی،باید تا آخر عمر خونه داری کنی !!!اگه بری سرکار خونه داری سختره !!دیگه خود دانی!!!:motat:

و خودم کلا یه پا پسر شجاعم ... ولی بعضی وقتا بنا به موقیعتی که توش قرار می گیرم یهو می ترسم ...بعضی وقتا توی ترسناکترین موقیت ها نمی ترسم!!!

...ولی وقتی خواب دزد می بینم خیلی می ترسم که نشات از کودکیم داره !!!! در بیداری هم ....از عواقب برخی از کارای بی منطقم ....واسه همین سعی میکنم کمتر مرتکب کار بی منطق شم !!!!

آخرین ویرایش:

hana khanoom

New member
اصلا اینجوری که شما میگید نیست.اگه ادم به ارزوهاش وخواسته هاش برسه توان انجام هر کار سختی رو داره.ولی اگه به اهدافش نرسه افسرده میشه.شما از چی میترسید ؟

ba ba barghi

Well-known member
اصلا اینجوری که شما میگید نیست.اگه ادم به ارزوهاش وخواسته هاش برسه توان انجام هر کار سختی رو داره.ولی اگه به اهدافش نرسه افسرده میشه.شما از چی میترسید ؟

بله ....تقریبا درست می فرمایید....من صفحه ی قبل جواب دادم از چی می ترسم !

شادیا

New member
دیشب خیلی شب ترسناکی بود!
لب تابم گیج شده بود!!!!:smiliess (15):
اصلا نت رو نمیشناخت و نمیتونستم وارد بشم!
حتی ویندوزش هم درست کار نمیکرد! و حسابی بهم ریخته بود
جدا شب ترسناکی بود هیچ وقت حسش نکرده بود
:smiliess (12):

بالا