تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdieh

New member
سلام دوستان
بچه ها برید به هر کتاب فروشی..لوازم تحریر فروشی..جعبه لایتنر..یا امثالهم مثل بهیاد رو دارن
این جعبه تقسیم بندی شده ..یعنی مثلا رو زاول ..دوم و سوم ..وهفته اول ..دوم ....الی اخر..حالا ممکنه یه خورده با هم فرق کنه...بعد دستورالعمل داره
یعنی چه جوری ؟..شما لغت های هر درس رو باید بنویسید تو کاغذهای کوچیکی که همراه خودشه و یا خودتون باید دست به قیچی بشید درست کنید... و به ترتیب دستو العملش کار کنید
پس هیچ فلش کارت اماده ای برای این جعبه ها نیست..و در واقع نوشتن شما یک مرحله از یادگیری حساب میشه
موفق باشید

rezashimi

New member
سلام دوستان
بچه ها برید به هر کتاب فروشی..لوازم تحریر فروشی..جعبه لایتنر..یا امثالهم مثل بهیاد رو دارن
این جعبه تقسیم بندی شده ..یعنی مثلا رو زاول ..دوم و سوم ..وهفته اول ..دوم ....الی اخر..حالا ممکنه یه خورده با هم فرق کنه...بعد دستورالعمل داره
یعنی چه جوری ؟..شما لغت های هر درس رو باید بنویسید تو کاغذهای کوچیکی که همراه خودشه و یا خودتون باید دست به قیچی بشید درست کنید... و به ترتیب دستو العملش کار کنید
پس هیچ فلش کارت اماده ای برای این جعبه ها نیست..و در واقع نوشتن شما یک مرحله از یادگیری حساب میشه
موفق باشید
کاملا درسته پس خواهش میکنم اگه میشه در مورد لایتنر صحبت نکنیم بهتره چون زیاد توضیح دادیم و اینکه اصلا یادمون رفت تاپیک زبانه یا لایتنر. برید به صفحه 28 و کلید حضورتونو رو بزنید ببینیم چند نفریم همون قسمت تعداد دروس

آخرین ویرایش:

nazi.sh

New member
منم باشم؟! باید چیکار کنم؟...
اره حتما برنامه ما هفته ای 2 درس تافله اگه وقت داشتی میتونی به تاپیک 504 هم سر بزنی با اونا هم همراه شی منم هنوز شروع نکردم این هفته دنبال تکمیل کتابام بودم
خوش اومدی

taraneh s

New member
سلام بچه ها خیلی خوب پیش رفتین ....خوندن زبان از الان ایده خیلی خوبیه

aohm

New member
توبرو بگرد ببین گیر میاری روشش برات میگیم

سلام دوستان
موفق باشید

از اينكه لطف كردي و به دوستات كمك كردي ازت خيلي ممنونم مهديه عزيز
ديگه گيج شده بودم

mahdieh

New member
کاملا درسته پس خواهش میکنم اگه میشه در مورد لایتنر صحبت نکنیم بهتره چون زیاد توضیح دادیم و اینکه اصلا یادمون رفت تاپیک زبانه یا لایتنر. برید به صفحه 28 و کلید حضورتونو رو بزنید ببینیم چند نفریم همون قسمت تعداد دروس
بیشتر از این جهت توضیح دادم که بعضی از دوستان فکر میکردند فلش کارت هاش باید اماده باشه
من متاسفانه مرداد ماه نیستم و در هر صورت هر وقت تونستم به جمعتون اضافه میشم

rezashimi

New member
صفحه28 یادتون نره برید نظرتونو بدین نمیخواد چیزی بنویسین فقط گزینه like رو بزنید

5شنبه 5مرداد3درس اول رو باید خونده باشین اگه4هم خوندین چه بهتر
اما از2درس اول پرسش و پاسخ انجام میگیره.10تا لغت مینویسم بعد میگین چنتاشو جواب دادین وبه خودتون نمره میدین. هرکی تقلب کنه خودشو گول زده

آخرین ویرایش:

rojiin

New member
هفته ديكه درس 1 و 2 .براي امتحانش منم هستم اما نميتونم انلاين باشم.بعدش هم ميتونم بيام؟

karshenasgh

New member
ببخشید نمیدیدونم چرا شمابرداشتتون این بود. بنده اصلااز اون جنبه ها که شما منظورتون بود اشاره نکردم میگم فقط تاپیک رو فعالتر کنید شما بردینش بحث مامانم اینا!ماشماهارو قبول داریم.:

ببخشید! من متوجه نشدم منظورتون از کدوم جنبه هاست! :33: من فقط خواستم یه مروری روی پست های گذاشته شده داشته باشم و یه توضیحی هم بدم، همین! به هر حال اگه حرفام باعث سوء تفاهم شما شد متأسفم... :smiliess (12):من قصد ایجاد کدورت نداشتم... :riz513: :rose:

ان شاء الله با مدیریت خوب شما و همکاری بچه ها، این تاپیک فعال تر خواهد شد...

آخرین ویرایش:

rezashimi

New member
ببخشید! من متوجه نشدم منظورتون از کدوم جنبه هاست! :33: من فقط خواستم یه مروری روی پست های گذاشته شده داشته باشم و یه توضیحی هم بدم، همین! به هر حال اگه حرفام باعث سوء تفاهم شما شد متأسفم... :smiliess (12):من قصد ایجاد کدورت نداشتم... :riz513: :rose:

ان شاء الله با مدیریت خوب شما و همکاری بچه ها، این تاپیک فعال تر خواهد شد...
با تشکر ممنون از شما.نه هیچ کدورتی پیش نیومده

rezashimi

New member
پاسخ

هفته ديكه درس 1 و 2 .براي امتحانش منم هستم اما نميتونم انلاين باشم.بعدش هم ميتونم بيام؟
نه هیچ مشکلی نیست یک نوع آزمون در خونس یعنی خودت از خودت امتحان میگیری
بچه ها زیاد سخت نگیرید 10تا لغت مینویسیم از 2درس گذشته واسه اینکه ببینیم چطور خوندیم

:riz304:

آخرین ویرایش:

rezashimi

New member
لیست حاضرین تاتاریخ31تیر
rezashimi
mamai86
, sssss
, karshenasgh
مریم68
, nazi.sh
, rojiin
, estel
, mandana99
, she koo feh
, nava
nazanin91
mw.ashel

آخرین ویرایش:

rezashimi

New member
منم هستم فقط ساعت چند بايد آنلاين باشيم؟
اول میخواستیم آنلاین باشیم اما واسه همه مقدور نیست.نیازی به آنلاین بودن نیست فقط5شنبه سری بزنین
به صفحه28 رجوع کن گزینه likeکه در رابطه با تعداد دروسه رو بزن

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا