تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sana66

New member
سلام به همگی
بچه ها من لایک زدم,حالا باید چیکار کنم ؟ کتاب بخرم؟منکه با هفته ای 2 درس به شماها نمی رسم؟ خیلی از برنامه تون عقبم ,لطفا پیشنهاد بدین چیکار کنم؟

karshenasgh

New member
سلام بچه ها. ببخشید! من چون آماده نبودم تو امتحان غیبت کردم. :14: :riz513:حالا تنبیه غایبین امتحان چیه؟ :eek:t0837h0nn8zfqu8ultسعی می کنم این هفته جبران کنم... :smiliess (4):

آخرین ویرایش:

sana66

New member
بچه ها کجایید؟کسی نیس راهنماییم کنه؟!فقط هوای دوس های قدیمی تون رو دارید؟من امروز کتاب لغات ضروری تافل دانشوری رو خریدم,7تا چپتر داره 30تا درس؟!آزمونها تو اون سی دی هس که باید نصبش کنیم؟

nazi.sh

New member
بچه ها کجایید؟کسی نیس راهنماییم کنه؟!فقط هوای دوس های قدیمی تون رو دارید؟من امروز کتاب لغات ضروری تافل دانشوری رو خریدم,7تا چپتر داره 30تا درس؟!آزمونها تو اون سی دی هس که باید نصبش کنیم؟
نه کی اینو گفته دوس خوبم به این تاپیک خوش اومدی ما دو تا درس رو با تمرینا هفته قبل مطالعه کردیم 1ی از بچه ها جن تا لغت درآورد بعنوان آزمون شما درس 3 و 4 رو این هفته با ما همراه شید 2 درس اول هم کم کم بخونین تا با بما جلو بیاین

epid.1

New member
slm gruhi khundan khube vali movazeb bashid nafse yadgiriro hefz konid chon momkene dar yek hafte adam betune 100 safhe bekhune va dar haftei hata 1 safhe ham nakhune mohem yad gereftane okey

mamai86

New member
سلام بچه ها. ببخشید! من چون آماده نبودم تو امتحان غیبت کردم. :14: :riz513:حالا تنبیه غایبین امتحان چیه؟ :eek:t0837h0nn8zfqu8ultسعی می کنم این هفته جبران کنم... :smiliess (4):

سلام کارشناس جان
نگران نباش. دو درس اول اصلا سخت نبود. تا 9 ام دو درسو تموم کن. تا 12 مرداد درس سه و چهار
درسای اول اصلا سخت نیستن
هر کی میخواد به ما ملحق شه بجنبه

mamai86

New member
سلام به همگی
بچه ها من لایک زدم,حالا باید چیکار کنم ؟ کتاب بخرم؟منکه با هفته ای 2 درس به شماها نمی رسم؟ خیلی از برنامه تون عقبم ,لطفا پیشنهاد بدین چیکار کنم؟

ثنا جان
خیلی عقب نیستی. همش درس یک و دو
خیلی راحته. اول اون دوتا رو بخون.بعد تا برنامه که 12 مرداده درس سه و چهار رو
یه خورده باید بیشتر از ما بخونی.
از امروز شروع کن
نیاز نداره سی دی نصب کنی. اگه خودت دوست داری ازش استفاده کن
لطفا مرتب به این تاپیک سر بزن:riz304:موفق باشی دوست عزیز

mamai86

New member
slm gruhi khundan khube vali movazeb bashid nafse yadgiriro hefz konid chon momkene dar yek hafte adam betune 100 safhe bekhune va dar haftei hata 1 safhe ham nakhune mohem yad gereftane okey

سلام اپید
خوبی؟ بعله حق با شماست.
برا همین از اول گفتیم هر کسی یه هفته نتونست بخونه..اشکال نداره اما باید هفته های بعدیش جبران کنه
:ad54ad:

mamai86

New member
manam bana be dalayeliii nashod bekhunam in hafte :(

mishe hafte ayande javabe har2 azmuno elam koniiiiiiiim???:S

سلام
بعله.تا هفته آینده بخونین.جوابارو بنویسین چندتا درست داشتین
به ما ملحق شین. سعی کنین هر هفته حداقل یکبار 1 بار به این تاپیک سر بزنین..چون ما گروهی میخونیم
:riz304:

sana66

New member
ممنون نازی جون و مامایی جون که راهنمایی ام کردین, امیدوارم بتونم زبان با شماها خوب یاد بگیرم.:smiliess (3):

rojiin

New member
اصلا نكران نباشين:فقط بخونين.حالا يك يا دو درسش زياد مهم نيست اما فقط با دقت بخونين.اينم نظر من بود.هيج كس هم از برنامه عقب نيست جون هنوز درس 1 و 2 تازه تموم كرديم.

saharandishe

New member
میشه لطفانحوه کاروبه منم توضیح بدین منم دوست دارم باشما بخونم،تکلیف لزگی هم که مربوط به من بودداره کم کم تموم میشه،اونوقت بازم یه عالمه وقت اضافه دارم.

mamai86

New member
میشه لطفانحوه کاروبه منم توضیح بدین منم دوست دارم باشما بخونم،تکلیف لزگی هم که مربوط به من بودداره کم کم تموم میشه،اونوقت بازم یه عالمه وقت اضافه دارم.

سحر جان
به صفحه 28 همین تاپیک سر بزن.برنامه اونجا توضیح داده شده کامل

shayeste

New member
منم 5 شنبه میام امتحان میدم! درس سه و چهار تافل هنوز شروع نکردم اما میخونم :4d564ad6:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا