بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدین می دونین دو رقم آخر شماره دانشجویی تون ......

n.dalil

New member
na doostan 2 raghame akhare shomare daneshjoi neshon mide k beyne ham kelasiat nafare chandomi yani ag 10ta vorudi bashin va shomare kartet 05 bashe yaani az nazare rotbe 5omin nafarid beyne un 10 nafar...vassalam

شما دارید اشتباه میکنید من تو بهشتی اولم ولی 02 هستم .شماره دانشجویی براساس حروف الفباست .مگه تا حالا دانشجو نبودید!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

n.dalil

New member
دوستان اطمینان داشته باشید که شماره ها بر اساس حروف الفبا نیست...بهتون قول میدم..سینا درست میگه

یعنی حداقل تو دانشکده های پزشکی تهران و اصفهان و شیراز و تبریز میدونم اینجوریه به این صورت که 2رقم آخر

شماره دانشجویی شما رتبتون رو در اون رشته و دانشکده نشون میده نه رتبه کل شما در کارنامه...مثلا اگه 2رقم آخر

03باشه یعنی شما تو اون رشته در بین 10تا همکلاسی قبول شدت نفر سوم هستی ولی ممکنه تو کارنامه کل در

بین شرکت کننده ها رتبت 13 یا 25 یا حتی 100 باشه...این دو رقم وضعیت شما رو تو کلاستون معلوم میکنه

01 یعنی تو یه رشته مث ایمونولوژی در دانشگاه شیراز شما از همه ی همکلاسیات به لحاظ رتبه و درصد بالاتری

ولی رتبه کلت در کشور 27 شده...واسه همه دوستای من که اینطوریه

ولی تو دانشگاه ما بهشتی که براساس حروف الفباست آخه من اینجا اولم ولی 02 هستم.همه جا اینه رتبه چیه

biotech25

New member
مهم نیست که یک باشی یا صد!!!!
مهم نیست تهران باشی یا یه جای دیگه!!!
مهم اینه که بتونی تو رشته وکارت بهترین وعالیترین باشی!!!
رتبه های کنکور فقط یک عدده!!!!

vb2

New member
من تو کلاسمون ق هستم و 32 دوستم ف 30
دوستم د و 18 یکی دیگه خ 17
یکی م 42
یکی ب 3
تابلوه دیگه رشته خودمو مطمئنم که نیست چون قشنگ به ترتیب الفباست

به 17 و 18 کلاس ما توجه کنید خ شده 17 د شده 18

آخرین ویرایش:

Y A S

New member
ولی تو دانشگاه ما بهشتی که براساس حروف الفباست آخه من اینجا اولم ولی 02 هستم.همه جا اینه رتبه چیه

بهتر بود شما بقیه پستهایی که تو این تاپیک گذاشتم رو میخوندید...من که از خودم حرف درنیاوردم اینارو دیدم که میگم هم واسه خودم اتفاق افتاده هم دوستام ... آخرسر هم گفتم نمیدونم شاید خیلی از رشته ها و

دانشگاه ها بر اساس حروف الفبا تنظیم کردن...دانشگاه بهشتی که همه جا نیست... با این حال بهترین پاسخ برای این تاپیک همون پستی هست که Yekraha گذاشت تا دیگه بحث ادامه پیدا نکنه.

biochem

New member
آره بچه ها. بیخیال. دوستان هم که اطلاع رسانی کردند حداقل در مورد خودشون اثبات شده. حالا میفهمیم. شتاب نکنید:bunnyearsmiley:

n.dalil

New member
من تو کلاسمون ق هستم و 32 دوستم ف 30
دوستم د و 18 یکی دیگه خ 17
یکی م 42
یکی ب 3
تابلوه دیگه رشته خودمو مطمئنم که نیست چون قشنگ به ترتیب الفباست

به 17 و 18 کلاس ما توجه کنید خ شده 17 د شده 18

شما درست میگید اصلاً همه رشته ها اینه من اولین بار شنیدم به ترتیب رتبه

n.dalil

New member
بهتر بود شما بقیه پستهایی که تو این تاپیک گذاشتم رو میخوندید...من که از خودم حرف درنیاوردم اینارو دیدم که میگم هم واسه خودم اتفاق افتاده هم دوستام ... آخرسر هم گفتم نمیدونم شاید خیلی از رشته ها و

دانشگاه ها بر اساس حروف الفبا تنظیم کردن...دانشگاه بهشتی که همه جا نیست... با این حال بهترین پاسخ برای این تاپیک همون پستی هست که Yekraha گذاشت تا دیگه بحث ادامه پیدا نکنه.

من که یادم نمیاد گفتم شما حرف از خودتون در آوردید. فقط چیزی که هستو گفتم همه دانشگاهها همینه اصلاً ربطی به دانشگاه نداره

mohsen_rok

New member
دوستان اطمینان داشته باشید که شماره ها بر اساس حروف الفبا نیست...بهتون قول میدم..سینا درست میگه

یعنی حداقل تو دانشکده های پزشکی تهران و اصفهان و شیراز و تبریز میدونم اینجوریه به این صورت که 2رقم آخر

شماره دانشجویی شما رتبتون رو در اون رشته و دانشکده نشون میده نه رتبه کل شما در کارنامه...مثلا اگه 2رقم آخر

03باشه یعنی شما تو اون رشته در بین 10تا همکلاسی قبول شدت نفر سوم هستی ولی ممکنه تو کارنامه کل در

بین شرکت کننده ها رتبت 13 یا 25 یا حتی 100 باشه...این دو رقم وضعیت شما رو تو کلاستون معلوم میکنه

01 یعنی تو یه رشته مث ایمونولوژی در دانشگاه شیراز شما از همه ی همکلاسیات به لحاظ رتبه و درصد بالاتری

ولی رتبه کلت در کشور 27 شده...واسه همه دوستای من که اینطوریه

:shocked:تو شیراز که بر اساس حروف الفباست بقیه دانشگاهها رو نمیدونم

fateme1990

New member
مثل اینکه وزارتخونه نمره ها رو داده به دانشگاه و روزی ام که برا ثبت نام رفتیم رتبه مون تو کلاس مشخص بود و قابل توجه اونایی که میپگفتن شماره بر اساس رتبه اس بگم من شمارم 42 بود و فامیلم با م شروع میشه ولی رتبم تو کلاس 4 بود.
ویدا ام شمارش 32 بود ولی رتبش تو کلاس 1.

TUMS

Well-known member
آره براساس حروف الفباست
تبریک میگم به ویدا به خاطر تک شدنش
همچنین فاطمه که نفر 4 شدن
آفرین

sina2020

New member
سلام بر فاطمه 1990 مث اینکه خیلی عصبانی هستی،خونسرد باش عزیز عصبانیت واسه قلب خیلی بده ها،همون جا که میری از بچه های سال های قبل بپرس که اساس شماره دانشجویی بچه ها چطوری بوده 90% رشته ها بر اساس رتبه بوده، این که امسال اینجوری نشده تقصیر کسی نیست. انشاله پی اچ دی اول میشی .

مثل اینکه وزارتخونه نمره ها رو داده به دانشگاه و روزی ام که برا ثبت نام رفتیم رتبه مون تو کلاس مشخص بود و قابل توجه اونایی که میپگفتن شماره بر اساس رتبه اس بگم من شمارم 42 بود و فامیلم با م شروع میشه ولی رتبم تو کلاس 4 بود.
ویدا ام شمارش 32 بود ولی رتبش تو کلاس 1.

vb2

New member
كاملا بر اساس الفباست از سال بالايي ها هم سوال كردم هميشه بر اساس الفبا بوده
شايد دانشگاههاي ديگه اينطوري باشه

fateme1990

New member
سلام بر فاطمه 1990 مث اینکه خیلی عصبانی هستی،خونسرد باش عزیز عصبانیت واسه قلب خیلی بده ها،همون جا که میری از بچه های سال های قبل بپرس که اساس شماره دانشجویی بچه ها چطوری بوده 90% رشته ها بر اساس رتبه بوده، این که امسال اینجوری نشده تقصیر کسی نیست. انشاله پی اچ دی اول میشی .

:5: :5: :5:

sina2020

New member
سلام بر تو، پس اكه تهراني يه سر به گروه ما بزن كه بچه هاي پارسال و سال قبلش رو بهتون نشون بدم بعدش بچه هاي روانشناسي و فيزيك پزشكي و.... چند تا گروه ديگه هم با هم چك مي كنيم كه متوجه بشين پارسال بالاي 90% رشته بر اساس رتبه بوده .

كاملا بر اساس الفباست از سال بالايي ها هم سوال كردم هميشه بر اساس الفبا بوده
شايد دانشگاههاي ديگه اينطوري باشه

faridehmk

New member
خواهشا بيخيال اين تاپيك بشيد ديگه،
كارنامه ها هم كه اومد، هممون هم ديديم كه رتبه ها هيچ ربطي به 2رقم آخر شماره دانشجويي نداشت.

بالا