بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدین می دونین دو رقم آخر شماره دانشجویی تون ......

vb2

New member
روز همگیمون مبارک بچه ها من چندتا از همکلاسیهامو تا الان شناختم
فاطمه-شیرین-میخک-سود-یکی از همکلاسی هام اسمش ساراست -یکی از همکارام خوبه غریب نمیرم

تازه قراره برم به همه بگم شما فاطمه 1990 هستید تا فاطمه رو پیدا کنم :4d564ad6:

shirin68

New member
روز همگیمون مبارک بچه ها من چندتا از همکلاسیهامو تا الان شناختم
فاطمه-شیرین-میخک-سود-یکی از همکلاسی هام اسمش ساراست -یکی از همکارام خوبه غریب نمیرم

تازه قراره برم به همه بگم شما فاطمه 1990 هستید تا فاطمه رو پیدا کنم :4d564ad6:
man eshtebahi migam fatemam.hahahaha!!!!!!

jupiter_sps

New member
اقای گربه یا خانم گربه اخر؟؟؟؟؟؟؟؟ :smiliess (3):
من خانوم گربه هستم!
bb8.gif

نه من از اولم ته دلم احساس میکردم شاید امسال این قانون صدق نکنه اما خوب دیگه شما هم اگه 01 بودی از خودتون ذوق در وکردین!!!

Y A S

New member
دوستان اطمینان داشته باشید که شماره ها بر اساس حروف الفبا نیست...بهتون قول میدم..سینا درست میگه

یعنی حداقل تو دانشکده های پزشکی تهران و اصفهان و شیراز و تبریز میدونم اینجوریه به این صورت که 2رقم آخر

شماره دانشجویی شما رتبتون رو در اون رشته و دانشکده نشون میده نه رتبه کل شما در کارنامه...مثلا اگه 2رقم آخر

03باشه یعنی شما تو اون رشته در بین 10تا همکلاسی قبول شدت نفر سوم هستی ولی ممکنه تو کارنامه کل در

بین شرکت کننده ها رتبت 13 یا 25 یا حتی 100 باشه...این دو رقم وضعیت شما رو تو کلاستون معلوم میکنه

01 یعنی تو یه رشته مث ایمونولوژی در دانشگاه شیراز شما از همه ی همکلاسیات به لحاظ رتبه و درصد بالاتری

ولی رتبه کلت در کشور 27 شده...واسه همه دوستای من که اینطوریه

آخرین ویرایش:

biochem

New member
ای بابا یعنی ما دوباره بریم تو جو خوشحالی؟:smiliess (12):
رتبم پس شده 1!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
حالا معلوم میشه!:rolleyessmileyanim:

Y A S

New member

آره احتمالش زیاده مگه استثنایی بذارن یا اینکه از امسال شماره ها بر یه اساس دیگه تنظیم بشه:smiliess (12):

ولی من فکر نمیکنم اینجوری باشه . چون همه جا بر اساس حروف الفبا هستش فرقی نمیکنه مقطع ارشد باشی یا کاردانی و کارشناسی . بر اساس حروف الفبا تعیین می کنن .

biochem

New member
ولی من فکر نمیکنم اینجوری باشه . چون همه جا بر اساس حروف الفبا هستش فرقی نمیکنه مقطع ارشد باشی یا کاردانی و کارشناسی . بر اساس حروف الفبا تعیین می کنن .

آره باو. دوره کارشناسی من 03 بودم چون یکی از من مقدم تر بود بر اساس الفبا 01 نشدم.

دوستان عزیز . همین الان با دوستم که تهرانه تماس گرفتم گفتن برذ اساس حروف الفبا شماره دانشجویی صادر میشه

rezattttt

New member
به هرکی میگم شماره دانشجویی رتبه رو نشون میده یا نه؟ میگه زیادی خوشحال نباش اینجا هیچ خبری نیس خودت میای میبینی :smiliess (12):

Y A S

New member
به هرکی میگم شماره دانشجویی رتبه رو نشون میده یا نه؟ میگه زیادی خوشحال نباش اینجا هیچ خبری نیس خودت میای میبینی :smiliess (12):

از اون بابت که راست گفته چون فرق رتبه 1 با 30 تو 10تادونه تسته...دیگه رتبه و درصد اهمیتی نداره

بالا