بچه بودی دلت میخواست چکاره بشی؟حالا شدی؟ نشدی؟ میشی؟

pashmak

New member
داروساز
منجم
باستانشناس
شیمیدان
اصلنم دنبال مامایی نبودم البته الانم رشته ام دوست دارم فقط تو ایران جایگاه واقعیشو نداره
هنوزم داروسازی ونجوم دوست دارم

leylii

New member
خیلی دوست داشتم خلبان می شدم....چون هم از لباساشون خیلی خوشم مییاد هم از پرواز ....وقتی اوج میگیرن همه چی زیره پاهاشونه .....حیف...

kaveh1316

New member
داروساز
منجم
باستانشناس
شیمیدان
اصلنم دنبال مامایی نبودم البته الانم رشته ام دوست دارم فقط تو ایران جایگاه واقعیشو نداره
هنوزم داروسازی ونجوم دوست دارم
رودر وایسی نکنا دو سه تا شغل دیگه بیشتر میگفتی که همشو کفته باشی!!!
ریسک نکن!!!

pashmak

New member
هههههههههههههه خوب چیکار کنم خیلی بااستعدادم خودت چی کاوه البته تو سنت قد نمیده ارزوهات یادت بیاد اخه1316 سالته

dr..korosh

New member
من میخواستم فضانورد و منجم شم ولی خب اصن سر از ریاضی در نیاوردم...................بازم الهی شکر

kaveh1316

New member
من میخواستم فضانورد و منجم شم ولی خب اصن سر از ریاضی در نیاوردم...................بازم الهی شکر
اینروزا نون تو دندونپزشکی ها
نگی نگفتی!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

دخی هایی که میخاستین خانم دکتر شین ولی نشدین اشکال نداره در عوض شوهرتون دکتر باشه بازم به شما میگن خانم دکتر هنوز اومید هست
با تچکرررررر 77
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
همش دعوا راه میندازییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahdieh75

New member
دلم میخاست نقاش بشم و یه نمایشگاه بزرگ بزنم
ولی الان چی.............هوچی

obstetrician88

New member
این جمله که در معرفی وبلاگم گذاشتم همیشه باعث شد که به چیزی که هستم راضی و قانع باشم و همونو پرورش بدم....با اینکه آرزوهای دیگه هم داشتم و رشنته های دیگه اکثرا در ذهنم می پروراندم

"در هر حرفه اي كه هستيد نه اجازه دهيد که به بدبيني‌هاي بي‌حاصل آلوده شويد و نه بگذاريد که بعضي لحظات تأسف‌بار - که براي هر ملتي پيش مي‌آيد - شما را به يأس و نا اميدي بکشاند. در آرامش حاکم بر آزمايشگاه‌ها و کتابخانه‌ها و سازمان هايتان زندگي کنيد و نخست از خود بپرسيد: "من براي يادگيري و خودآموزي چه کرده‌ام؟" سپس همچنان که پيش‌تر مي رويد، بپرسيد: "من براي کشورم چه کرده‌ام؟" و اين پرسش را آن قدر ادامه دهيد تا به اين احساس شادي‌بخش و هيجان انگيز برسيد که: شايد سهم کوچکي در پيشرفت و اعتلاي بشريت داشته‌ايد.
اما هر پاداشي که زندگي به تلاش‌هايمان بدهد يا ندهد، هنگامي که به پايان تلاش‌هايمان نزديک مي‌شويم هر کداممان بايد حق آن را داشته باشيم که با صداي بلند بگوييم: من آنچه در توان داشته‌ام انجام داده‌ام (لوئي پاستور)"

obstetrician88
به همانی که هستید افتخار کنید و خودتان را با دیگری قیاس نکنید

-

آخرین ویرایش:

venus!

New member
سلام به همه
بچه بودم یه مدت دوست داشتم شاعر و نویسنده بشم البته شعر هم میگفتما، دستی هم تو نوشتن داشتم
بعدش یه مدتی دوست داشتم پرستار بشم، از بس خلاف سنگین بچگیمون دکتر بازی بود!!!
بعدش زد و کارشناسی مامایی قبول شدم ، بعدشم ارشد آموزش بهداشت
حالا موندم واسه دکترا چی بخونم
کسی پیشنهادی نداره!!

شهاب

New member
من از همون بچگی به چیزای عجیب و ناشناخته علاقه داشتم.الانم دارم.
خب تا حدی به چیزایی که میخاستم رسیدم ولی هنوز خیلی مونده تا به اونی که میخام برسم.اما میدونید هدف من چیز ثابتی نیست که بگم بهش رسیدم تموم شد و به همه پیشنهاد میکنم هدف ثابتی به این معنی که بهش برسی و تمام نداشته باشن چون اونوخ سعی میکنی بهش برسی و به قول آشل ممکنه از لحظه هات لذت نبری و بعدشم که رسیدی دیگه بازم لذتی نمیبری.باید به قول آشل از لحظه لحظه لذت برد.
مثلا من دوس داشتم زیر میکروسکوپ موجوداتو ببینم که الان دیدم.و درس دادن به بچه ها رو خدارو شکر تجربه کردم که برام لذت بخشه.دوس دارم سر و کارم با بچه ها باشه.و . . .
موفق باشید.:rose:

parastar tbz

New member
من کاملا راضی هستم.و این رشته باعث شد که با همسرم هم اشنا بشم و با هم ، هم ازدواج کنیم.واقعا از ته دلم راضی هستم.
خدایا شکرت

kaveh1316

New member
خخخخخخخخخ.
بیتی از شعر پر شور وشرر میگه:
حال خاصی که چسان دائم شده/کاوه ی آهنگری قائم شده
(ش.ر)
شاعر عزیز آقا یا خانم ش.ر
بیش از 700 نوع سبک شعر کار کردم
2و مقاله در مورد عروض نوشتم
هنوز اینی که تو نوشتیو ندیده بودم
به نظرم بری تو کار بافتنی یا مونجوق دوزی موفق تریاااااااااااااااااا
نگی نگفتی

oooookh

New member
راهنمایی ک بودم:کارمند یا رئیس بانک...(مث دایی هام)
دبیرستان ک بودم:مامایی
اما چیزی ک شدم: کارشناس آزمایشگاه
البته ناراضی نیستم...رشته مو دوس دارم...
و چیزی ک انشاءالله خواهم شد:دکتری هماتولوژی.................خدایا یعنی میشه؟؟؟ ...عاشقتم هماتو:(40):

baran71

New member
:smiliess (8):دوس داشتم پرستار بشم......ولی نشدم... و نخواهم شد

بالا