بچه بودی دلت میخواست چکاره بشی؟حالا شدی؟ نشدی؟ میشی؟

kaveh1316

New member
ممنونم آقا کاوه.... شما هم موفق باشی...!!
در ضمن منمنمننکردمخوندمش!!!:smilies-azardl (113

ای ول میخواستم همینو بگم یکی از ما سوال نکرد اینی که نوشتی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوشم اومد ادم نکته بینی هستی بزودی به قله ترقی خواهی رسید من مطمین هستم

sara77

New member
شما اصلا خودتو ناراحت نکن
فقط سعی کن قرصایی رو برات نوشتم سر موقع بخوری
اگه دیدی چیزای عجیبو قریب میبینی که بقیه نمیبینن یا احساس کردی که آدم مهمی شدی سریع باید بیای قرصاتو عوض کنم:whistle::whistle::whistle:

دیدی گفتم میخای چیز خورم کنی ای نامرددددددددددددد

obstetrician88

New member
بچه که بودم..دبستان.............میگفتن راه میرفتن میگفتن خانم دکتر..............میگفتن همیشه کاراشو خودش انجام میده لازم نیسنت ما بگیم بخون نخون................
راهنمایی و دبیرستانم میگفتن دکتر

الان کارشناس مامایی هستم..امیدوارم خدا قبول کنه....................چون هنوزم که هنوزه دبیرام یا همون خانواده و آشناها میگن خانم دکتر....................و من همیشه میگم جوجه مامایی بیش نیستم دکتر خودتونید:28:

بازم خدا راضی باشه...من هم به ماما بودن راضیم و اگر ادامه که دارم میدهم همان مامایی را ادامه میدم

بهم یه مدت ماری کوری هم میگفتن.............(((((((((خواهش میکنم نخندین.........................میگفتن کارهای انجام میدهی که موفقی و ما میدونیم مثل اون زن و شوهره که با هم یه چیزو کشف کردن تو هم همان یشوی))))))

آخرین ویرایش:

kaveh1316

New member
بچه که بودم..دبصتان.............میگفتن راه میرفتن میگفتن خانم دکتر..............میگفتن همیشه کاراشو خودش انجام میده لازم نیسنت ما بگیم بخون نخون................
راهنمایی و دبیرستانم میگفتن دکتر

الان کارشناس مامایی هستم..امیدوارم خدا قبول کنه....................چون هنوزم که هنوزه دبیرام یا همون خانواده و آشناها میگن خانم دکتر....................و من همیشه میگم جوجه مامایی بیش نیستم دکتر خودتونید:28:

بازم خدا راضی باشه...من هم به ماما بودن راضیم و اگر ادامه که دارم میدهم همان مامایی را ادامه میدم

بهم یه مدت ماری کوری هم میگفتن.............(((((((((خواهش میکنم نخندین.........................میگفتن کارهای انجام میدهی که موفقی و ما میدونیم مثل اون زن و شره که با هم یه چیزو کشف کردن تو هم همان یشوی))))))

ولی اینا مهم نیست........
مهم اینه که یه مامای استاد در کار مامایی خیلی بهتره از یه پزشک بی سواد.......

sepid71

New member
خیلی کوچولو ک بودم دوس داشت معلم شم هنوز مدرسه نمیرفتم ولی مامانم بهم خوندن نوشتنو یاد داده بود 4 سالگی.
بعدش ک رفتم مدرسه همه بهم میگفتن خانم دکتر
دبیرستانم دوس داشتم داروساز شم
حتی ی شربت سرفه ی گیاهی هم درست کرده بودم (راهنمایی بودم)
هعی خدا

obstetrician88

New member
البته از دبیرستان چون خیلی خاطره نویسی و نوشتن علاقه داشتم دوست داشتم نویسنده و شاعر هم باشم......چون هم مینوشتم هم شعر میگفتم...........................
دوست دارم یه روز بتونم مثل خانم انصاری فضا هم برم ولی فضانورد نه..........کلا آرزوهای زیادی داشتم................خیلی زیاد..........................همیشه تقلید در کارهای خوب قبول کنید که کار بددی نیست ...یه بار در اخبار نشون میداد.......که یه آقایی با نوک روان نویس عکس امامو روی یه دونه برنج کشیده بود...و روی یه مربع ورقه ای کوچک یه سوره کاملو نوشته بود..........از همون شب با نوک مدادم شروع کردم سوره واقعه رو روی یه برگه مربعی کوچ کاملا نوشتم و آیه الکرسیو روی مربعی کوچک تر...................فرداش رفتم به مربی خوشبنویسیم که دبیر هنرم بود در راهنمایی نشون دادم..گفت خانم ما خط درشت را هم نمیتونیم بخونیم چه برسه به ریز...........ولی وقتی کارمو دید واقعا گفت خیلی کار قشنگیه ......................

کارهای اینجوری خیلی زیاد اجام دادم................بگم دیگه واقعا خیلی زیاد گفتم.............

kaveh1316

New member
البته از دبیرستان چون خیلی خاطره نویسی و نوشتن علاقه داشتم دوست داشتم نویسنده و شاعر هم باشم......چون هم مینوشتم هم شعر میگفتم...........................
دوست دارم یه روز بتونم مثل خانم انصاری فضا هم برم ولی فضانورد نه..........کلا آرزوهای زیادی داشتم................خیلی زیاد..........................همیشه تقلید در کارهای خوب قبول کنید که کار بددی نیست ...یه بار در اخبار نشون میداد.......که یه آقایی با نوک روان نویس عکس امامو روی یه دونه برنج کشیده بود...و روی یه مربع ورقه ای کوچک یه سوره کاملو نوشته بود..........از همون شب با نوک مدادم شروع کردم سوره واقعه رو روی یه برگه مربعی کوچ کاملا نوشتم و آیه الکرسیو روی مربعی کوچک تر...................فرداش رفتم به مربی خوشبنویسیم که دبیر هنرم بود در راهنمایی نشون دادم..گفت خانم ما خط درشت را هم نمیتونیم بخونیم چه برسه به ریز...........ولی وقتی کارمو دید واقعا گفت خیلی کار قشنگیه ......................

کارهای اینجوری خیلی زیاد اجام دادم................بگم دیگه واقعا خیلی زیاد گفتم.............
پس کی زایمان میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

obstetrician88

New member
پس کی زایمان میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من برای همه کارهام همیشه برنامه ریزی دارم
انجام زایمان برای خدمت به هم نوعانم هست که همیشه تا جایی که خدا انرژی بده انجام میدم
بقیه علایق بنده برای آرامش روح است

خیلی وقته که شعر نمیگم ولی نوشتن بیشترین کاریه که آرامم میکنه و هر چند وقت یک بار انجام میدم....
بقیه کارهای هنری هم 10 ساله نگهش داشتم ولی دیگه انجام نمیدم...گفتم اولش که............یاده ایام قشنگی که گذشت

Maryaam

New member
از دبستان تا دبیرستان خانم دکتر بودم.
ایشالا سال دیگه هم خانم دکتر میشم.:thanks::thanks:

sara77

New member
دخی هایی که میخاستین خانم دکتر شین ولی نشدین اشکال نداره در عوض شوهرتون دکتر باشه بازم به شما میگن خانم دکتر هنوز اومید هست
با تچکرررررر 77
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Maryam.A

Well-known member
دبستانی که بودم چون از دیکته متنفر بودم دوست داشتم معلم شم تا حاله بچه هارو بگیرم
راهنمایی کم کم عاشق مامایی شدم
اول دبیرستان بود که از روانشناسی خوشم اومد
چون دیپلمم ریاضی تو دوره دوم و سوم دبیرستان معماری دوست داشتم
پیش دانشگاهی که رفتم عاشق ژنتیک شدم
و گفتم من باید ژنتیک بخونم
دانشگاه هم ژنتیک هم مامایی هم معماری قبول شدم
آما ولی رفتم ژنتیک
هنوز هم اون 3 رشته دیگه رو دوست دارم
ژنتیک به لیسانسش قانع نیستم
ایشالا که میشم.

ROJO

New member
بچه که بودم به شغل فکر نمیکردم خیلی سرم شلوغ بوود:riz481: یکم دلم میخواس تو گروه میتی کمان اینا باشم ' ته سوکه ' باشم و حق ضعیفا رو از حلقوم ادم بدا بکشم بیرون:motat: دبستان که رفتم دوس داشتم نقاش یا مجسمه ساز بشم، راهنمایی دوس داشتم تو پزشکی قانونی کار کنم، بعد ها دوس داشتم محقق بشم ,
رشته ی دانشگاهیمو اصن دوس نداشتم ولی الان این مسیری که پیش رو دارم شاید منو بتونه به خواستم برسونه:bunnyearsmiley:

ketabsabz

Well-known member
اول اولا دوست داشتم معلم شم

بعد ش مهندس کامپیوتر

بعد بعدش دکتر

الانم که معلومه دیگه ولی ایشالا بالاخره دکتر میشم

محسن ن ک

New member
دخی هایی که میخاستین خانم دکتر شین ولی نشدین اشکال نداره در عوض شوهرتون دکتر باشه بازم به شما میگن خانم دکتر هنوز اومید هست
با تچکرررررر 77
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اخی بچمون چی ارزوهایی توپی ام داره :دی

nafiseh93

New member
azize delam ba halva halva goftan dahan shirin nemishe golam
ma hamsene to boodim enternet k hichi ta sare koche ham nemiraftim

بالا