بچهای ارشد سمشناسی برای دکترا چکار کنیم؟

shapur68

New member
بچه ها بنظرم ادم از همان ترم یک شرو کنه درسارو خوب بخونه به هدف دکترا خیلی خوبه چون ازاد که نمیشه بریم پس باید فقط سراسری بیاریم برهمینم که خوب باید برنامه ریزی داشته باشیم من دارم کتاب فارماکولوژی گاتسون ترورو میخونم خیلی خوبه تستم دار سوالای دکتراروکه نگاه میکردم ازتوش خیلی اومده بودا ینی راحت اگه اون کتابو خوب بخونیم میتونیم دارورو تو کنکور بالای 70بزنیم

سانازجان اسم انتشارات و مترجم کتابی که گرفتی چیه؟؟؟

zy zy

New member
سلام دوستان ، کسی راجع به داروسازی هسته ای اطلاعات داره ، بین دکترای سم شناسی و داروسازی هسته ای کدومش بهتره بنظر شما، یکی از رویاهای 18 سالگی من داروسازی بود که بهش نرسیدم الان نمیدونم این داروسازی با اون چقد تفاوت داره از طرفیم خود سم شناسی رو دوس دارم الان موندم که کدومشو انتخاب کنم :21: ( هنوز ارشدو شروع نکردم به فکر دکترام !! )

shapur68

New member
سلام دوستان ، کسی راجع به داروسازی هسته ای اطلاعات داره ، بین دکترای سم شناسی و داروسازی هسته ای کدومش بهتره بنظر شما، یکی از رویاهای 18 سالگی من داروسازی بود که بهش نرسیدم الان نمیدونم این داروسازی با اون چقد تفاوت داره از طرفیم خود سم شناسی رو دوس دارم الان موندم که کدومشو انتخاب کنم :21: ( هنوز ارشدو شروع نکردم به فکر دکترام !! )
من از داروسازی هسته ای اطلاعی ندارم ولی احتمالا مربوط میشه به ترکیب و بدست اوردن داروهای نانو که هر از چن گاهی 20:30میگه و فک کنم تو دکترا چن واحد فیزیک باید بخونیم بنظرم همون سمو ادامه بدیم بهتر باشه از این شاخه به اون شاخه نپریم مخصوصا اگه کارشناسیت گیاهپزشکی باشه

shapur68

New member

بعدشم شما اول بیا ببین سم چیه بعدا تصمیم بگیر دکترا چی بخونی. در کل داروسازی هسته ای اون دکتر داروسازی که فک بکنی بری داروخونه بزنی نیس چون فقط به اونایی مجوز داروخونه میدن که دکترای پیوسته باشن

sanaz d

New member
کتاب فارماکولوژی گاتسون همه جا تو انقلاب توهمه کتابفروشی ها هست اسم نویسندشو نمیدونم الان کتاب پیشم نیس اینجا

sa.as135

New member
سلام
بچه ها منابع شما چی را میخونید؟
خوب فارما که معلومه
اما سم شناسی پایه و سم بالینی و سم صنعتی و محیطی از چه منابعی استفاده می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shapur68

New member
بچه هااز یکی ازاساتید دانشگاه دولتی شنیدم که تو مصاحبه دانشجو آزادیارو رد میکنن:14: صحت داره یا نهههههههههههه

آخرین ویرایش:

sajjad128

New member
سلام بچه ها کسی هست از اصفهان که بتونه با هم همکاری کنیم واسه پایان نامه؟؟؟

:':':

New member
سلام بچه ها من شنیدم دیگه ارشدای سم نمیتونن دکتری سم شرکت کنن البته فعلا بحثش هست و بچه های دارو به شدت پیگیرشن,کسی خبر داره این درسته یا نه؟

.مقداد

New member
خیلی خبر خوبی بود ! چوب خدا صدا نداره ...........

- - - Updated - - -

خیلی خبر خوبی بود ! چوب خدا صدا نداره ...........

varia

Well-known member
سلام بچه ها من شنیدم دیگه ارشدای سم نمیتونن دکتری سم شرکت کنن البته فعلا بحثش هست و بچه های دارو به شدت پیگیرشن,کسی خبر داره این درسته یا نه؟

کی این خبر رو داده؟؟ دفترچه که نیومده.

بالا