بچهای ارشد سمشناسی برای دکترا چکار کنیم؟

سلام بچه ها من از الان میخوام برای phd سم بخونم میتونید بگید چه چیزایی رو و چطوری بخونم ؟چه بر نامه ای بهتره بریزم؟ برای مدرک زبانم چیا رو بخونم بهتره؟

امتهانای mhle چه طوری ؟ کسی تا حالا انتحانشو داده؟ زبانمون در چه سطحی باید باشهههههههههههههه؟

sanaz d

New member
سلام من ترم 4 ارشد سم هستم دوبار ام اچ ال ای دادم دفه اول 41شدم دفه دوم 40

samira65

New member
سلام کاتزونگ و باید بخونی .خلاصشم خوبه . حداد وینچستر و کازارت ترجمه نداره باید خودت بخونی

- - - Updated - - -

mhle راحتنمیخواد خیلی زبان بلد باشی درحد دانشگاهی کافیه

sajjad128

New member

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، در سال جدید اتفاقات بسیار خوبی در واحد علوم دارویی شکل گرفت، اتفاقی که از نگاه دکتر رضایت رییس واحد علوم دارویی، در طول 30 سال حیات دانشگاه آزاد اسلامی کم سابقه بوده است.

به گفته رضایت، پس از پیگیری های مداوم این واحد و مساعدت ویژه دکتر فرهاد دانشجو و وزارت بهداشت سرانجام و برای اولین بار برای 3 رشته در مقطع دکترای تخصصی( (PhD از سوی وزارت بهداشت مجوز جذب دانشجو صادر شده است.

رییس واحد علوم دارویی با بیان این که این سه رشته عبارتند از رشته داروشناسی، رشته سم شناسی و رشته مدیریت اقتصاد دارو می گوید: از این به بعد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مجبور نیستند برای ادامه تحصیل به دانشگاه دولتی بروند، همین طور دانشجویان فارغ التحصیل دکتری عمومی دانشگاه دولتی نیز از این پس محدود به ظرفیت های دانشگاه های دولتی نمی شوند.
?salam hoda dr rezayat vase emsal ye gholae be bacheha dad... shoma az khodesh shenidi

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
سلام به بچه های سم شناسی. لطفا هر کسی در مورد دکترای سم اطلاعات داره اینجا بزاره. اینکه چه رشته هایی رو میتونیم انتخاب کنیم چه شهرهایی. منابع چیا هستن. مدرک زبان و...
ممنون

sajjad128

New member
salam
1sam shenasi: teh,shahid beheshti,ahvaz,mashhad,sary,shiraz:jaman26 nafar migiran
2nano fanavari daroei:teh,tabriz,mashhad,shahid beheshti,zanjan:21nafar
3darosazi hastei:teh va sary:6nafar
4motaleat etiyad
5toxinhae mikrobi
6behdasht herfei
7olom asab
8olom seloli karbordi
9nano fanavari pezeshki

sajjad128

New member
manabe:1samshenasi:daro shenasi va sam shenasi
2darosazi hastei: daroshenasi ya fizik,bioshimi,shimi aali,raveshhae tajzieh dastgahi
3nano daroei:nano tecnologhy,fizical pharmacy,bio pharmacy,pharmaco kenetik va bio shimi
4nano pezeshki:nano fanavari zisti,shimi tajzieh dastgahi,bio fizik,zist seloli molekoli
5olom asab:norobiologhy seloli,noropharmacologhy,norofiziology va noro anatomi
6toxin:zist shenasi omumi,emeni shenasi,bakterishenasie pezeshki,bio shimi,koliyat mikrob shenasi
7behdasht herfei:avamel shimiyae mohit kar,avamel fiziki mohit kar,emeni dar mohit kar,sam shenasi shoghli,mohandesi factorhae ensani

mikhak s

New member
آقا سجاد منابع دارو چی هست؟ کاتزونگ؟ برای سم چی؟
زبان رو اطلاع ندارید؟

بالا