به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

!SeCreT!

New member
تبریک به همه دوستان...انشاله که رئیس جمهور آیندمون سربلند از میدون ریاست بیرون بیاد:auizz3ffy9vla57584x
خسته نباشید و تشکر ویژه از دکتر mj1919بابت تایپیک مفیدش...هرچند من خیلی فعالیت نداشتم تو این موضوع...
اما واقعا لایک کم بود براش...همیشه موفق باشی داداشی...
:riz304::riz304:

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
من خیلی خوشحالم . خیلی خیلی. بعد مدت ها امید به ملت ایران برگشت. البته من از انتخاب رضایی هم خوشحال می شدم ولی خودم به شخصه روز آخر تصمیم گرفتم به روحانی رای بدم.. خدا رو شکر. امیدوارم 4 سال درخشانی پیش رو داشته باشیم. زنده باد ایران

امییییییییییییییییییییییییییییییییییدوارم .

خوشحالم که رئیس جمهور (حالا هر کی هست)با رای بالا هستن.
صمیمانه آرزو می کنم این شادی امروز هر چه این دولت جلو تر میره بیشتر بشه.انشالله.

امیدوارم جناب روحانی یادش نره اینایی که بهش رای دادن به اعتبار کی بوده (تجربه ثابت کرده ،فراموشی میاره این صندلی)

am-ml

New member
از همه بچه هایی که اینجا مطلب میگذاشتن خیلی ممنونم.
من رو خیلی توی انتخابم کمک کردین (رای نیاوردم ،نیاورد:sad:)

mj1919

New member
تبریک به همه دوستان...انشاله که رئیس جمهور آیندمون سربلند از میدون ریاست بیرون بیاد:auizz3ffy9vla57584x
خسته نباشید و تشکر ویژه از دکتر mj1919بابت تایپیک مفیدش...هرچند من خیلی فعالیت نداشتم تو این موضوع...
اما واقعا لایک کم بود براش...همیشه موفق باشی داداشی...
:riz304::riz304:

ارادتمندیم آبجی گلم

TUMS

Well-known member
ما هم رفتیم میدون ولی عصر وای چه غوغایی بود
باورتون نمیشه خیلی حال داد
همه می رقصیدند دختر و پسر با هم :thanks:
جاتون خالی البته بیشتر پسرا می رقصیدند . . . . . . . .:thanks::thanks::thanks:
تبریک به همه
من به روحانی رای دادم امیدوارم بتونه به وعده هایش عمل کنه و کشور را به شرایطی برسونه که در حرف هایش بود . . . .

patris

New member
منم از اقای دکتر تشکر میکنم تاپیک خوبی بود من همیشه میومدم مطالبو دنبال میکردم گر چه کم حرف بودم!!!
تاپیک رو خوب اداره کردین مرسی و موفق باشید

DNA.2013

New member
تبریک به همه....
وای شانس اوردیم جلیلی نشد وگرنه میگفتن یه روز دخترا بیان انجمن کامنت بزارن یه روز پسرا !!!!!!!!:14:ما دخترا باید اینجوری میومدیم اینجا دیگه:sarma:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aram ft

rozhan20

New member
سلام به همگی و تبریک ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژزه به همه سبزها و اصلاح طلبان میدونم یه کم دیر اومدم ولی دیروز ساعت 6.30 رفتم سر صندوق تا امروز 8 صبح ولی وقتی دیشب صندوق رو شکستیم آی حالم جا اومد صندوق ما 80 درصد روحانی بود دیگه گفتم رو شاخشه واسه همینم کارمون تو فرمانداری که تموم شد با خیال راحت گرفتم خوابیدم دکتر جون مرسی ببخشید بعضی وقتا آتیشی میشدم ولی لازم بود ولی دلم واسه غرضی سوخت مسعود جون تبریک نمیدونی چه حال خوبی دارم

Persian-Masoud

New member
سلام به همگی و تبریک ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژزه به همه سبزها و اصلاح طلبان میدونم یه کم دیر اومدم ولی دیروز ساعت 6.30 رفتم سر صندوق تا امروز 8 صبح ولی وقتی دیشب صندوق رو شکستیم آی حالم جا اومد صندوق ما 80 درصد روحانی بود دیگه گفتم رو شاخشه واسه همینم کارمون تو فرمانداری که تموم شد با خیال راحت گرفتم خوابیدم دکتر جون مرسی ببخشید بعضی وقتا آتیشی میشدم ولی لازم بود ولی دلم واسه غرضی سوخت مسعود جون تبریک نمیدونی چه حال خوبی دارم

تبریک میگم روژان جان انشالله سال های خوبی در پیش داشته باشیم.
موفق و سربلند و پیروز باشی عزیز.

b.nafas

New member
تبریک به همه ایشالله که همه بتونیم به هر چی می خوایم برسیم و اوضاع بهتر شه ...دست همه ی بچه هام درد نکنه که تو این چند وقت حسابی این تاپیک رو داغ داغ کرده بودن ...خیلی عالی بود .......

ghazal26

New member
سلام به همه دوستاي گلم.... اول از همه ي خسته نباشيد و تشكر بسيار ويژه از دكتر عزيز به خاطر مديريت عاليشون.. :rose:

دوم ممنون از دوستايي كه در نهايت ادب و احترام نظرات مخالف و موافقشون رو اعلام كردن

سوم تبريك به همه ايراني ها براي حضور 72درصدي(گرچه نسبت به دوره گذشته افت زيادي داشت)

چهارم تبريك به هواداراي دكتر روحاني ( هرچند من دكتر قاليباف و مديريت عاليش رو ترجيح ميدادم)

با همه وجود آرزو ميكنم اتفاقات سالهاي پيش تكرار نشه و جناب روحاني به وعده هاشون عمل كنن

حالا براي پيروزي ايران و كوري چشم حسودامون بيايد يه جشن كوچولو بگيريد...

همه چيز هست بي تعارف از خودتون پذيرايي كنيد..... :auizz3ffy9vla57584x

6822506_500x400.jpgfd0134.jpg

سلام به همه دوستاي گلم.... اول از همه ي خسته نباشيد و تشكر بسيار ويژه از دكتر عزيز به خاطر مديريت عاليشون.. :rose:

/QUOTE]

درود

از دکتر ام جی سپاسگزاری می کنم برای این سر نگار بجا ( مناسب)

اما ...

همه هنرش را گفتند ولی من کاستی اش ( عیبش) را هم بگویم

از اینک در فرنام ( عنوان) به بجای نامزد از کاندید بیگانه بهره بردند از ایشان گله دارم

کامروا ( موفق) باشید:riz277:

mj1919

New member
بازم از دوستانی که اظهار لطف کردند تشکر می کنم،

از جناب نوری هم سپاسگزارم، و باید عرض کنم، باشه انشاالله اگه عمری بود، در دوره ی دوازدم، از عنوان فارسی استفاده می شود،

از بعضی از دوستانی که در طی مباحث ممکن است، از کلام من ناراحت شده باشند هم عذر خواهی می کنم.

bahar.zr93

New member
سلام به همه دوستاي گلم....اول از همه ي خسته نباشيد و تشكر بسيار ويژه از دكتر عزيز به خاطر مديريت عاليشون..

دوم ممنون از دوستايي كه در نهايت ادب و احترام نظرات مخالف و موافقشون رو اعلام كردن

سوم تبريك به همه ايراني ها براي حضور 72درصدي(گرچه نسبت به دوره گذشته افت زيادي داشت)

چهارم تبريك به هواداراي دكتر روحاني ( هرچند من دكتر قاليباف و مديريت عاليش رو ترجيح ميدادم)

با همه وجود آرزو ميكنم اتفاقات سالهاي پيش تكرار نشه و جناب روحاني به وعده هاشون عمل كنن

حالا براي پيروزي ايران و كوري چشم حسودامون بيايد يه جشن كوچولو بگيريد...

و من هم!!! :sad::sad::sad::sad:....

darya63

New member
خوب مثل اینکه این تاپیک هم کم کم بسته میشه
اولا تبریک به تمام مردم کشورم که بلاخره به انتخابشون رسیدن و بعد از 8 سال طعم خوشحالی و پیروزی و چشیدن
من اولین انتخابم رضایی بود و اگه رضایی تو میدون نبود رای من روحانی بود.
همون طور که تمام دوستان و اشنایانم لحظه اخر از ترس اینکه دوباره یکی از خودشون اصولگراها نیارن رای شونو از رضایی به روحانی تغییر دادند
یعنی جوو کشورمون جوری بود که مردم رای دادن نه برای اینکه یکیو انتخاب کنند بلکه رای دادن تا یکیو انتخاب نکنند

منم دییشب پابه پای مردم شادی کردم چون از ته دلم خوشحال بودم حداقل جلیلی و قالیباف نشدن و با چشمام شادی ملتی و دیدم که اخرین بار برای بازیهای جام جهانی اینجور تو خیابونا ریختند تا شادی کنند.خدایا شکرت که ملت ایران و شاد کردی

دوما تشکر از تمام زحمات اقای دکتر که شور انتخاباتی و تو انجمن به پا کردند
سوما با حرف اقای دکتر موافقم اقای روحانی رای خودشو مدیون سیاستای قشنگ رفسنجانی و خاتمی هست+رای های برگشتی مردم از دیگر کاندیدها در لحظه اخراز ترسشون
چهارما به قول اقای دکتر اگه بازم ایشونم کابینه تک قطبی بیارن همون اش و همون کاسه اس
درهر صورت بازم به وضعیت کشور میشه امیدوارتر بود اخه طلا امروز هم اومد پایین...
نمیدونم ربطی داره یانه اما اینو میدونم که وقتی اقای رفسنجانی هم اسم نوشتند طلا و دلار ارزون شد و وقتی رد صلاحیت شد به یه باره همین ها گرون شد

بازم خدا رو شکرانگار داره بوی ارزونی میاد

goo

New member
;231204 گفت:

/QUOTE]

درود

از دکتر ام جی سپاسگزاری می کنم برای این سر نگار بجا ( مناسب)

اما ...

همه هنرش را گفتند ولی من کاستی اش ( عیبش) را هم بگویم

از اینک در فرنام ( عنوان) به بجای نامزد از کاندید بیگانه بهره بردند از ایشان گله دارم

کامروا ( موفق) باشید:riz277:

کاندید که میگین معنیش یه چیز دیگس ....
کاندیدا میشه نامزد......:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

goo

New member
به نوبه خودم تبریک میگم اول به خودم که از اوایل تاپیک یک تنه با دکتر سر شاخ شدم تا الان! :smilies-azardl (12)
تبریک میگم به همه سبز ها. تبریک میگم به اصلاحات. تبریک میگم به همه مردم رنج کشیده ایران که 8 سال این ..... هارو تحمل کردن و بالاخره روزنه امیدی به سوی آینده جوانان مملکت باز شد.
تبریک میگم به اکثریت ملت ایران که به ندای خاتمی گوش دادن و رای های سبزشون رو توی صندوق ریختن.
تبریک میگم به دوستانم در این فروم تخصصی و زیبا که به اصلاحات رای دادن.
و در آخر خطاب به جلیلی و طرفدارانش میگم شر شما تا ابد از سر ایران کوتاه باد. انشالله......
:auizz3ffy9vla57584x

توهین ها مانند سکه تقلبی اند .

ما ناگزیریم آنها را بشنویم ،

ولی مجبور نیستیم قبولشان کنیم.

goo

New member
واقعا مردم احساساتی داریم....... .
:sad:
من هم تبریک می گم به همه مردم ایران و به تمام طرفداران همه کاندیداهای محترم که با صبر و منطق در بحث ها شرکت کردند و بدون توهین و تعصب به دفاع از عقاید خود پرداختند.
ایران دیگه کم کمک داره بهشت میشه ، آماده باشین ..... :smiliess (9):
از عوامل این تاپیک هم تشکر می کنم.
به امید ایران اسلامی سر بلند....

سه یادآوری کوتاه:
هر شب ما به رختخواب میرویم،‌ ما هیچ اطمینانی نداریم که فردا صبح زنده بر می خزیزیم، با این حال ساعت را برای فردا کوک می کنیم.« این یعنی اُمید»
ـ کودکی یکساله ای را تصور کنید، زمانی که شما او را به هوا پرتاب می کنید، او می خندد، چرا که او می داند که شما او را خواهید گرفت.«این یعنی اعتماد»
ـ روزی،‌ تمام روستایی ها تصمیم گرفتند، تا برای بارش باران دعا کنند، در روزی که برای دعا همگی دور هم جمع شدند،تنها یک پسر بچه با خود چتری داشت.«این یعنی ایمان»
آن‌ها را برایتان خواستارم ...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA
بالا