بهترین کارتن دوران کودکی.

mohana

Well-known member
وای یه چیز خیلی مهمتر یادم اومد....شاهزاده و گدا....واقعا دوست داشتم این سریال و ...الان بگردم دانلودش کنم تجدید خاطرات شه:thumbsupsmileyanim:....

شاهزاده و گدا چی بود؟ کارتون بود؟ چرا من یادم نمیاد؟؟

بچه ها نیلز یادتونه؟؟؟
خیییییییییییییییییییییلی دوسش میداشتم

8521413

New member
وای یه چیز خیلی مهمتر یادم اومد....شاهزاده و گدا....واقعا دوست داشتم این سریال و ...الان بگردم دانلودش کنم تجدید خاطرات شه:thumbsupsmileyanim:....

برو رمان «شاهزاده و گدا» مارک تواین رو بخون!!! اون موقع میفهم ی چقدر با فیلمش فرق داره!!! البته فیلمش هم خیلی قشنگ بود... اما رمانش یه چیز دیگه است!
ماجراهای هاکلبریفین و کاجراهای تام سایر هم از معروف ترین آثار مارک تواین هست
همینگوی در فیلم نیمه شب در پاریس... میگه... همه ی ادبیات مدرن آمریکا از رمان «ماجراهای تام سایر» نشات گرفته!

waria

New member
داشتم میرفتم یه چیز دیگه هم یادم افتاد...اون دوقلوها تو فوتبالیستا یادتونه؟؟عاشق اون حرکتشون بود که یکی از روی پای اون یکی میپرید هوا برگردون میزد...کلا این کارتن قانون جاذبه ی زمین و نابود کرده بود...یهو میدیدی 60 دقیقه رو هوان:14:

mohana

Well-known member

برو رمان «شاهزاده و گدا» مارک تواین رو بخون!!! اون موقع میفهم ی چقدر با فیلمش فرق داره!!! البته فیلمش هم خیلی قشنگ بود... اما رمانش یه چیز دیگه است!
ماجراهای هاکلبریفین و کاجراهای تام سایر هم از معروف ترین آثار مارک تواین هست
همینگوی در فیلم نیمه شب در پاریس... میگه... همه ی ادبیات مدرن آمریکا از رمان «ماجراهای تام سایر» نشات گرفته!

ای بوکشو دارم...نصفه خوندم تصمیم داشتم کتابشو بگیرم
قشنگ بود

estel

New member
داشتم میرفتم یه چیز دیگه هم یادم افتاد...اون دوقلوها تو فوتبالیستا یادتونه؟؟عاشق اون حرکتشون بود که یکی از روی پای اون یکی میپرید هوا برگردون میزد...کلا این کارتن قانون جاذبه ی زمین و نابود کرده بود...یهو میدیدی 60 دقیقه رو هوان:14:
آره والا چه زندگی سسختی داشتن بعضی وقتا باید از این قسمت تا قسمت بعد همون بالا میموندن بعد دقت کرده بودین زمینشون چقدر گرد بود از این دروازه نمیشد دروازه مقابلو دید:smiliess (15):

waria

New member
آره والا چه زندگی سسختی داشتن بعضی وقتا باید از این قسمت تا قسمت بعد همون بالا میموندن بعد دقت کرده بودین زمینشون چقدر گرد بود از این دروازه نمیشد دروازه مقابلو دید:smiliess (15):
:25r30wi::25r30wi:

shadman

New member
افسانه ی دوقلوهاوفوتبالیستهاوجودی وآنشرلی تام وجری وسفرهای میتی کومان
هی یادش به خیر چه دنیایی داشتیم واسه خودمون...

estel

New member
کارتون شیر شاه وجک ولوبیای سحرآمیز ومشکی اسب سیاه
آره یه چیزایی از مشکی داره یادم میاد قضیه اش زیاد یادم نمیاد فقط یادم میاد خیلی دوست داشتم این مشکی رو تنها فیلمی بود که در مورد اسبها بود و من عاشقش بودم

گلاب

New member
من الان عاشق باب اسفنجی شلوار مکعبی هستم دلم میخواد خفش کنم عززززززززززززززززززززززیزززززززززززززززززززم
منم همین طور کارتون محبوب منه! الانم رد در اتاقم برچسب برجسته های اونو زدم!
هر وقت یه بچه ای میاد خونمون میره زل میزنه به در اتاقم (برا یه مدت مدید) :4d564ad6:

mahsa.

New member
علی کوچولو یه مرد کوچیک .......خونشون طاقچه داره باغچه داره حیاطش ایوون داره........

mahraz

New member
من عاشق شخصیت جودی آبوت..مهربونی دختر مهربون..وشیطنت آنشرلی ام..وهمیشه دوس داشتم ساعت برنارد داشته باشم..ویا هر وقت اسفناج میخورم مث ملوان زبل قوی شم..ومث کاراگاه گجت دستام زود دراز شه وبتونم جلوی بعضی کارا رو بگیرم..وسوار کالسکه پرین شم..وبه کسایی که باکوزت زندگی میکنن بگم اینقد اذیتش نکنن طفل معصومو..و مث خرسای مهربون سوار ابراشم..وگربه سگ رو از هم جدا کنم که اینقد جور کارای همو نکشن..ومیو میو رو داشته باشم تا هر وقت که دلم خاست همه چیو تغییر بدم..به پیونکیو بگم تورو خدا دس از دروغ گویی بردار آخه هم بینی خودت دراز میشه وهم به بقیه ضربه میزنی...به سند باد بگم دست مریزاد با این تلاشت مطمئنم به هدفت میرسی..ومث میگ میگ بدوم تا به همه کارام برسم وشب ناراحت نباشم واسترس وقت تنگی روز بعد نداشته باشم...وای که چقد دوس داشتم زی زی گولو رو بغل کنم...من عاشق معصومیت از دست رفته دوران کودکیمیم.........واقعا که یادش بخیر

بالا