بهترین لحظات زندگـــی

ZOT

New member
بادابادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا
کوچه تنگه بله عروس قشنگه بله . . . . بقیه رو خودتون با ریتم بخونین دیگه !

:thanks:

mosaferkocholo

New member
دمت گرم چقدر خندیدم

همین الان این شعر رو براش سرودم : برگرد بی تو عمر من تمومه برگرد لحظه هام بی تو حرومه کاریت ندارم برگرد عخشه من (الکی) یادم رفت بگم i love u

Artmis.a

New member
دمت گرم چقدر خندیدم

همین الان این شعر رو براش سرودم : برگرد بی تو عمر من تمومه برگرد لحظه هام بی تو حرومه کاریت ندارم برگرد عخشه من (الکی) یادم رفت بگم i love u

به راستی داماد کجاست
360819_sherlocksmile.gif

667119_punkinscaref.gif

mandana99

New member
من میگم که آیا شبه من خواب آلودم و خسته....نظرم میاد عروس هووووله یا واقعا هوله؟:25r30wi:

بهارک

New member
دوستان این ماجرا رو از اول بخونید .معنای واقعی یک کلاغ چهل کلاغ رو میفهمید!!!طفلک یه چیزی گفت سایت رو ترکوند.
حالا به زور هم که شده عروسی باید بگیره...شوخی موخی در کار نیست داااااااااااااااااااااش

mosaferkocholo

New member
الکیه مگه با احساسه من بازی شده همه مهریمو با جونش یه جا میگیرم
لباس عروسمم پوشیدم آماده نشستم .میکشمش:p7977cujr38iyymsu8:
دوستان این ماجرا رو از اول بخونید .معنای واقعی یک کلاغ چهل کلاغ رو میفهمید!!!طفلک یه چیزی گفت سایت رو ترکوند.
حالا به زور هم که شده عروسی باید بگیره...شوخی موخی در کار نیست داااااااااااااااااااااش

mandana99

New member
من یکچی بگویم بروم بخوابممممم.البته من در جریان روابط و نسبتها نیستم امااااااا یکچی را جهت خنده بگم که زنگ تفریحی برای همه مون بشه راما از دست شایعات هم بتونه در بره از دست پیشی بالاییه نمیتونه در بره:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

با عرض شرمندگی از کاربر مسافر کوچولو(شوخی بید)

mosaferkocholo

New member
داماد نیومد حدیث :smiliess (12): میرم بخوابم فردا حالشو میگیرم به اضافه مهریم و ...
حالا جرات داره بیاد
مرسی از گل های قشنگت تیغ هاشو لازم دارم دوستان فردا جشن عروسیه به صرف شام و شیرینی تشریف بیارین حدیث جونم مهمانه افتخاریمون هستن

Artmis.a

New member
داماد نیومد حدیث :smiliess (12): میرم بخوابم فردا حالشو میگیرم به اضافه مهریم و ...
حالا جرات داره بیاد
مرسی از گل های قشنگت تیغ هاشو لازم دارم دوستان فردا جشن عروسی در بیمارستان بر گزار میشه قراره یه اتفاق واسه اقا داماد بیفته به صرف شام و شیرینی تشریف بیارین حدیث جونم مهمانه افتخاریمون هستن

185819_jgs6fgek4jq31ths.gif
میسی

بیچاره ارشد دلم سوخت واسش
675319_indyjonesmiley.gif

sara77

New member
میگم ارشد بچت کو؟؟؟/دیشب که زن گرفتی دیگه حالا نوبت بچس اسمش چیه چن حرفا.بچهای علوم پزشکی همه هنگ کردیم دم از چیا نمیزنیم .........بیچاره ارشد فک کنم تا چن سال دیگه از دست حرفای ما بترسه بیاد اینجااااااااااااااااااا

Artmis.a

New member
میگم ارشد بچت کو؟؟؟/دیشب که زن گرفتی دیگه حالا نوبت بچس اسمش چیه چن حرفا.بچهای علوم پزشکی همه هنگ کردیم دم از چیا نمیزنیم .........بیچاره ارشد فک کنم تا چن سال دیگه از دست حرفای ما بترسه بیاد اینجااااااااااااااااااا

بچه چیه سارا جون مگه خبر نداری امروز عروسی نوه ی ارشده خدا بیامرزه! اسمشم ارشاده
493519_8kxb99r2gnnba8ut.gif

sara77

New member
بچه چیه سارا جون مگه خبر نداری امروز عروسی نوه ی ارشده خدا بیامرزه! اسمشم ارشاده
493519_8kxb99r2gnnba8ut.gif
جدددددددددییییییییییییییییی؟؟؟وای ارشد تو باید مارو راهنماییی و ارشاد کنی /؟به این زودی هنوز زوده برات تو پسر خوبی بودی چرا زود تصمیم میگیری اخه حالا اسمشم به بابا بزرگش رفته شیطون

sara77

New member
اااااااااخیه بچها عروسیه ارشاده گیلیلگیلی ارشاد جان ما دوستای خدابیامرزیمم یادته ننننههههههههههههههههههههههههههههههه:(50):

Artmis.a

New member
جدددددددددییییییییییییییییی؟؟؟وای ارشد تو باید مارو راهنماییی و ارشاد کنی /؟به این زودی هنوز زوده برات تو پسر خوبی بودی چرا زود تصمیم میگیری اخه حالا اسمشم به بابا بزرگش رفته شیطون

آره روحش شاد پسر خوبی بود حیف از زن اولش که خیر ندید!!!!!!
801919_8a668npaum5rrkfn.gif

چهارمی هم که فرستادش به دیار باقی
774119_dying.gif

ارشد خیلی حیف شدی
346019_deadthread.gif

نوه اش هم قراره به زودی پدر بشه احتمالا اسم نتیجه شو میذارن مرشد به احترام پدربزرگش
89819_crybaby.gif

بالا