بهترین لحظات زندگـــی

cheshmak

New member
نزدیک گفتیووووو..... یه اتفاق بزرگیه.... که نه خوشحالی داره نه ناراحتی

شاید تعجب کنین

ولی اگه بتونم از پس اتفاقای بعدیش بر بیام....نه تنها خوشحالی داره بلکه..... دیگه نمیدونم چی بگم!

ايشال كه ج مثبتو از طرف ميگيريدو وبعدشم به سلامتي ..........................:smiliess (8)::smiliess (8)::smiliess (8):

بهارک

New member
یه ساعت نبودما زدین ترکوندید سایت رو!!!!!!!!!!!!
خبر از دامادی وشیرینی گیللی لی لی لی لی....
مباررررررررررررررکه جونم:thanks:

sara77

New member
اااااااااااااااااا اخ جون علووووووسیه گلیییییی کلییییییییییییییییی وای من چی بپوشمممممممممممممم؟؟؟؟/؟

sara77

New member
:thanks::thanks::thanks::thanks:اوفه دومادیت ممالک ارشد جون ماهم دعوتیم که ارهههههههههههههه؟؟

jupiter_sps

New member
ایشالله که بهترینا برات اتفاق بیافته گل پسر! لیاقت بهترین اتفاقا رو داری!!!:bunnyearsmiley:

waria

New member
ارشد راست میگن اینا داری دوماد میشی؟؟؟؟مبارک باشه.:thanks:ماهم که دعوت نیستیم،دیگه پرسیدن نداره.از شیرینی و حتی یه حبه قندم خبری نیست:smiliess (11):نه؟؟....

arshade90

New member
ارشد راست میگن اینا داری دوماد میشی؟؟؟؟مبارک باشه.:thanks:ماهم که دعوت نیستیم،دیگه پرسیدن نداره.از شیرینی و حتی یه حبه قندم خبری نیست:smiliess (11):نه؟؟....

والا دوستان دروغ که نمیگن..ولی راست بودنشو نمیدونم
bb4.gif

ولی اگه خبرایی شد.... از برو بچ این سایت یه 7-8 نفری حتما دعوتن...بی شوخی...بی وعده ی سر خرمن
bc1.gif

waria

New member
bb4.gif

ولی اگه خبرایی شد.... از برو بچ این سایت یه 7-8 نفری حتما دعوتن...بی شوخی...بی وعده ی سر خرمن
bc1.gif

خداااییش؟؟؟من هستم جزوشون؟؟ببین ماهم رشته ای هستیم.مال یه خطه ایم.....:tsimuzpzwoap1t9y3o7....

a_67

New member
bb4.gif

bc1.gif
هر کی لایک بزنه اونم دعوته! فکر می کنین برای چی لایک زدم؟؟؟:a2d3:
(البته شهرستانم اگه تهران بودم منم میومدم و تبریک می گفتم...):riz277:

آخرین ویرایش:

arshade90

New member
خداااییش؟؟؟من هستم جزوشون؟؟ببین ماهم رشته ای هستیم.مال یه خطه ایم.....:tsimuzpzwoap1t9y3o7....

ای بابا...مگه جشن بدون حضور عروس خانم مگه میشه...خو شما باید حتما باشین دیگه!!!

چی شد؟؟؟

واریا....واریا....حالت خوبه....بابا شوخی کردم

اره شما یکی از مدعوین هستین...البته اگه افتخار بدین.

waria

New member
ای بابا...مگه جشن بدون حضور عروس خانم مگه میشه...خو شما باید حتما باشین دیگه!!!

چی شد؟؟؟

واریا....واریا....حالت خوبه....بابا شوخی کردم

اره شما یکی از مدعوین هستین...البته اگه افتخار بدین.
:a2d3:......وایسین شمارو به لیست افرادی(ازین سایت) که قراره من و واسه عروسیشون دعوت کنن اضافه کنم
writing.gif
....حالا ببینیم کدومتون به حرفتون عمل میکنین
smiles (26).gif
...

vb2

New member
ارشدددددددددددددددددددددددددددددددددددددد بدون مننننننننننننننننننن؟/من چیییییییییییییییییییییی؟؟منم دعوت کن خووووووووووووووووووووووووووووووووووو میام کلی گیلی لی می کنماااااااااااااااااااااااااااااااااا:thanks:

نگاه

New member
به به......... چه خبره اینجا؟؟!! ارشد خان! داری دوماد میشی؟
wedding2.gif

تبرییییک میگم.. ایشالله خوشبخت بشین....

کیکش کادوی من.. بفرمایید:
weddingcake1.gif

arshade90

New member
ارشدددددددددددددددددددددددددددددددددددددد بدون مننننننننننننننننننن؟/من چیییییییییییییییییییییی؟؟منم دعوت کن خووووووووووووووووووووووووووووووووووو میام کلی گیلی لی می کنماااااااااااااااااااااااااااااااااا:thanks:

bb8.gif

بالا