*** " اگه ی1 شاخه گل داشتی به کی تقدیمش می کردی ؟؟؟ " ***

mw.ashel

New member

من با اجازه همه دوستان 5 تا گل برمیدارم

یکی رو تقدیم میکنم به خدا بابت همه لطف هایی که به من بنده حقیر داشت و نعمت های بی پایانش :rose:

و 4 شاخه گل رو تقدیم میکنم به کسایی که تو زندگی عاشقشونم( پدرم، مادرم ، کسی که حق مادری بر گردنم داره و یار و یاور حقیقی زندگیم که همیشه همراهم بود و هیچ لحظه ای تنهام نذاشت ) .
33619_rosesmile.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

diseases

Well-known member
گل دو روزم مونده...:riz304:

:rose:یکیشو میدم به ناروین جونی یکیشم به شفق گلی که اون شبیه گل نیس گلا شبیه شفقن...

مسئولین فرمودن فقط روزی یه شاخه گل میشه برداشت (نمیدونم چرا ملت پارتی بازی میکنن :28::riz513: )
شاخه گل سوم تقدیم به مادر مهربونم ... مادری که مثل همه مادرها ، فکر و ذکرش موفقیت بچه هاش بود ...

http://olumpezeshki.ir/thread12036-2.html#post550318

marzi ba

Well-known member

این گل های اطلسی توپر رو تقدیم تنها عشق زندگیم مامانم میکنم که عاشق گل اطلسیه

مامان جون دوست دارم هوارتااااااااااااااا الهی که تنت همیشه سالم باشه الهی که قربونت برم

Iris

New member
من عاشق گل مریمممممممممممم تقدیم به عشق همیشگیم مامااااااااااااااااااااااااانم چقد دلم تنگ شده واسش ای خداااااااااااااااا:heart::heart:
گل رزهم که نشون عشقه در برنامه س اگه قسمت بشه بدم به.........(خودتون حدس بزنین):25r30wi::rose:

آخرین ویرایش:

Iris

New member
مسئولین فرمودن فقط روزی یه شاخه گل میشه برداشت (نمیدونم چرا ملت پارتی بازی میکنن :28::riz513: )
شاخه گل سوم تقدیم به مادر مهربونم ... مادری که مثل همه مادرها ، فکر و ذکرش موفقیت بچه هاش بود ...

http://olumpezeshki.ir/thread12036-2.html#post550318
از اونجایی که تازه قدم گذاشنم تو این تاپیک من دوتا گل برمیدارم مسئولین رسیدگی بشه :25r30wi:

baran71

New member
((این گلارو تقدیم میکنم ب بابا مامان و ابجیایی گلم))

22413d1347470578-www.senatorha.com-4-.jpg

mozhdeee

New member
میبینم که مامانا پارتیشون خیلی قوی تره...:thumbsupsmileyanim:

من گل امروزم رو تقدیم میکنم به صاحب عصر حضرت مهدی(عج) اگه قابل بدونن...:rose:

"اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم"

آخرین ویرایش:

mozhdeee

New member
یه دونه گل افتاده بود رو زمین نمیدونم مال کی بود برداشتم تقدیم خودم کردم...:ad54ad:

hosna69

Well-known member
امروز جمعه س و روز تنها خورشید پشت ابرمونه ...شاخه گل امروزم رو تقدیم میکنم به پیشگاه ایشون :))
اللهم عجل لولیک الفرج...الهی آمین :):rose:

ROJO

New member
ی شاخه رز نارنجی هم دس ب دس کنید بمن برسه :|

:tonguesmiley:

pari20

New member
مطمئننن به خودم جدا از شوخی خیلی دوست دارم پری :(40)::riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

diseases

Well-known member