اگه جای حسن روحانی توووو ریس جمهور شده بودی اولین کاری که میکردی چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ROJO

New member
شما دیگه ب چ چیزایی فکر میکنید، بقول زیرو و 21 زبون انگلیسی اضافه کنن از پیش دبستانی و دبستان، تا اینقد عقب نمونیم از دنیا، همه ک پول ندارن بچه بفرستن بیرون، صد رحمت ب کشورای عربی
زبون مادری خودبخود یاد گرفته میشه اون چیزی ک کمرنگ شده یاد دادن احترام ب همه ی زبوناس و افتخار در صحبت کردن ب اون زبونه

درضمن اگه رئیس جمهور بودم دم و دستگامو از افراد کوته نظر پاکسازی میکردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

ساحل

New member
چرا من احساس می کنم 99/99% ایرانی ها ژن قوی و غالب دیکتاتوری رو تو وجودشون دارن:14:

varia

Well-known member
نمی پرسم که عادل کیست...
سخنگو جان...عدالت چیست؟

نمی گویم تو ناحقی...نمی گویم تو بر حقی...ولی
علم تو حتما غیر ملموس است.

نمی دانی که درد بهره ده ها چیست؟
نمی دانی که کیف بهره کش ها چیست؟

و استاد تو هم٬ هرگز نمی دانست
و شاگرد تو هم هرگز نمی داند
برایت نقل شد روزی٬همان را نقل خواهی کرد

نمی دانم کدامین یک٬ولی حتما یکی از این میان فردا
به میزی تکیه خواهد زد!

mj1919

New member
یاددددددددددددش بخیر.................

یک زمانی بود که مدیر نبودیم...... کسی انتظار نداشت..... راحت تو این بحثها شرکت می کردیم..... نظر می دادیم..... عقایدمون رو داد می زدیم.....

الان باید با کت شلوار بیایم نجمن.
:(

21Tir

New member
من نمیخوام رئیس جمهور شم آخه خنده م میگیره.....:25r30wi::25r30wi:

kaveh1316

New member
اگه شما بودی کدومشو ترجیح میدادی؟
1.باز شدن دروازه های تجارت جهانی و ورود ارزان و بی پایان محصولات خارجی درجه یک با قیمت مناسب
2.توجه به تولید داخلی و حمایت از تولید کننده داخلی و انحصاری کردن تولیدات

zErOOn3

Well-known member
اگه شما بودی کدومشو ترجیح میدادی؟
1.باز شدن دروازه های تجارت جهانی و ورود ارزان و بی پایان محصولات خارجی درجه یک با قیمت مناسب
2.توجه به تولید داخلی و حمایت از تولید کننده داخلی و انحصاری کردن تولیدات

سلام /...

هر دو /...

مایی کــ مصرف کننده ایم خودمون یکیشو انتخاب می کنیم دیگه /... حاجی فقط هر دو رو مهیا کنین شما _ انتخاب ــو مصرف کردنــش با ما/...

حق انتخاب داریم فکنیم /...

:dadad4:

ROJO

New member
د اگه میخواس درو دروازه باز بشه ک باید در هرچی تولیدیه تخته میشد، اول کمپلت خودروسازیا:25r30wi: هویجور بگیر برو تا دمپایی ابری:dadad4:
فقط این ادعاشونه ک گوش فلک رو کر کرده:smiliess (9):

ba ba barghi

Well-known member
(یه ضرب المثلی هست که میگه سیاه سیاهای خودمون ، غریبه نیاد داخلمون)

صرفا جهت اطلاع :

این ضرب المثل نیست ...قسمتی از یه شعر هست که شاعرگرانقدرش می فرماید :

هلل یوسه هلل یوسه هلل یوس
هل و هل هل هلل یوسه
سیاها مستند
با نیلبک می رقصند

سیاها میرن سفر
نمی ترسن از خطر

هل و هل هل هلل یوسه

سیا سیاهای خومون غریبه نیاد داخلمون
سیا سیاهای خومون آتیش زدن به جونمون

هل و هل هل هلل یوسه

هوار هوار یا هوار یارم میایه
هوار هوار یا هوار دلدارم میایه
ای دل عزیزم طاقت ندارم
از عشق رویت هر شب بیدارم
یارم میایه دلدارم میایه
یارم میایه دلدارم میایه

:smilies:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Taraa

Taraa

Well-known member
صرفا جهت اطلاع :

این ضرب المثل نیست ...قسمتی از یه شعر هست که شاعرگرانقدرش می فرماید :

هل و هل هل هلل یوسه
سیاها مستند
با نیلبک می رقصند

سیاها میرن سفر
نمی ترسن از خطر

هل و هل هل هلل یوسه

سیا سیاهای خومون غریبه نیاد داخلمون
سیا سیاهای خومون آتیش زدن به جونمون

هل و هل هل هلل یوسه

ای دل عزیزم طاقت ندارم
از عشق رویت هر شب بیدارم
یارم میایه دلدارم میایه
یارم میایه دلدارم میایه

:smilies:

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

از دست تووووو .. حقا که بابای خودمی

ساحل

New member
آقا من هر موقع تونستم زندگی خودمو مدیریت کنم میام به نقش رییس جمهوری هم فک میکنم:auizz3ffy9vla57584x

حمایت از تولید کننده داخلی خوبه، ولی اگه بازار رقابتی نباشه نتیجه ش میشه مث صنعت خودرومون که چون مردم رو مجبور کردن که فقط ماشینای اونا رو سوار شدن بعد این هه سال پیشرفت که نداشتن هیچ، هرروز بی کیفیت تر میشن، البته پیشرفت قیمتشون همتا نداره و دست مریزاد دارن واقعا!!!

kaveh1316

New member
میگم آدم وقتی میاد اینجا همه گرفتاریهاشو فراموش میکنه...........

kaveh1316

New member
نزدیک به یکسال از ریاست جمهوری آقای روحانی میگذره
شما چطور مبیبنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maxin

Well-known member
سلوم سوال خوبیع
خب الان میگم صب کن. آره
اول از همه توان کشورو تو دس میگرفتم کسی .....بعدش ابتدا حمله میکردم به بحرین همشو اشغال میکردم وبرمیگردوندم به ایران از مردمشم هرکی میخاست جزو ایران نباشه با تیک پا مینداختم بیرون ...حتما میگید تحریم فشار جهانیو این قرطی بازیا در صورتی ک بیشین بینیم باع سلاخای روزگار میخان بیان واسه من شاخ شن ....خب بعدش کجا بودیم اوهوم بعدش حمله میکردم بقه قطر همه مردمشو میفرستادم عربستان گوربه گوری یا طویله ای به اسم عمان اینم شد مال ما ....اماراتو که نگو دیگه یدونه از شنهای ساحلشم نمیذارم از ایران جدا بمونه و اون شکم گنده هارو هم بعد قطریا میفرستم همون طویله....
و اما عمان اونم تمامی خاک ساحلیشو مث روز اول برمیگردوندم با ایران تا فاصله هزارکیلومتر از ساحل که دیگه خواب دریای مکران(عمان)رو ببینه و اسمشم میذاشتم دریای پارس.
حالا نوبت پاکستانه اونم همشو میگرفتم حتی کشمیرو و نمیذارم یک وجبش برسه به کسی مردمشو هر کی خاست ایران بزرگ بمونه هر کی خواست میتونه بره اکثر ایالاتشم میکنم ایالاتی به اسم و رسم قدیم (مث کوشان)-البته نمیذارم زبان اردو نابود شه_...خب حالا یه جمعیت خوب داریم و کلی سرباز و یسری بمبای خوف
و اما استان خراسان ایران که الان نام جعلی افغانستانو داره همشو میگریم و تمامی مردم جنوبشو و قبایل وحشی همون منتطقه رو اخراج می کنم.
اوه بچها خسته شدم یکیتون یدقه وضعیت کشورو نگه داره برم یه لیوان آب بخورمو بیام.
اوهوم خب فرمونو بده داش قربونت ......کجا بودیم....خب ترکمنستان که رد خور نداره همش مال ایرانه و ایران کهن اونجاست ....و بعدش تاجیکستان که اگه با صلح شد جزو خاک ایران که هیچی و الان باحمله میارمش با مردمش بطبع.
خب ازبکستان اینم یک سیلی بهشون بزنم و کل خاک ایرانو ازشون پس بگیرم ....بجز فارسی زبانان(تاجیکی)همه رو میفرستم برن یه قبرستون دیگه (اگه بخان با هزارتا شرط می پذیرمشون)......زبان اصلیشون باس حفظ شه
و اما قرقیزستان بهش میگم مث آدم اون استان جنوبیو که از ایران بوده پس بده و الا خاکشو سیاه می کنم که حتما زبون عادمیزاد سرشون میشه و اون شهرا هم خیلی زیاد نیست.
بعدش نوبت آذربایجان و ارمنستان و نخجوان میرسه اگه با صلح پذیرفتن خب خیلی خوبه و الا با کمترین ویرانی میارمشون جزو خاک ایران (+حق تحصیل به زبان مادری)....و اما گرجستان بهش حمله می کنم ضمیمه خاک ایران میشه اگه مردمش بخان میتونن بمونن .
حالا روباه مکار ترکیه یک دماری ازین عثمانیا درارم اول اینکه همه کردستانو برمیگردونم به ایران این شد شرق ترکیه ...اما بقیه اش تا سواحل آنتالیا رو ازش پس میگیرم یجوریایی یکم بیشتر از نصف خاکشو (آنتالیام هست برو بچ بعد هی بشینید بگید میتلر ینی من ب فکرتون نیستم)
حالا عراق همشو پس میگیرم بجز کردها و هرکدومشون که بخاد همه رو بیرون می کنم و اقوام کرده جدا افتاده رو گرامی میدارم با کلی امکانات چون یاران کاوه هستن.....و سوریه اون قسمتای کوچیک کرد نشین رو پس میگیرم.حتما میدونن نباس با بزرگتر از خودشون در بیافتن...
و کویت که خدا بدادشون برسه همشو که پس میگیرم نمیذارم یک کویتی توی اون خاک بمونه والا تالا مفت خوردنو خابیدن اونجا
اما سیفون توالت منطقه ینی ریاض همه سواحل خلیج فارسو تا فاصله چند هزار کیلومتری پس میگیرم و دستور میدم تمام افراد آل سعود بالغ رو زنده زنده بسوزونن و خاکشو بفرستن خارج کره زمین.....خب تا اینجا نقشم تکمیل تکمیل شد و با فراغ بال میتونید تو اقسانقاط پرشیا قدم بردارید.اوه تا این تاجو تختو ترک نکردم بفرماییم: اوهوم به بقیه ترکیه و بلخوارستان(که خارجیای نصفه زبون بهش میگن بلغار) درخواست میدم که به خاک مادرشون برگردن مخصوصا بلغارستان و اسمشو میذارم خراسان غربی!
خداییش حال می کنید من چقد طرف دار صلح هستم :)

ســـــــوای از شوخی خیلی ازمردم(نه صرفا مسولین) امروزی یچیزی رو میدونن ولی درک نمی کنن»»»کشور سرزمین قوم نیست(مث یوگوسلاوی که شد 40تیکه)......کشور سرزمین اقوام است(پرشیا).

Timeline_of_Iran_map.gif

1f981d7a2e386a7b2e85dc4e77472350edb0f602.jpg

آخرین ویرایش:
بالا