اگه جای حسن روحانی توووو ریس جمهور شده بودی اولین کاری که میکردی چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mj1919

New member
یارانه هفتاد و چند میلیون نفرو قط می کردم..... یک حال گیری هفتاد میلیونی راه می نداختم.....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

N@RVIN

Well-known member
عاغا روحانی خیلی فرهمنده هرکی هرچیم پشتش بگه ها ماشالاه یجوری آرامش داره قیافش یه شکلیه هیشکی تو روش نمیتونه چیزی بگه ...سیاسی نیستا تعریف کردم

ساحل

New member
من که وقتی اسم آقای روحانی رو میبینم یاد یه چی میفتم که نمیشه گفت
توصیف آقای روحانی در یه کلام...

@... zahra

New member
نه میگم خونه مستقلی برا همه نه ماشین...نه آزادی...پول توجیبی گرفتن منو کشت...:13:
من اگه رئیس جمهور بودم...:idea_majidonline:یه کار معمولی با حقوق متوسط برا همه جوونااا 18 به بالا درس که تموم شد حتما تو رشته مرتبط خودمون کار باشه حالا درآمد آنچنانیم نخواستیم...حقوق معمولی..ساختن زندگیمون با خودمون
بوخودا همهمومن اورضه شو داریم زندگی رو بسازیم مگه نه دوستان؟؟؟:ad54ad:

@... zahra

New member
اورزه...اورضه...اورظه...بوخودا تا حالا ننوشته بودم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ولی کاش این تایپیک واقعی بود...نه که مسولین بخونن نه...اگه اونا کاری میکردن برا ما تاحالا میکردن...روحانی جون خودت کاری بکن..ما که توقع زیادی نداریمم...لاقل توشه آخرتت بکن والا 40 میلیون جوون..39 میلیونش عین من هستن..:tsimuzpzwoap1t9y3o7

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

bahramian0935

New member
من اگر بودم اول از همه حال این نماینده ها را میگرفتم.یکمماین پرونده فسادای اقتصادی را پیگیربودم.قانون میکردم تمام بچه های انجمن عل.م پزشکی باید بهم ازدواج کنند.

mexin

Well-known member
من اگر بودم اول از همه حال این نماینده ها را میگرفتم.یکمماین پرونده فسادای اقتصادی را پیگیربودم.قانون میکردم تمام بچه های انجمن عل.م پزشکی باید بهم ازدواج کنند.

این بهرامیان عاشق کی شده تو انجمن زود خودشو معرفی کنه ؟!! که میخواد همه رو بهم برسونه...خخخخخخخخخخ:25r30wi::25r30wi:

misagh68

New member

چه رمانتیک......................حتما لایحتونو مجلس قبول می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bahramian0935

New member
اره قبول میکنند حتما
همه دخترا خوبند نمیدونم یکیشو برام انتخاب کنید خوب

ROJO

New member
نمیخوام جای کسی باشم:black_eyed:
جای خودم بهتره:idea_majidonline:
دووز دالم جاموووو... برو کنار عاموووو خخخخخ

zErOOn3

Well-known member
به به ... سلام حاجی ... شیتون زدین تو رگ ...
این بهرامیان عاشق کی شده تو انجمن زود خودشو معرفی کنه ؟!! که میخواد همه رو بهم برسونه...خخخخخخخخخخ:25r30wi::25r30wi:
میشه یهنی ؟
چه رمانتیک......................حتما لایحتونو مجلس قبول می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بامزه نی ؟ چـــ شود ... Maxin دادا ..نونش تو روغنه :::: عینکه عینک ... نوتر شفی ودو ودو ویا ....
اره قبول میکنند حتما
همه دخترا خوبند نمیدونم یکیشو برام انتخاب کنید خوب

100 درضد ...
جان مو ؟!!!!!!!!!! یهنی تا حالا انتخاب نکردین ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خب بسلامتی یه شوهر پیدا شد .. خب کی میخواد بهرامیان رو به شوهری قبول کنه ..زود دستش بالا...:tonguesmiley::25r30wi:
سلام یاشولی ...
فکر کنم تاپیک به گل نشست!!!!!!!!!!!!!

دسته گلتون کو پــ ... گل نه ها گّل ... (شکلک او کدوم کلیدا بید)

GoOoD GoOoD ما برفتیم ...

mohammad63

Well-known member
من به مردم با صراحت و صداقت می گفتم که هر چه وعذه داده ایم همه توخالی بوده ......... و می گفتم که مردم با این مسیری که داریم می رویم فقط معجزه می تواند کاری بکند ، فقط معجزه و دیگری پیغمبری نیست که معجزه بیاورد ........ پس بسوزید و بسازید

شفق بانو

New member
من فقر رو بین همه به طور مساوی تقسیم میکردم . فک کنم اجرای عدالت مهم ترین چیز باشه .
البته همه دم از عدالت میزنیم اما حتی نمیدونیم باچه الفبایی نوشته میشه .

mahsa khanum

New member
کار خاصی نمیکردم.......اینجا انقد کارای رو زمین مونده هست که دست بکار نشی بهتره:shocked:

ROJO

New member
مردم ایران خیلی ساده و مظلومن ! با کوچیکترین چیزا دل خوش دارن و راضی ان!کی گفته غر میزنن! ملت بیچاره برا ساده ترین نیازهاشونم چیزی نگن ک نشاید ک نامشان نهند آدمی!:smiliess (4): شما انگار بقیه جاهای دنیا رو ندیدین! البته حقم دارین با این سانسور رسانه ای! خلاصه ی کلام مردم ایران هرچی ک باشن قرقرو نیستن

ینی نهایت بی انصافی بود این کامنتا! نهایت پارادوکس ...

ساحل

New member
من اکه رییس جمهور بودم واسه بعضی اصلاحات مبارزه می کردم و کشورداری رو به جای روحانی ها به دست متخصصاش میدادم چون روحانی ها دیگه امتحانشون رو پس دادن و تو این 35 سال ثابت کردن که بلد نیستن کشورداری کنن

بالا