اگه بچه دار بشی

..eli

New member
بسته به یه سری شرایط اگه اسم ترک بزارم.. دختر: یامور پسر:مورات یا کان
ایرانی بزارم.. دختر:الیسا یا المیا پسر:یه اسم مشابه اسم باباش..:دی ولی اسم عرفان و دوست دارم

k-b

New member
vala dokhtar khalamo aghvame ma ke dokhtar ro zhoan mizaran.nazari esme pesareto zhoan? Hame behesh mikhandan .ha ha!
اتفاقا منم تو فامیل یه برادر و خواهر میشناسم که اسمشون ژوان و ژوانا ست. کلا فکر کنم اسم ژوان هم مثل اسم هیواست که در اصل اسم پسره ولی خیلیا اسم دخترشون هم هیوا میذارن.
اینکه میگین اسم پسرمو ژوان نذارم اولا تا چندسال دیگه انقدر اسمای خاص زیاد شده که دیگه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد دوما به پسرم یاد میدم اگه کسی به اسمش خندید یه کف گرگی بزنه تو صورتش تا طرف یاد بگیره کسی رو مسخره نکنه!!!

bakhshi

New member

اتفاقا منم تو فامیل یه برادر و خواهر میشناسم که اسمشون ژوان و ژوانا ست. کلا فکر کنم اسم ژوان هم مثل اسم هیواست که در اصل اسم پسره ولی خیلیا اسم دخترشون هم هیوا میذارن.
اینکه میگین اسم پسرمو ژوان نذارم اولا تا چندسال دیگه انقدر اسمای خاص زیاد شده که دیگه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد دوما به پسرم یاد میدم اگه کسی به اسمش خندید یه کف گرگی بزنه تو صورتش تا طرف یاد بگیره کسی رو مسخره نکنه!!!

esme pesar kordi
rozhman

esme dokhtar
ronak

economic

New member
پسر:فریا
دختر:فادیا
البته واسه دختر سوشیان دوس دارم ولی دوس دارم اسم بچه هام مث خودم با ف شرو بشه

bioshimi@

Well-known member
منم پسر دوس دارم اسمشو میذارم سپهر
دختر اسمای قشنگی هس یکیشو اون موقع باهم انتخاب میکنیم

ketabsabz

Well-known member
ای صاحب تاپیک چ سوالی پرسیدی واقعا حتی فکرش هم برام زوده چ برسه ب اینکه بخوام اسم انتخاب کنم برای بچه م
ولی حالا برا اینکه ناراحت نشی من اسم ایرانی اصیل رو میپسندم چ دختر چ پسر

MAHSABANOO

New member
اجازه من عاغامونو بیشتر از بچه دوس میدالم
cupid-heart-animated-animation-cupid-smiley-emoticon-000379-medium.gif
خو چیه مگه قبل نی نی عاغامون مهمتره
23.gif
قبل نی نی عاغامون بودن

من نی نی دوستدارم.ولی دوست ندارم بچه دارشم.......اگه یه روزی مامان شدم اسم دخترمو سروه یا انیسا میزارم و پسرموارسام یا امیرطاها

نوتر

New member
بسته به یه سری شرایط اگه اسم ترک بزارم.. دختر: یامور پسر:مورات یا کان
ایرانی بزارم.. دختر:الیسا یا المیا پسر:یه اسم مشابه اسم باباش..:دی ولی اسم عرفان و دوست دارم

الی ببخشید میدونم حتما اشتباه تایپی شده اسم دختر که تو ترکی هستش یاغمور هست که همون باران فارسی هست.

mikhak s

New member
بی بی تی، الان با طرح این سوال می خوای به چه مرحله ای از طبقه ی روانشناسی برسی؟:21:

nutgirl92

New member
یک سوال: واقعا این دوتا اسم واقعی هستند؟ یعنی کسی رو بچه هاش می ذاره؟ یا شوخی کردین؟
(واریا رو برای اولین بار من اینجا شنیدم! و معنی ش رو نمی دونم چیه؟؟؟ پاشا هم یاد سریالای سوری و ترکی تلویزیون می یوفتم! گمونم معنی آقا و ارباب بده)

این اسم ها هر دو ترکی هستند و دلیل دارم برای انتخاب هام ..

واریا به معنای هستی ه ... و به نظر من یک فرزند دختر ... برابری میکنه با کل هستی پدر و مادر .. واقعا ارزشش در نظر منی که خودم هنوز در مقام یک فرزند هستم این طوریه ... چه برسه که به اون مرحله برسم ...

اما درباره امیرپاشا ! امیرپاشا بله .. یعنی یک مرد بزرگ ... دلیل این انتخاب هم اینه که من اگر روزی یک فرزند پسر داشته باشم .. در هر مرحله از زندگی اون پسر رو جوری تربیت میکنم که یک مرد بسیار قوی در همه حال باشه و حتی اسمش هم این معنا رو بده و در هر بار که یکی صداش میزنه این حس باید تداعی بشه ... که اون واقعا یک پاشا ست !

من اگر روزی تصمیم بگیرم که فرزندی داشته باشم ... از الان میدونم به قطع و یقین هدفم از داشتن اون فرزند .. تنها داشتن یک فرزند نیست ... بلکه تحویل یک شیرمرد و اگر دختر باشه یک شیرزن به این جامعه است و این برای من بسیار مهم است.

آخرین ویرایش:

..eli

New member
الی ببخشید میدونم حتما اشتباه تایپی شده اسم دختر که تو ترکی هستش یاغمور هست که همون باران فارسی هست.
نوتر جان مرسی که این تذکر رو دادین ولی چون تو تلفظ ترکا، واسه همچین کلماتی غ نیست یه چیز حلقیه، معمولا تو گفتمان محاوه ای هم زیاد مشخص نیست من یامور نوشتم که همون ترکیش yagmur هست و یه مد هم داره روش همونطور که میبینین به همون غ که میگن یوموشاغ غ زیاد تاکید نمیش من محاوره نوشتم..
زبان tomarام خوبه..
ولی بازم مرسی:rose:

آخرین ویرایش:

حسان

Well-known member
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقای رئیس چه سوالاتی میپرسی؟

بالا