اگه بچه دار بشی

nutgirl92

New member
قابل توجه خانومایی که بچه شونو بیشتر از شوهرشون بیشتر دوس دارن؟ واقعا که:p7977cujr38iyymsu8:

نهههههههههه
اصلااااااااا
درسته که انتخاب اسم به عهده ی مادره ولی اگر پدر این فرزندان ... بگن نهههههههه ! واقعا من بحثی نمیکنم و می پذیرم...

(چون ترجیح میدم تو موارد مهم تری بحث کنم :motat:)

و آیا این ... چیزی جز عشق است ؟ :sad:

behnaz.h

New member
من حتما اسم ترکی میذارم اگه دختر بود تئلناز که شبیه اسم خودم باشه (تئلنازبه معنی موظریف و زیبا) یا (پینار به معنی چشمه های جوشان) و (دویگو به معنی احساس)
اگه پسر باشه میدمش شوهرم خودش بزرگ کنه من پسر دوس ندارم اما اسمشو (آراز: رود ارس) یا (بومین:اسم یه پادشاه ترک) میذازم

asal 92

New member
عاغاااااا خانواده ماتشکیل شده از :
خودم:عسل
همسرم :علی
دخترم::(40):ملیسا
.
.
زیباترین پاکترین عاشقانه ترین و...حس حسی است که مادر به فرزندش دارد
واقعا تاخودتون بچه دارنشید نمیتونید حس پدرومادر رودرک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

Maryam.A

Well-known member
بسر که نمی شه گفت چون هنوز باباشون بیذا نشوده شاید با باباش یکی بشه اما علی رو خیلی دوست دارم "ایشالا بسر نشه"
دخترم که قربونشون برم 1کمه 2تا غمه 3تا خاطر جمع بهار(نه بهاره)، باران، وندا رو هم خیلی دوست دارم

k-b

New member
chon kordam esme dokhtaramo ZHOAN mizaram.pesaram omran nemikham.yeki mishe lenge babash.vala

جلل الخالق!!! من میخوام اسم پسرم رو ژوان بذارم شما اسم دخترتون رو!:p7977cujr38iyymsu8: والا تا جایی که من میدونم ژوان اسم پسره، ژوانا دختره ، تو کتاب فرهنگ اسامی کردی دیدم. تکخال کجایی ؟!!! بیا تکلیف ما رو روشن کن!!!

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
من حتما اسم ترکی میذارم اگه دختر بود تئلناز که شبیه اسم خودم باشه (تئلنازبه معنی موظریف و زیبا) یا (پینار به معنی چشمه های جوشان) و (دویگو به معنی احساس)
اگه پسر باشه میدمش شوهرم خودش بزرگ کنه من پسر دوس ندارم اما اسمشو (آراز: رود ارس) یا (بومین:اسم یه پادشاه ترک) میذازم

اسمات عالین بهناز: هم پینار هم آراز

mbamari

Member
بسر که نمی شه گفت چون هنوز باباشون بیذا نشوده شاید با باباش یکی بشه اما علی رو خیلی دوست دارم "ایشالا بسر نشه"
دخترم که قربونشون برم 1کمه 2تا غمه 3تا خاطر جمع بهار(نه بهاره)، باران، وندا رو هم خیلی دوست دارم

ماشالا پشت کار.
10 تا پسرم انتخاب و اسم آقاتونو بعدا راحت حذف کنین:riz303:

بالا