اگه بچه دار بشی

mexin

Well-known member
من دوس دارم 1دونه دخترداشته باشم اسم های زیادی رودوس دارم که بعداازبینشون انتخاب میکنم(نازنین زهرا،هوناز،پرنیان)اگربعدا نظرم عوض شدوپسردار شدم انتخاب اسمشوبه باباش واگذارمیکنم

حالا اگه 4 قلو آوردین چیکار میکنین؟ وظایف زیاد میش ه ها.....:whistle:

abtin13

New member
به چه حقی اسم بچه های منو تو موخای انتخاب کنی
ضمنا من یه پسر کاکل زری به اسم اتش خواهم داشت

خوب پس تو انتخاب اسم بچه ب تفاهم رسیدیم :25r30wi::25r30wi::25r30wi:
موند مقدار مهریه که اونم یه شاخه گل رزهd.gif

abtin13

New member
ایییش شتر در خواب بیند پنبه دانه
به کمتر ازسکه تمام بهار اندازه تاریخ تولدم راضی نمیشم
:thanks::25r30wi::4d564ad6:

باشه.دیگه سیبیل رو هم نمیزنم.قضیه مهریه هم ک ب سلامتی حل شد.همون یه شاخه گل رز:4d564ad6:

آتشین

Well-known member
باشه.دیگه سیبیل رو هم نمیزنم.قضیه مهریه هم ک ب سلامتی حل شد.همون یه شاخه گل رز:4d564ad6:

خخخ مردم از خنده چهار تا تاپیکو همزمان درگیر خودمون کردیم
اقا چه وعضشه همشو جمع کن تو یه تاپیک بوگو
معیاراشو یه تاپیک میگه
اسم بچه و سکه رو جای دیگه انتخاب موکنه
توی اسپم سرای بچگی هم خودشو درگیر مثلث عخشی موکنه

:4d564ad6::riz481::25r30wi:

simin30

New member
عه الان تو اون تاپیک گفتم شوورم باس چجوری باشه... اینجا هم که اسم بچمو انتخاب میکنم... هیچی دیگه امشب به تمام مسایل مهم زندگیم رسیدگی کردم...:25r30wi:
عاغا ما بدون همسرمون آب نمیخوریم چه برسه به انتخاب اسم فرزند دلبند:image170:

abtin13

New member

خخخ مردم از خنده چهار تا تاپیکو همزمان درگیر خودمون کردیم
اقا چه وعضشه همشو جمع کن تو یه تاپیک بوگو
معیاراشو یه تاپیک میگه
اسم بچه و سکه رو جای دیگه انتخاب موکنه
توی اسپم سرای بچگی هم خودشو درگیر مثلث عخشی موکنه

:4d564ad6::riz481::25r30wi:
البته دور از چشم شفق بانو.خوب لابد قضیه مهمیه که 4 تاپیک درگیرشن.بحث یه عمر زندگیه:5: خوب این تقصیر مدیراس دیگه یه تاپیک بزنن به نام "معیارهای شوعر به همراه اسم بچه و تعداد سکه و اشکال nضلعی سینه چاکان عشقی"

کرهانی

New member
عه الان تو اون تاپیک گفتم شوورم باس چجوری باشه... اینجا هم که اسم بچمو انتخاب میکنم... هیچی دیگه امشب به تمام مسایل مهم زندگیم رسیدگی کردم...:25r30wi:

آورین:smilies-azardl (113 منم دیگه دغدغه ای ندارم برم راحت بخوابم :))
این سوسول بازیا چیه؟؟:riz481:منکه خودم انتخاب میکنم :)) بعد به اونم دیکته اش میکنم:))
اینقد تو خانواده ما زن و شوهرا اختلاف نظر داشتن که اکثر بچه هامون دو اسمه شدن :)

abtin13

New member

الان که دقت میکنم میبینم شما هم سطح توقعاتت پایین تره،پارک دوبل و فوتبال بلدی و بدون اجازه آقا هم آب نمیخوری.شرایطت مناسب تر از فایر مامز هستش.firemoms farewell.ما از همون اول هم برای هم ساخته نشده بودیم.
خوب شما مقطع تحصیلیت چیه؟:rolleyessmileyanim:

آتشین

Well-known member
البته دور از چشم شفق بانو.خوب لابد قضیه مهمیه که 4 تاپیک درگیرشن.بحث یه عمر زندگیه:5: خوب این تقصیر مدیراس دیگه یه تاپیک بزنن به نام "معیارهای شوعر به همراه اسم بچه و تعداد سکه و اشکال nضلعی سینه چاکان عشقی"

:riz481::25r30wi::riz481:

abtin13

New member
بهتره که دیگه صلوات بفرستیم و بریم بخوابیم و به فکر یه تاپیک مستقل باشیم.جواب شفق بانو رو هم خودتون باید بدین با این همه اسپم:j58r36j3gcr4suxymup:riz481:

آتشین

Well-known member

الان که دقت میکنم میبینم شما هم سطح توقعاتت پایین تره،پارک دوبل و فوتبال بلدی و بدون اجازه آقا هم آب نمیخوری.شرایطت مناسب تر از فایر مامز هستش.firemoms farewell.ما از همون اول هم برای هم ساخته نشده بودیم.
:motat::eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

کرهانی

New member

نه خوب که فکر میکنم میبینم به درد اتشین میخورید:riz481: هر دو بسی وفادار
:25r30wi:

بالا