اولین روز تو بهشت چیکار میکنی؟

mohana

Well-known member
اما اگه بهشت برم:
میخوام یه لب تاپ بهم بدن ایمیلامو چک کنم:tonguesmiley:
بعدشم بذارن من اونجا از طبیعت نقاشی بکشم
خوشحالم که همه اونجا جاودانه میشن و وقت تلف کردن ایراد نداره

VERSA

New member
vase oonai ke raftan jahanam va ms man shans nayavordan!!!!!!!!!!!doa mikonam zoodtar bian behesht

Dandelion.jpg

آخرین ویرایش:

samanpasha

New member
با سلام به همگیییییییییییییی
من وقتی برم بهشت میرم زیر سایه درخت بید میشینم یه نخ سیگار روشن میکنم :motat:

sky

New member
سلام. من اولین کاری که میکنم سراغ پدر و مادرم و برادرم رو میگیرم و دنبالشون میگردم.اگه خانواده م اونجا نباشن منم ترجیح میدم تو بهشت نباشم. البته خانواده من اونقدر پاک و موحد هست که انشاالله حتما به بهشت رضوان راه پیدا میکنن. اجرنا من النار یا مجیر[/SIZE]

Rana

New member
تصمیم جالبیه اقاشهرام
ولی اگه منوبهشت راه بدن که به لطف خداوشفاعت امامان ومعصومین امیدوارم اول حسابی شکرمیکنم خدارو بعدم کلی اززندگیم لذت میبرم

آخرین ویرایش:

Dexter2009

New member
من همیشه با خودم فکر می کردم وقتی رفتم بهشت چه هدفی دارم؟ ....می خوام بی نهایت سال خوش بگذرونم ....در کنار حور و پری , قصرها یی از در و یاقوت ....نهرهایی از جنس عسل ....درخت هایی که تا اراده کنی خودشون شاخه هاشون رو برات میارن پایین...غذاهای خوشمزه... همه ی اینا خیلی عالین ولی یه سوال ته ته ذهن آدم می مونه...آدم پیش خودش می گه آخرش که چی؟ فکر می کنم یه چیزی هست که از همه ی اینا بالاتره و اون چیزه که به حضور ما توی بهشت معنا می ده...این چیز از بس که دیگه از ذهن و فکر ما فراتره که خدا فقط به توصیف چیزایی برای ما پرداخته که باهاشون آشنایی داریم مثل غذا , خانه و...به نظرم اون چیز که از همه چیز بالاتره رضا و قرب الهیه که بقیه ی چیزهای خوب رو در خودش داره...عقل سلیم هم می گه آدم بهترین رو بخواد ...خوب منم این رو هم برای خودم هم برای شما دوستای خوبم از خدا می خوام

parnian24

New member
دیگه........می رم یه جایی تو ارتفاع پیدا می کنم،با خیال راحت میوه می خورمو مردم بهشت رو تماشا می کنم مثل فیلم سینمایی از زاویه بالا:ph34r-smiley:.بعد که دستم اومد بهشت چجوریه میرم دیدن یکی از آشناها که از وقتی که کوچیک بودم اونجاست.:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

baboliau

New member
من همیشه با خودم فکر می کردم وقتی رفتم بهشت چه هدفی دارم؟ ....می خوام بی نهایت سال خوش بگذرونم ....در کنار حور و پری , قصرها یی از در و یاقوت ....نهرهایی از جنس عسل ....درخت هایی که تا اراده کنی خودشون شاخه هاشون رو برات میارن پایین...غذاهای خوشمزه... همه ی اینا خیلی عالین ولی یه سوال ته ته ذهن آدم می مونه...آدم پیش خودش می گه آخرش که چی؟ فکر می کنم یه چیزی هست که از همه ی اینا بالاتره و اون چیزه که به حضور ما توی بهشت معنا می ده...این چیز از بس که دیگه از ذهن و فکر ما فراتره که خدا فقط به توصیف چیزایی برای ما پرداخته که باهاشون آشنایی داریم مثل غذا , خانه و...به نظرم اون چیز که از همه چیز بالاتره رضا و قرب الهیه که بقیه ی چیزهای خوب رو در خودش داره...عقل سلیم هم می گه آدم بهترین رو بخواد ...خوب منم این رو هم برای خودم هم برای شما دوستای خوبم از خدا می خوام

منم با نظرت کاملا موافقم و دقیقا همیشه به همین موضوع فکر میکنم.حتی تو این دنیا هم اگه از همه چیز بی نیاز باشی و خوش بگذرونی بلاخره یه روزی خسته میشی
فکر کنم کارایی که نمیرسیم تو این دنیا تموم کنیم رو اونجا تا بی نهایت وقت داریم تموم کنیم.
میتونیم تک تک سراغ تمام علوم و هنرها بریم و تا آخرش ادامه بدیم.
وقتی که همه علوم و هنرها و ... رو یاد گرفتیم و حسابی خوش گذروندیم خدا هم به ما یه جایزه میده!؟ ---------> شاید اجازه بده یه بار هم که شده ببینیمش.فکر کنم بزرگترین لذت در اون دنیا همین باشه:sarma:

حسان

Well-known member
با سلام به همگیییییییییییییی
من وقتی برم بهشت میرم زیر سایه درخت بید میشینم یه نخ سیگار روشن میکنم :motat:
میخوای هوای بهشتو الوده کنی؟؟؟
بابا این جا همه چی ردیفه دیگه چرا سیگار؟؟؟از سیگار بهترش هم هستاااااااااااااااااااااا
این قد کوچیک فکر نکن

waria

New member
اول یه خورده استراحت میکنم و از خوراکیهای اونجا میخورم
smiles%20%2859%29.gif

بعد که خستگیم در رفت همه بهشتیاو حوریا رو جمع میکنم براشون ویولن میزنم...
www.pichak.net-417.gif

آخرین ویرایش:

نگاه

New member
الهی به بهشت و حور چه نازم، مرا دیده ای ده که از هر نظر بهشتی سازم.. " خواجه عبدالله انصاری"

arezoo_68

New member
من که فکر نمیکنم به بهشت برسم اخه حتی اگه خدام اوکی بده تا به من بگن بهشتی شدی احتمالا از خوشحالی یه سکته میکنم کلا پودر میشم:sadsmiley:
ولی اگه واقعا برم بهشت از خدا میخوام دوتا بال خوشگل و بزرگ مثل همونی که به فرشته هاش داده بهم بده اون وقت تو هوای پاک و بدون سرب و الودگی و بدون توپولوف بهشت حسابی پرواز میکنم امیدوارم سر در بهشت نوشته باشه استعمال دخانیات اکیدا ممنوع (قابل توجه سامان پاشا):smiliess (3):

sahar-a

New member
من اگه به بهشت برم، می*خوام با خدا به زبان شیرین خودم یعنی آذری، حرف بزنم و خداهم جوابمو بده تا ببینم صداش چه جوریه؟!؟ و چون خیلی مهربونه، حرف زدن با خودش خیلی دلچسبه و در کل حتی حرف زدن با آدمهای مهربون هم یه حس خوبی به آدم میده چه برسه به خدا! و خدا گفته زمین را بندگان صالح من به ارث میبرن، پس شاید بهشت همین زمین باشه، اونوقت به اون کشورهایی که نخواهم توانست که برم، میرم و کیف می*کنم.

rezashimi

New member
من اگه به بهشت برم، می*خوام با خدا به زبان شیرین خودم یعنی آذری، حرف بزنم و خداهم جوابمو بده تا ببینم صداش چه جوریه؟!؟ و چون خیلی مهربونه، حرف زدن با خودش خیلی دلچسبه و در کل حتی حرف زدن با آدمهای مهربون هم یه حس خوبی به آدم میده چه برسه به خدا! و خدا گفته زمین را بندگان صالح من به ارث میبرن، پس شاید بهشت همین زمین باشه، اونوقت به اون کشورهایی که نخواهم توانست که برم، میرم و کیف می*کنم.
اولین آرزوت که فکر نکنم اجابت بشه.چون ملاقات باخدا واسه هیچکی مقدور نیست . اما دومین آرزوت سفر به کشورهارو شاید بهتر از اون هم بده!کره ماه

آخرین ویرایش:

Dexter2009

New member
منم با نظرت کاملا موافقم و دقیقا همیشه به همین موضوع فکر میکنم.حتی تو این دنیا هم اگه از همه چیز بی نیاز باشی و خوش بگذرونی بلاخره یه روزی خسته میشی
فکر کنم کارایی که نمیرسیم تو این دنیا تموم کنیم رو اونجا تا بی نهایت وقت داریم تموم کنیم.
میتونیم تک تک سراغ تمام علوم و هنرها بریم و تا آخرش ادامه بدیم.
وقتی که همه علوم و هنرها و ... رو یاد گرفتیم و حسابی خوش گذروندیم خدا هم به ما یه جایزه میده!؟ :sarma:

آره...توی این دنیا این همه علم و هنر و مطلب وجود داره که باید یاد بگیریم اما عمر آدم کفاف نمی ده...من هم فکر می کنم اونجا جا برای یادگیری همه ی علوم وجود داره...عمرمون هم که اونجا به پایان نمی رسه.

---------> شاید اجازه بده یه بار هم که شده ببینیمش.فکر کنم بزرگترین لذت در اون دنیا همین باشه
اما چنین چیزی شدنی نیست...چون خدا نه توی این دنیا و نه اون دنیا قابل دیدن نیست

reza.n

New member
دوستان چه اصراری به دیدن خدا دارید.برید حال کنید این قدرم وقت خدا رو نگیرید.ضمنا معصومین هم نمیتونن خدارو ببینن.اندازه ی نزدیکی جنس بشر و خدا یه حد معلومیه که دیدن خدا جزوش نیست که حتی پیامبر ما هم بیشتر از اون حد نرفته.

reza.n

New member
البته الان یاد استاد ebi افتادم.نمیدونم چطوری با خدا نشسته چای نوشیده!:shocked::dadad4:

بالا