اولویت بندی دانشگاه های پذیرنده "سم شناسی" در کنکور ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mikhak s

New member
مرسی گلم
من خودم ساکن اصفهانم.به نظرت بیا اینجا یا اول تهران رو بزنم؟
یه سوالی هم داشتم در مورد پوشش اونجا؟چادر اجباریه؟اذیت میکنن در مورد پوشش؟

برو تهران. اینجارو آخرین انتخابت بزار. بله اجباره اذیت می کنن خیلی. مخصوصا بچه هایی که خوابگاهی هستن برای رفتن به داخل شهر هم باید از چادر استفاده کنند.توی سالن دانشکده ها حراست تردد می کنه و گیر میده. البته تو دانشکده ما نیستن. بیشتر دانشکده هایی که خیلی شلوغه و تردد زیاده.

natanaeel

New member
سلام دوستان
ببخشید با رتبه 28 امیدی به قبولی در رشته سم شناسی روزانه هست؟
اگه هست کدوم دانشکاه ؟

mikhak s

New member
انا جان قصد ترسوندتو نداشتم واقعیتو گفتم که درست انتخاب کنی.اگه مشکل رفتو آمد نداری تهرانو انتخاب کن. ما عادت کردیم خیلی وقت ها هم به حرفشون گوش نمیدیم کار خودمونو انجام میدیم:whistle:

Ana67

New member
انا جان قصد ترسوندتو نداشتم واقعیتو گفتم که درست انتخاب کنی.اگه مشکل رفتو آمد نداری تهرانو انتخاب کن. ما عادت کردیم خیلی وقت ها هم به حرفشون گوش نمیدیم کار خودمونو انجام میدیم:whistle:

مرسی میخک جان.خوب شد گفتی
چرا اخه اجباریه؟تهرانم همینطوره؟

ocean

New member
چرا یدفعه ای این همه ظرفیتارو کم کردن اونم بدون اینکه از قبل بگن همچین قصدی دارن...این خیلی بی انصافیه...ما چه گناهی کردیم همه امیدمونو نا امید کردن...ادم دیگه به چه انگیزه ای بشینه درس بخونه :(((((((((((((((

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
مرسی میخک جان.خوب شد گفتی
چرا اخه اجباریه؟تهرانم همینطوره؟

خواهش خانمی. میگن شهرضا یه شهر مذهبیه :33:چادر جز قانون دانشگاس. ایشالله موفق باشی. هر سوالی دیگه داشتی در خدمتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ana67

roshan

New member
زنگ زدم شبانه تهران در مورد شهریه پرسیدم , گفتن شهریه ثابت بین 3 و نیم تا 4 میلیون و هنوز واسه امسال شهریه واحدها مشخص نشده احتمالا حدود 100 باشه .... در مورد خوابگاه پرسیدم گفتن خوابگاه هست ولی بستگی به تعداد متقاضیان داره و اول خوابگاه به متقاضیان روزانه داده میشه و بعد اگر خالی بود به شبانه ها میدن

roshan

New member
البته این آقاهه یه جوری جواب منو میداد که من حس کردم این بنده خدا آبدارچی باشه والاه اخه درست حرف نمیزد واسه همین مشکوکم .... اخه چرا باید بین شبانه وزارت علوم با شبانه وزارت بهداشت اینقدر تفاوت قیمت باشه؟
بچه ها کس دیگه ای از قیمتها اطلاع نداره؟

roshan

New member
دوره شبانه یا ظرفیا مازاد ( چه اسم ضایعی ) قبول بشیم و نریم سال بعد محرومیت داره؟؟؟؟؟

پ .ن : این ظرفیت مازاد که اینا امسال نوشتن تو دفترچه خیلی زشته ها .... میترسم تو این دوره ها بریم درس بخونیم بعد موقع فارغ التحصیلی هم روی مدرکموم بزنن ظرفیت مازاد اون وقت یکی اون مدرکو ببینه چی فکر میکنه عایا؟؟؟؟؟؟

mahsa20082009

New member
چقدر زیااااد.اینجوری که با بین الملل فرقی نداره:New (6):

من رفتم آموزش شبانه تهران حضوري پرسيدم ميگه 2400 بهتون وام ميديم پارسال هزينه اش شده 2400 كه دانشگاه 2300 وام ميداده كه شما فقط بايد 100 تومن از جيبتون بديد.
و فقط خوابگاه بايد بريد خوابگاه هاي خودگردان كه تحت نظارت دانشگاه هستن كه تو انقلاب فراونه بعدم همونطور كه گفتم يسري خوابگاه ها هستن تحت نظارت دانشگاه كه بايد هزينه ي اينا رو اول بديبصورت ماهيانه يا ميتوني پول پيش بدي ديگه اجاره ندي ولي تو دانشگاه بعد فارغ تحصيلي ازت ميگيرن.

آخرین ویرایش:

mahsa20082009

New member
البته این آقاهه یه جوری جواب منو میداد که من حس کردم این بنده خدا آبدارچی باشه والاه اخه درست حرف نمیزد واسه همین مشکوکم .... اخه چرا باید بین شبانه وزارت علوم با شبانه وزارت بهداشت اینقدر تفاوت قیمت باشه؟
بچه ها کس دیگه ای از قیمتها اطلاع نداره؟

من رفتم آموزش و حسابداري شبانه تهران حضوري پرسيدم ميگه 2400 بهتون وام ميديم پارسال هزينه اش شده 2400 كه دانشگاه 2300 وام ميداده كه شما فقط بايد 100 تومن از جيبتون بديد.
و فقط خوابگاه بايد بريد خوابگاه هاي خودگردان كه تحت نظارت دانشگاه هستن كه تو انقلاب فراونه بعدم همونطور كه گفتم يسري خوابگاه ها هستن تحت نظارت دانشگاه كه بايد هزينه ي اينا رو اول بديبصورت ماهيانه يا ميتوني پول پيش بدي ديگه اجاره ندي ولي تو دانشگاه بعد فارغ تحصيلي ازت ميگيرن.

آخرین ویرایش:

لبخند

New member
سلام دوستان
ببخشید با رتبه 28 امیدی به قبولی در رشته سم شناسی روزانه هست؟
اگه هست کدوم دانشکاه ؟

پارسال که ظرفیت روزانه45 نفر اعلام کرده بودن،شنیدم که تا رتبه 49 هم روزانه کرمان قبول شده ولی امسال خدا میدونه چطور بشه

sooryas

New member
دوستانم زنگ بزنید این شماره:88809500 داخلی 330 حوزه و دانشگاه
بگید طبق خبر شماره 2231897 گفتن که ظرفیتها افزایش پیدا میکنه ،حالا نتهنا زیاد نشده بلکه کم هم شده ،یا خبر شما دروغه یا باید پیگیری شه چرا بعد از اعلام رتبه ها کم شده ،لطفا هرکس میتونه زنگ بزنه تا اونها هم پیگیری کنن
اطلاع رسانی کنید تا به یه جایی برسیم

roshan

New member
من رفتم آموزش و حسابداري شبانه تهران حضوري پرسيدم ميگه 2400 بهتون وام ميديم پارسال هزينه اش شده 2400 كه دانشگاه 2300 وام ميداده كه شما فقط بايد 100 تومن از جيبتون بديد.

ممنون .... پارسال که سم شبانه نمیگرفت , این شهریه واسه همه رشته ها یکسانه دیگه؟؟؟؟ بعد این 2400 شهریه ثابته ؟ اگر امسال 25 درصد اضافه بشه میشه 3 ...

mahsa20082009

New member
ممنون .... پارسال که سم شبانه نمیگرفت , این شهریه واسه همه رشته ها یکسانه دیگه؟؟؟؟ بعد این 2400 شهریه ثابته ؟ اگر امسال 25 درصد اضافه بشه میشه 3 ...

نه عزيزم تقريبا شهريه ي تو يحدود ميشه واسه ي تموم رشته ها پرسيدم گفتن شهريه ي كل ترم اينقد ميشه چون بهرحال شهريه ي شبانه ي دانشگاه دولتيه.ميگفت اون بين الملله كه مقدار شهريه اش خيلي زياده

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

mahsa20082009

New member
بچه ها هزینه خوابگاه خودگردان چقدره؟؟

بستگي داره به امكانات خوابگاه مثله اينترنت، لباسشويي،...، اونا كه زير نظر دانشگاست هزينه ش كمتره.
تازه تو گوگل بزن پانسيون دخترانه در تهران تو نقاط مختلفش بهت آدرس ميده و تلفاناشونو كه ميتوني زنگ بزني و بپرسي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا