اولویت بندی دانشگاه های پذیرنده "سم شناسی" در کنکور ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zy zy

New member
لطفا هر کی هر کاری میتونه انجام بده .تماس با نماینده های شهرتون - ارسال نامه به سایت رییس جمهور و رهبری و....
و هر کاری که فکر می کنید میتونه کمک کننده باشه .
من سرچ کردم و ادرس ارسال نامه به رهبری و رییس جمهور رو پیدا کردم و نامه فرستادم .
ارسال نامه به مقام معظم رهبری : ارسال نامه

ارسال نامه به ریاست محترم جمهوری :تماس با ما

- - - Updated - - -

دوستان ای وب دکتر پزشکیان نماینده تبریز و وزیر سابق بهداشت بودن
ایشون هم میتونن تو پیگیری کمک کنن حتما متنی برای ایشون هم بفرستین
پايگاه اطلاع رساني دکتر پزشکيان

این لینکا فعال نیستن دوباره بفرستش

mahsa20082009

New member
بچه ها دوست من این پیام رو زده به رئیس جمهور،متنش خوبه، به هر جایی که می تونیین بفرستینش،البته به مقام دیگه ای میفرستین اسم های رئیس جمهور رو عوض کنید ها:

ریاست محترم جمهور و پیام آور امید به مردم ایران ؛ همانطور که اطلاع دارید هر ساله تعدادی از دانشجویان کارشناسی برای ورود به مقاطع بالاتر تلاش می کنن و وزارت های علوم و بهداشت ، دانشجویان را در این زمینه یاری میکنن. اما در کمال ناباوری ، بعد از یک سال زحمت و تلاش و انگیزه و شرکت در کنکور ارشد علوم پزشکی و آوردن رتبه خوب که هر ساله دانشجویان با چنین رتبه هایی در مقطع ارشد پذیرفته می شدند؛امروز از طرف سنجش پزشکی دانشجویان مورد شوک بزرگ و باور نکردنی قرار گرفتند. کاهش بسیار شدید ظرفیت ها ، اشک و ناامیدی را به چشمان داوطلبان نشاند و تمام زحمات یک سال تا چند ساله ی آنان را در یک چشم بر هم زدن و تصمیمی ناعادلانه بر باد داد. ما دانشجویان از دور دستان شما را می فشاریم و از شما ریاست محترم جمهور خواهش می کنیم به این موضوع رسیدگی شود تا مانع تضییع حقوق ما دانشجویان شود.شاید کاهش شیب کاهش ظرفیت و برگرداندن ظرفیت های پذیرش روزانه ،حداقل به 90 درصد پذیرش سالهای اخیر التیامی به درد آنان باشد. پیشاپیش از اینکه ما را یاری خواهید کرد کمال تشکر را داریم.

mahsa20082009

New member
بچه ها دوست من این پیام رو زده به رئیس جمهور،متنش خوبه، به هر جایی که می تونیین بفرستینش،البته به مقام دیگه ای میفرستین اسم های رئیس جمهور رو عوض کنید ها:

ریاست محترم جمهور و پیام آور امید به مردم ایران ؛ همانطور که اطلاع دارید هر ساله تعدادی از دانشجویان کارشناسی برای ورود به مقاطع بالاتر تلاش می کنن و وزارت های علوم و بهداشت ، دانشجویان را در این زمینه یاری میکنن. اما در کمال ناباوری ، بعد از یک سال زحمت و تلاش و انگیزه و شرکت در کنکور ارشد علوم پزشکی و آوردن رتبه خوب که هر ساله دانشجویان با چنین رتبه هایی در مقطع ارشد پذیرفته می شدند؛امروز از طرف سنجش پزشکی دانشجویان مورد شوک بزرگ و باور نکردنی قرار گرفتند. کاهش بسیار شدید ظرفیت ها ، اشک و ناامیدی را به چشمان داوطلبان نشاند و تمام زحمات یک سال تا چند ساله ی آنان را در یک چشم بر هم زدن و تصمیمی ناعادلانه بر باد داد. ما دانشجویان از دور دستان شما را می فشاریم و از شما ریاست محترم جمهور خواهش می کنیم به این موضوع رسیدگی شود تا مانع تضییع حقوق ما دانشجویان شود.شاید کاهش شیب کاهش ظرفیت و برگرداندن ظرفیت های پذیرش روزانه ،حداقل به 90 درصد پذیرش سالهای اخیر التیامی به درد آنان باشد. پیشاپیش از اینکه ما را یاری خواهید کرد کمال تشکر را داریم.

من سرچ کردم و ادرس ارسال نامه به رهبری و رییس جمهور رو پیدا کردم و نامه فرستادم .
ارسال نامه به مقام معظم رهبری : ارسال نامه

ارسال نامه به ریاست محترم جمهوری :تماس با ما

mahsa20082009

New member
منم این متن رو ارسال کردم کد پیگیری هم گرفتم ، تو وب سایت دکتر روحانی هم حتما برید و اونجا هم اعتراضتونو بفرستین ، انشالا که نتیجه بگیرید

ممنون ، از بقيه بچه ها هم ميخوام كه همكاري كنن
چند ثانيه هم بيشتر طول نميكشه
روي لينك ها كليك كنيد تا صفحه باز بشه و نامه رو كپي كنيد.

mahsa20082009

New member
دوستان به صفحه شخصی وزیر بهداشت در سایت کلوب هم می تونید برید و در خصوص اعتراض به این وضعیت کامنت بذارید
بچه ها لطفا هرجا و هر چیزی که هست لینک بدید
سید حسن هاشمی

asayesh

New member
منم این متن رو ارسال کردم کد پیگیری هم گرفتم ، تو وب سایت دکتر روحانی هم حتما برید و اونجا هم اعتراضتونو بفرستین ، انشالا که نتیجه بگیرید

این از بزرگ منشیتونه که مارو یاری میکنی زی زی جون به شخصه یه دنیا ازتون ممنونم

mahsa20082009

New member
انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد پزشکي

رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: زمان دقیق انتخاب رشته مقطع ارشد در حال بررسی است و داوطلبان می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.
محمد حسین پورکاظمی افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته امروز دوم مرداد ماه روی سایت سنجش پزشکی به نشانی
sanjeshp.ir
قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: تصویر فرم پاسخ نامه داوطلبان به صورت اسکن شده روی سایت قرار خواهد گرفت تا در صورتی که داوطلبان اعتراضی به نتایج دارند، از این طریق نتایج خود را بررسی کنند.
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد تعداد داوطلبان و ظرفیت پذیرش این آزمون اظهارکرد: حدود۶۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند و تا کنون نزدیک به ۴۵۰۰ ظرفیت اعلام شده است. اما امکان افزایش ظرفیت وجود دارد.

مرجع خبر سایت unr.ir
پس اگه امکان افزایش ظرفیت وجود داره شاید اعتراضا نتیجه بده.

mahsa20082009

New member
شماره تماس ها

دكترسید حسن قاضی زاده هاشمی
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشكي
88363560 الي 80
88364111
شهرك قدس- بلوار فرحزادي- بلوار ايوانک- ساختمان ستاد مرکزی
دکتر سید امیر محسن ضیایی
معاون آموزشی
81452891
88363983
شهرك قدس- بلوار فرحزادي- بلوار ايوانک- ساختمان ستاد مرکزی-بلوکc
2
دکتر ابوالقاسم گرجی
مشاور و معاون اجرایی
81452991
88363860
شهرك قدس- بلوار فرحزادي- بلوار ايوانک- ساختمان ستاد مرکزی - بلوکc
3
دکتر احمد خالق نژاد طبری
دبیر شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی
88364240
88364240
شهرك قدس- بلوار فرحزادي- بلوار ايوانک- ساختمان ستاد مرکزی - بلوک c
4
دکتر علی بیداری
مدیر کل آموزش مداوم جامعه پزشكي
88363988
88363986
شهرك قدس- بلوار فرحزادي- بلوار ايوانک- ساختمان ستاد مرکزی - بلوک c
5
محمد حسین پور کاظمی
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی
88364105
88364105
شهرك قدس- بلوار فرحزادي- بلوار ايوانک- ساختمان ستاد مرکزی - بلوک

mahsa20082009

New member
روابط عمومي
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

_______

شماره پيامگير وزير: 88363600

_______

شماره تلفن هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي: 88363560 الي 80

_______

پست الكترونيك: mardomi@behdasht.gov.ir

_______

dr2030@yjc.irرايانامه حاشيه‌های پزشکي

_______

گروه علمي پزشكي باشگاه خبرنگاران

science@yjc.ir

banoo93

New member
بچه ها هزینه شبانه 3700 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
این از بزرگ منشیتونه که مارو یاری میکنی زی زی جون به شخصه یه دنیا ازتون ممنونم

عزیزم وظیفمه به عنوان یه دوست ، واقعا ازین کارشون خیلی ناراحت شدم لیاقت همه تون دانشگاه روزانه بود ، خدا ازشون نگذره

mahsa20082009

New member
اينم مربوط به مصاحبه ي ديروزشونه با ايسنا:
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: زمان دقیق انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی در حال بررسی است و داوطلبان می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته امروز دوم مردادماه روی سایت سنجش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: تصویر فرم پاسخ نامه داوطلبان به صورت اسکن شده روی سایت قرار خواهد گرفت تا در صورتی که داوطلبان اعتراضی به نتایج دارند، از این طریق نتایج خود را بررسی کنند.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد تعداد داوطلبان و ظرفیت پذیرش این آزمون اظهارکرد: حدود 60 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند و تا کنون نزدیک به 4500 ظرفیت اعلام شده است. اما امکان افزایش ظرفیت وجود دارد.

پورکاظمی در ادامه در مورد انتخاب رشته دستیاری دندان پزشکی و دستیاری پزشکی توضیح داد: داوطلبان این دو آزمون می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

وی ادامه داد:‌ در آزمون دستیاری دندان پزشکی بالغ بر1500 نفر شرکت کرده‌اند و ظرفیت آن 400 نفر است. حد نصاب نمره برای قبولی در این آزمون 50 درصد بوده و نزدیک به 550 نفر است.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد آزمون دستیاری پزشکی نیز گفت: بالغ بر 1200 نفر در این آزمون شرکت‌ کرده‌اند و این آزمون 2500 نفر ظرفیت پذیرش دارد.

پورکاظمی تاکید کرد: احتمال افزایش ظرفیت پذیرش در هر دو آزمون وجود دارد.

اينم لينكش:

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی از هفته پیش‌رو

mahsa20082009

New member
اينم مربوط به مصاحبه ي ديروزشونه با ايسنا:
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: زمان دقیق انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی در حال بررسی است و داوطلبان می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته امروز دوم مردادماه روی سایت سنجش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r قرار خواهد گرفت.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد تعداد داوطلبان و ظرفیت پذیرش این آزمون اظهارکرد: حدود 60 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند و تا کنون نزدیک به 4500 ظرفیت اعلام شده است. اما امکان افزایش ظرفیت وجود دارد.

پورکاظمی در ادامه در مورد انتخاب رشته دستیاری دندان پزشکی و دستیاری پزشکی توضیح داد: داوطلبان این دو آزمون می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

وی ادامه داد:‌ در آزمون دستیاری دندان پزشکی بالغ بر1500 نفر شرکت کرده‌اند و ظرفیت آن 400 نفر است. حد نصاب نمره برای قبولی در این آزمون 50 درصد بوده و نزدیک به 550 نفر است.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد آزمون دستیاری پزشکی نیز گفت: بالغ بر 1200 نفر در این آزمون شرکت‌ کرده‌اند و این آزمون 2500 نفر ظرفیت پذیرش دارد.

پورکاظمی تاکید کرد: احتمال افزایش ظرفیت پذیرش در هر دو آزمون وجود دارد.

اينم لينكش:

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی از هفته پیش‌رو

پس همينطور كه مي بينيد خودشونم قبول دارن ظرفيتا خيلي كمه اگه تلاش كنيم حتما موفق ميشيم انشالله.

mikhak s

New member
به بچه هایی که آزاد شهر ضا درس میخونن پیغام دادم که بیان راهنماییتون کنن.امیدوارم که پیاممو ببینن تو این چند روز

سلام اول بهتون تبریک میگم بابت قبولیتون. ایشالله همیشه موفق باشید. مخصوصا شما زی زی جان.

من در خدمتم سوالی دارید بپرسید.هر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

Ana67

New member

سلام اول بهتون تبریک میگم بابت قبولیتون. ایشالله همیشه موفق باشید. مخصوصا شما زی زی جان.

من در خدمتم سوالی دارید بپرسید.هر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم.

سلام میخک جان.ممنون که اومدی عزیزم:rose:
در مورد شهریه ازاد شهرضا و جو دانشگاه میخواستم بپرسم.در مورد اساتیدش.امکانات
در کل هی چی میدونی از دانشگاه واسمون بگی
خیلی خیلی ممنون:rose:

mikhak s

New member
سلام میخک جان.ممنون که اومدی عزیزم:rose:
در مورد شهریه ازاد شهرضا و جو دانشگاه میخواستم بپرسم.در مورد اساتیدش.امکانات
در کل هی چی میدونی از دانشگاه واسمون بگی
خیلی خیلی ممنون:rose:

سلام خانمی. خواهش میکنم.
شهریه دانشگاه بدون خوابگاه 2میلیون شده.صد تومن کمو زیاد. هزینه خوایگاه 170 تومن بوده با 50 تومن ودیعه. البته این قیمت پارسال هست ممکن مهر هزینه خوابگاه بیشتر بشه. خوابگاه امکاناتش خوبه. توی دانشگاهه. البته خوایگاه سخت گیری های خودش داره.جو دانشگاه خوبه (بستگی به طرف داره که چطور با یه سری مسائل کنار بیاد) اساتید اونجا به سری هاشون خوبن بعضی هاشونم در حد معمولی. ولی دکتر جوادی یکی از استادهای عالیه اونجاست. سخت گیره ولی کارش عالیه. امکانات آزمایشگاهیمون خوبه ولی متاسفانه دستگاهاشون هنوز راه اندازی نشده بیشتر دکورن.درس های عملی تخصصی که خیلی هک مهم هستن کلاساش هنوز تشکیل نشده.

[

Ana67

New member
سلام خانمی. خواهش میکنم.
شهریه دانشگاه بدون خوابگاه 2میلیون شده.صد تومن کمو زیاد. هزینه خوایگاه 170 تومن بوده با 50 تومن ودیعه. البته این قیمت پارسال هست ممکن مهر هزینه خوابگاه بیشتر بشه. خوابگاه امکاناتش خوبه. توی دانشگاهه. البته خوایگاه سخت گیری های خودش داره.جو دانشگاه خوبه (بستگی به طرف داره که چطور با یه سری مسائل کنار بیاد) اساتید اونجا به سری هاشون خوبن بعضی هاشونم در حد معمولی. ولی دکتر جوادی یکی از استادهای عالیه اونجاست. سخت گیره ولی کارش عالیه. امکانات آزمایشگاهیمون خوبه ولی متاسفانه دستگاهاشون هنوز راه اندازی نشده بیشتر دکورن.درس های عملی تخصصی که خیلی هک مهم هستن کلاساش هنوز تشکیل نشده.

[

مرسی گلم
من خودم ساکن اصفهانم.به نظرت بیا اینجا یا اول تهران رو بزنم؟
یه سوالی هم داشتم در مورد پوشش اونجا؟چادر اجباریه؟اذیت میکنن در مورد پوشش؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا