اولویت بندی دانشگاه های پذیرنده "سم شناسی" در کنکور ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roshan

New member
آنا بچه ها پارسال میگفتن حدود 2 و نیم هر ترم میدن امسال 20 درصد اضافه میشه بهش

roshan

New member
عزیزم شبانه امسال سال اولیه که پاش به وزارت بهداشت باز شده .... میخوام شنبه زنگ بزنم به اون شماره که توی دفتر راهنما واسه شبانه تهران گفته اگر جواب گرفتم حتمآ بهت میگم .... ولی باید اصولآ کمتر از آزاد باشه هزینه هاش

Ana67

New member
عزیزم شبانه امسال سال اولیه که پاش به وزارت بهداشت باز شده .... میخوام شنبه زنگ بزنم به اون شماره که توی دفتر راهنما واسه شبانه تهران گفته اگر جواب گرفتم حتمآ بهت میگم .... ولی باید اصولآ کمتر از آزاد باشه هزینه هاش

مرسی عزیزم.:rose:

roshan

New member
خواهش میکنم .... ایشالاه که جواب بدن از این بلاتکلیفی در بیایم :dadad4:

Negar.T

New member
سلام به همگی خسته نباشید یعنی اون همه درس خوندن سختی کشیدن کشک ؟؟ بد بختمون کردند اخه من رتبه ام 19شده و به دلیل برخی مشکلات غیر از مشهد نمی تونم برم وبا طرفیت های پایین خیلی سخت شده چکار کنم ؟؟ به نظرتون امیدی هست ؟؟
راستی یک جمله به ذهنم رسیده نمیدونم شما هم موافقین یا نه ؟؟؟ ملت بی درو پیکر که میگن همینه
شب میخابی صبح که بلند میشی اینقدر تغییرات دادن که دیگه خودت رو هم نمیشناسی ؟؟ تو کمتر از یک سال این همه تغییر برای چی اخه ؟؟ حساباای دولت خالی به گفته دولت چرا ما باید تاوانشو بدیم

لبخند

New member
بنظرم خیلی به فکر خوابگاه واسه دوره شبانه نباشید چون معمولا از این حرفا زیاد میزنن ولی آخرش خوابگاه میدن.

لبخند

New member
دقیقا اکثرمون مشکله مون با مسافتا و هزینه هاست که با این شرایطی که جلو پامون گذاشتن خیلی سخت شده

لبخند

New member
اونایی که اصفهان و مشهد و تهران زندگی میکنن حداقل شرایطشون از جهت انخاب دانشگاه تو چندسال اخیر بهتر بوده تا بقیه شهرها.من اگه حداقل مشکل مسافت و نداشتم میرفتم دانشگاه آزاد .ولی وقتی محل زندگیت دور از دانشگاه باشه علاوه بر هزینه یونی.خوابگاه و هزینه رفت و آمد و چیزای دیگه هم اضافه میشه که واقعا تحملش سخت میشه

لبخند

New member
به بچه هایی که آزاد شهر ضا درس میخونن پیغام دادم که بیان راهنماییتون کنن.امیدوارم که پیاممو ببینن تو این چند روز

mahsa20082009

New member
اعتراض به کا هش شدید ظرفیت های کنکور ارشد وزارت بهداشت....این متنیه که من تو سایت دکتر هاشمی گذاشتم..
Me
To mardomi@behdasht.gov.ir
Today at 2:54 AM
با عرض سلام خدمت شما آقای دکتر هاشمی و قبولی طاعات....امروز پس از انتظار فراوان و بی نظمی های مشهود در سنجش پزشکی درعدم اطلاع رسانی به موقع به دانشجویان بالا خره ظرفیت ها اعلام شد و متاسفانه مشخص شد تعداد پذیرش به طور شدید کاهش یافته و حدود 80 درصد ظرفیت مربوط به دوره بین الملل است که هزینه ای معادل 20 میلیون تومان به همراه دارد..آیا این انصاف است که 80 هزارنفر از فرزندان این مرز و بوم را که هزار امید و آرزو برای ادامه تحصیل و خدمت به خاک کشور عزیز و اسلامیشان را دارند با یک بی برنامگی و سو تدبیر نا امید کنید؟؟
اگر قرار بود ظرفیت ها کم شوداخلاق حکم می کرد که قبل از آزمون اعلام میشد.اگر مشکل بودجه باشد این واقعا عدم آینده نگریست که از آموزش کشور اصلاحات را انجام بدهیم.البته تنها جایی که می شود راحت حذف کرد همین بخش آموزش است...همیشه تو دبستان که بودیم یادمه میگفتن قدیما فقط آقازاده ها و شاهزاده ها می تونستند درس بخونند و ما چقد دلمون به حالشون میسوخت
میگن تاریخ دوباره تکرار میشه ولی این باورش سخته که در قرن 21 و در جمهوری اسلامی و با این تورم فلج کننده ودر زمان روی کار بودن دولتی که شعارش تدبیر وامید است این چنین امید را از آینده سازان این مملکت بگیرند....امیدوارم که دولت محترم و خصوصا وزارت بهداشت وشخص اول این وزارت خانه که در یک سال گذشته از عمر این دولت بهترین عملکرد را داشته اند این بار نیز جلوی بعضی از اتفاقات نا خوشایند را بگیرند و به حال عزیزان ایران زمین رسیدگی بیشتری نمایند و تدبیری بیاندیشند که امید از میان نرود

بچه هاشمام بذاريد و ايميل بديد به اميد خدا شايد جواب گرفتيم

mahsa20082009

New member
اعتراض به کا هش شدید ظرفیت های کنکور ارشد وزارت بهداشت....این متنیه که من تو سایت دکتر هاشمی گذاشتم..
Me
To mardomi@behdasht.gov.ir
Today at 2:54 AM
با عرض سلام خدمت شما آقای دکتر هاشمی و قبولی طاعات....امروز پس از انتظار فراوان و بی نظمی های مشهود در سنجش پزشکی درعدم اطلاع رسانی به موقع به دانشجویان بالا خره ظرفیت ها اعلام شد و متاسفانه مشخص شد تعداد پذیرش به طور شدید کاهش یافته و حدود 80 درصد ظرفیت مربوط به دوره بین الملل است که هزینه ای معادل 20 میلیون تومان به همراه دارد..آیا این انصاف است که 80 هزارنفر از فرزندان این مرز و بوم را که هزار امید و آرزو برای ادامه تحصیل و خدمت به خاک کشور عزیز و اسلامیشان را دارند با یک بی برنامگی و سو تدبیر نا امید کنید؟؟
اگر قرار بود ظرفیت ها کم شوداخلاق حکم می کرد که قبل از آزمون اعلام میشد.اگر مشکل بودجه باشد این واقعا عدم آینده نگریست که از آموزش کشور اصلاحات را انجام بدهیم.البته تنها جایی که می شود راحت حذف کرد همین بخش آموزش است...همیشه تو دبستان که بودیم یادمه میگفتن قدیما فقط آقازاده ها و شاهزاده ها می تونستند درس بخونند و ما چقد دلمون به حالشون میسوخت
میگن تاریخ دوباره تکرار میشه ولی این باورش سخته که در قرن 21 و در جمهوری اسلامی و با این تورم فلج کننده ودر زمان روی کار بودن دولتی که شعارش تدبیر وامید است این چنین امید را از آینده سازان این مملکت بگیرند....امیدوارم که دولت محترم و خصوصا وزارت بهداشت وشخص اول این وزارت خانه که در یک سال گذشته از عمر این دولت بهترین عملکرد را داشته اند این بار نیز جلوی بعضی از اتفاقات نا خوشایند را بگیرند و به حال عزیزان ایران زمین رسیدگی بیشتری نمایند و تدبیری بیاندیشند که امید از میان نرود

بچه هاشمام بذاريد و ايميل بديد به اميد خدا شايد جواب گرفتيم

بچه ها لطف کنید همهتو سایت دکتر هاشمی اعتراض کنید..نه یک بار چند بار...به دوستاتون هم بگید...یک دست صدا نداره...همه تلاشمونو بکنیم شاید فرجی بشه

- - - Updated - - -

بچه ها لطف کنید همهتو سایت دکتر هاشمی اعتراض کنید..نه یک بار چند بار...به دوستاتون هم بگید...یک دست صدا نداره...همه تلاشمونو بکنیم شاید فرجی بشه

www.hhashemi.comبرید تو قسمت بانک ایده

mahsa20082009

New member

- - - Updated - - -

www.hhashemi.comبرید تو قسمت بانک ایده

خودم كه نظرمتنو گذاشتم اين پيغام برام ارسال شد درخواست شما با کد پیگیری 3391 ثبت گردید لطفا برای پیگیری این درخواست کد پیگیری خود را نگهداری نمائید .

با تشکر

وب سایت شخصی دکتر حسن هاشمی

بچه ها حتما بذاريد انشالله جواب بگيريم

atlantic_86

New member
عجب مملکتی داریم هااااااااااااااااا:14:
حساب کتاب نداره که ....................
بچه ها خدا بهتون صبر بده با این ظرفیتا :rose:
میگن واسه چی امید به زندگی کمه
سال دیگه هم احتمالا فقط یک نفر پذیرش دارن:78:

mahsa20082009

New member
اينم نامه ي يكي از دوستانه كه اينم بذاريد
بسمه تعالی
خدمت وزیر محترم(یا هر کس دیگه) بهداشت درمان و آموزش پزشکی جناب دکتر هاشمی
با سلام
ما داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد پزشکی ۹۳ با کاهش شدید و ناگهانی و بدون اطلاع قبلی ظرفیت های پذیرش شوکه شده ایم.چرا که بسیاری از ما با رتبه های برتر هستیم و با دیدگاه ظرفیت سال قبل بوده ایم و حتی خود را آماده حضور در کلاسهای کارشناسی ارشد دیده بودیم. اصولا ظرفیت ها از مدتها قبل از امتحان باید اعلام گردد که داوطلب ، برنامه ریزی صحیحی برای آزمون داشته باشد.
بدین معنی که اگر ظرفیت ها قبل از آزمون اعلام گردد فرد بی خود امیدوار نمی شود یا بی دلیل نا امید نمی شود، یا زمان مطالعه اش را افزایش می دهد یا اصلا شرکت نمی کند . نه اینکه پس از مشخص شدن رتبه و صدور کارنامه بااینگونه ظرفیت های کاهش یافته روبرو شود و از این برنامه ریزی و عدم ثبات در تصمیم گیری ها نا امید گردد.

نکته ظریف و بسیار مهم دیگر این است که مجاز اعلام کردن خیلی ها به انتخاب رشته - محل با این ظرفیت پایین اشتباه بوده است و این اعلام مجاز بودن بسیاری از داوطلبان امسال بر اساس ظرفیت سال قبل بوده است. مگر می شود بر اساس ظرفیت سال قبل مجاز شویم و بر اساس ظرفیت جدید کاهش یافته پذیرش شویم؟!

لذا از آن مقام محترم خواهشمندیم ظرفیت های امسال را به روال سابق برگردانید و هر تغییری که بر اساس صلاحدید جنابعالی و مقامات محترم می باشد از سال آینده و با اطلاع قبلی به داوطلبان سال آینده انجام دهید.

و من الله التوفیق

mahsa20082009

New member
لطفا هر کی هر کاری میتونه انجام بده .تماس با نماینده های شهرتون - ارسال نامه به سایت رییس جمهور و رهبری و....
و هر کاری که فکر می کنید میتونه کمک کننده باشه .
من سرچ کردم و ادرس ارسال نامه به رهبری و رییس جمهور رو پیدا کردم و نامه فرستادم .
ارسال نامه به مقام معظم رهبری : ارسال نامه

ارسال نامه به ریاست محترم جمهوری :تماس با ما

- - - Updated - - -

دوستان ای وب دکتر پزشکیان نماینده تبریز و وزیر سابق بهداشت بودن
ایشون هم میتونن تو پیگیری کمک کنن حتما متنی برای ایشون هم بفرستین
پايگاه اطلاع رساني دکتر پزشکيان
http://drpezeshkian.ir/
http://drpezeshkian.ir/

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
منم این متن رو ارسال کردم کد پیگیری هم گرفتم ، تو وب سایت دکتر روحانی هم حتما برید و اونجا هم اعتراضتونو بفرستین ، انشالا که نتیجه بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا