اولویت بندی دانشگاه های پذیرنده "سم شناسی" در کنکور ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahsa20082009

New member
نه، من انفورماتيكم
واسه برادرم كه سم شركت كرده ميپرسم
خيلي ناراحته
واقعا زحمت كشيده بود
رتبه اش شده 26

- - - Updated - - -

شما مگه سم شناسی شرکت کردین؟؟؟

نه، من انفورماتيكم
واسه برادرم كه سم شركت كرده ميپرسم
خيلي ناراحته
واقعا زحمت كشيده بود
رتبه اش شده 26

hosseini_h_7

New member
هزينه ي شبانه ي تهران چقد ميشه؟
آيا خوابگام ميدن كسي اطلاع نداره؟
راهنمايي كنه

سم شناسی تهران تا حالا شبانه نداشته و امسال اولین ساله.خوابگاه اگه به شبانه ها بدن،خودگردان می دن.سیاستهای وزارت بهداشت در دولت جدید کاهش ظرفیتها و در آمدزاییه.

pichak

New member
یعنی امیدی به سال آینده نیست که بتونیم دولتی قبول شیم ؟ خدایا خودت رحم کن

roshan

New member
فقط دارم گریه میکنم .... آخه چرا اصفهان نمیگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من به خاطر شرایط زندگیم نمیتونستم جایی جز اصفهان درس بخونم ... با التماس و خواهش به خانواده اونا رو واسه تهران راضی کردم .... حالا تهرانم فقط 4 نفر میگیره ؟؟ شبانه هم که خوابگاه نمیده پس خانواده محاله اجازه بهم بدن که برم تهران
.... تربیت مدرسم که نگرفته .... من دارم دق میکنم

banoo93

New member
شبانه خوابگاه نمیدههههه؟؟؟هزینه ی هر ترمش چقدر هست؟؟:((((

mahsa20082009

New member
نمیدونم بده یا نه
هزینه هم فکر کنم از ازاد بیشتره

فك كنم كمتر باشه
توي تهران كه شبانه ميگيره خيالي از خوابگاهها هستن كه زير نظر خود دانشگاه فغاليت ميكنن
و واسه ي دانشجوهاي روزانه كه خوابگاه بهشون تعلق نگرفته و شبانه ها و بچه هاي دكترا هستن
من از دوستم كه دانشگاه تهرانه پرسيدم

mahsa20082009

New member
نمیدونم بده یا نه
هزینه هم فکر کنم از ازاد بیشتره

فك كنم كمتر باشه
توي تهران كه شبانه ميگيره خيالي از خوابگاهها هستن كه زير نظر خود دانشگاه فغاليت ميكنن
و واسه ي دانشجوهاي روزانه كه خوابگاه بهشون تعلق نگرفته و شبانه ها و بچه هاي دكترا هستن

mahsa20082009

New member
فقط اينكه هزينه شو بايد بدي با شرايط روزانه كه پول خوابگاتو بعد فارغ تحصيلي ميدي خيلي فرقي نداره

mahsa20082009

New member
فقط دارم گریه میکنم .... آخه چرا اصفهان نمیگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من به خاطر شرایط زندگیم نمیتونستم جایی جز اصفهان درس بخونم ... با التماس و خواهش به خانواده اونا رو واسه تهران راضی کردم .... حالا تهرانم فقط 4 نفر میگیره ؟؟ شبانه هم که خوابگاه نمیده پس خانواده محاله اجازه بهم بدن که برم تهران
.... تربیت مدرسم که نگرفته .... من دارم دق میکنم

roshan

New member
توی دفترچه راهنما نوشته - دانشگاه تهران هیج تعهدی در قبال خوابگاه و تسهیلات دانشجویی برای دوره شبانه ندارد -

chemist tala

New member
یهویی اینهمه تغییر آخه چرا؟ اگه اینا هدفشون کاهش ظرفیتاس پس چرا از روزانه میکنن میدن به بین الملل و آزاد ؟ینی اونی که ازین دانشگاهها فارغ التحصیل میشه جزو تحصیل کرده های بیکار محسوب نمیشه ؟

- - - Updated - - -
بخدا اینا دیگه روشون نشد رتبه های یک ب بعد وپولی کنن والا قربون ازاد لااقل دروغ نمیگه

roshan

New member
بله دیگه اینا باید هزینه بریز و بپاشی رو که توی دانشگاهاشون واسه استاداشون دارن رو یه جوری جبران کنن ....

mahsa20082009

New member
توی دفترچه راهنما نوشته - دانشگاه تهران هیج تعهدی در قبال خوابگاه و تسهیلات دانشجویی برای دوره شبانه ندارد -

نه منظورم خوابگاههاي خودگردان زير نظر دانشگاست ، فقط بايد هزينه شو اول بپردازي
ولي تو حالت روزانه بعد فارغ تحصيليت مي پردازي
مطنم كه خوابگاههاي خودگردان زير نظر دانشگاه هست
تازه تو منطقه ي انقلاب كه يك منطقه ي دانشجويي حساب ميشه خيلي از پانسيونها مربوط به دانشجوها هست حتي مي تونيد تو گوگل سرچ كنيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا