اولویت بندی دانشگاه های پذیرنده "سم شناسی" در کنکور ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

banoo93

New member
سلام من خودم رتبه یک ارشد سم شناسی 92 هستم و اصفهان به خاطر موقعیت شغلیم انتخاب کردم وضعیت اصفهان هم بد نیست فقط هیت علمی کم داره اما به نظرم اگه ظرفیت داشته باشه اول تهران و بعد مشهد

بعد از مشهد شما اصفهان و پیشنهاد میکنید؟؟

vahid28

New member
edu.muq.ac.ir/uploads/zarr.pdf
علوم پزشکی قم اینو اعلام کرده
رسمی نیست
سم توش نیس اما بیشتر رشته ها کمتر شدن

ahmad_sezavar87

New member
سلام.
به نظر من امسال ظرفيت زياد ميشه چون تو سال 91 كه ظرفيت سم 63نفر بود ظرفيت كل رشته ها4200 بود ولي امسال ظرفيت كل4500 شده پس احتمالا سم هم زياد ميشه:smilies-azardl (113

msc toxicoloxy

New member
بستگی به این داره براساس چه اولویتی انتخاب میکنید اگر بار علمی براتون مهمه خوب تهران و مشهد و شیراز از اصفهان بهتره چون اصفهان یک مشکل هم داره که من زیاد ازش رنج میبردم اون هم نبود امکانات در دانشکده داروسازی مثلا یک اتاق جداگانه برای دانشجویان ارشد یا سیستم اینترنت مجزا و خوب اصلا تو اصفهان وجود نداره

لبخند

New member
بستگی به این داره براساس چه اولویتی انتخاب میکنید اگر بار علمی براتون مهمه خوب تهران و مشهد و شیراز از اصفهان بهتره چون اصفهان یک مشکل هم داره که من زیاد ازش رنج میبردم اون هم نبود امکانات در دانشکده داروسازی مثلا یک اتاق جداگانه برای دانشجویان ارشد یا سیستم اینترنت مجزا و خوب اصلا تو اصفهان وجود نداره

جدای از این بحثا.شما که الان وارد این رشته شدین چقدر ازش رضایت دارین؟؟درمورد بازار کارش چطور؟؟

msc toxicoloxy

New member
ببینید من اول یک چیزی بهتون بگم و خیالتون را راحت کنم در ارشد به غیر از دو سه رشته بقیش براش بازار کار کمتر و به قول معروف یک پلی هست میان سطح کارشناسی و دکتری و اگر به نظر من بیشتر علاقه به کار دارید اول کار بعد ارشد اما اگه واقعا علاقه دارید که من خودم واقعا به این رشته علاقه داشتم و الان هم صرفنظراز بازار کارش رضایت کامل دارم رشته خوبی هست ودر کل یک رشته نوظهور هست و زمان میبره تا کار بیشتر برا ش تعریف بشه اما از نظر کارهای تحقیقاتی واقعا حوزش گسترده است

msc toxicoloxy

New member
سلام نه اگه مشکل داره یا شغلی در محل سکونت داره بهتره نزدیکترین شهر را انتخاب کنه چون دانشگاههای ایران زیاد باهم تفاوتی ندارن

sanaz d

New member
منم ترم 4 سم هستم دانشگاه علوم دارویی.فقط بخاطر علاقم اومدم این رشته درحالی که رشته مهندسی اب جای دیگه قبول شدم که بازار کارشم عالی بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zy zy

New member
وای بچه ها این چه ظرفیتیه که اعلام کردن ؟ ینی چی پرداخت شهریه؟؟؟؟؟؟؟

Maryam-87

New member

ممنون...جالبه:33: من تاحالا بدون www میزدم مشکلی نداشته، ولی الان دفترچه رو نمیاورد.
مرسی با www درست شد!!!

- - - Updated - - -

ممنون...جالبه:33: من تاحالا بدون www میزدم مشکلی نداشته، ولی الان دفترچه رو نمیاورد.
مرسی با www درست شد!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا