اولویت بندی دانشگاه های پذیرنده "سم شناسی" در کنکور ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zy zy

New member
:33::33::33:

احتمال خیلی زیاد ساری بزنم البته هنوز تصمیم نگرفتم شاید هم اول تهران بزنم بعد ساری

ساری هم سم شناسیش قویه اگه سارویم باشی اونجا راحت تره ، من نزدیک ترین شهر بهم همین تهرانه ساری رو هم دوس داشتم کارشناسیم اونجابودم

atlantic_86

New member
من که شرکت نکردم آخه سربازیم دی ماه تموم میشه نامردا ازم تعهد گرفته بودن تا خدمت تموم نشه نمیتونم ادامه بدم منم بیخیال شدم، گفتم سال دیگه با خیال راحت میخونم اگه باز مشکلی پیش نیاد
به سلام بر ستاره سهیل ، کجا بودی شما چیکار کردی ؟ ممنونم:rose:

zy zy

New member
من که شرکت نکردم آخه سربازیم دی ماه تموم میشه نامردا ازم تعهد گرفته بودن تا خدمت تموم نشه نمیتونم ادامه بدم منم بیخیال شدم، گفتم سال دیگه با خیال راحت میخونم اگه باز مشکلی پیش نیاد
انشالا که پیش نمیاد و شما هم سال دیگه جزو برترین ها میشی ، موفق باشی

zy zy

New member
منم رتبم 31 شد ولی خیلی ناراحتم چون دوست داشتم دانشگاه تهران قبول شم.حالا نمیدونم چیکار کنم اگه بدونم تهران سال دیگه هم میگیره انتخاب شهر نمی کنم.:sadsmiley:

تا جایی که من اطلاع دارم تهران یه سال میگیره یه سال نمیگیره پارسال که پذیرش نداشت پس امسال داره و احنمالا سال بعد نداره، 31 حتما شهرای دیگه رو قبول میشی بنظرمن از دستش نده

ocean

New member
ممنون به خاطر راهنمایی که کردی:rose: ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم که بعدا پشیمون نشم:13:

asayesh

New member
زی زی جونم ممنونم از وقتی که برام گذاشتی و بهم اطلاع دادی:riz304: خودمم خیلی دلم میخواد بخصوص که با شما دوست گلم همکلاسی میسم ولی احتمالا مجبورم کرمان که اصلا علاقه ای ندارم انتخاب کنم که اونم میگن امسال فقط بین املل میگیری برام دعا کن روزانه هم بگیره

لبخند

New member
به همتون تیریک میگم کلا بچه های امسال سمشناسی انجمن خیلی رتبه هاشون خوب شده ...آفرین به این همه پشتکار.میگم ظرفیتا کی اعلام میشه؟؟؟ خسته شدم میخوام ببینم منم میتونم قبول شم یا نه!نمیدونین چند برابر ظرفیت اعلام کردن؟؟؟

asayesh

New member
لبخند جان اینجور که من از دوستام ومشاورم شنیدم شما واسه علوم دارویی تهران شانس قبولی داری پس امیدت بخدا باشه حتما قبول میشی

asayesh

New member
راستی زی زی جا اگر امکان دار میشه بگی نمرتون چند شده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

banoo93

New member
سلام بچه ها اگه کسی رتبش به تهران بخوره ولی به خاطر سختی های خوابگاه شهر خودشو بزنه اشتباه کرده؟

asayesh

New member
سلام بچه ها اگه کسی رتبش به تهران بخوره ولی به خاطر سختی های خوابگاه شهر خودشو بزنه اشتباه کرده؟

به نظر من پیش خانواده بودن با خوابگا کنار چند نفر که معلوم نیست روحیاتتون بهم بخور یانه زمین تا اسمون فرق داره من خودمم شهرهای خیلی بهتری قبولم اما چون به خانوادم وابستم پاییترین شهر رو دارم انتخاب میکنم حالا شماهم باید روحیاتت رو در نظر بگیری وببینی از پسش برمیای وارزشش رو داره یانه

zy zy

New member
زی زی جونم ممنونم از وقتی که برام گذاشتی و بهم اطلاع دادی:riz304: خودمم خیلی دلم میخواد بخصوص که با شما دوست گلم همکلاسی میسم ولی احتمالا مجبورم کرمان که اصلا علاقه ای ندارم انتخاب کنم که اونم میگن امسال فقط بین املل میگیری برام دعا کن روزانه هم بگیره
توکل به خدا انشالا که روزانه بگیره، ولی شیراز و اصفهانم زیاد دور نیستن واسه شما،من قبل اینکه رتبه ها اعلام بشه حتی به مشهدم فکر کردم که 24 ساعت راهه واسه من ولی خداروشکر به اونجا نرسیدم دیگه ولی اگه مجبور میشدم میرفتم چون واقعا تحمل یکسال درس خوندن دیگه رو نداشتم

لبخند

New member
لبخند جان اینجور که من از دوستام ومشاورم شنیدم شما واسه علوم دارویی تهران شانس قبولی داری پس امیدت بخدا باشه حتما قبول میشی

بله عزیزم میدونم میتونم اونجا برم،ولی شرایطشو ندارم که برم.خودمم خیلی دلم میخواد که برم و پشت کنکور نمونم دیگه ولی نمیشه..فقط باید سراسری قبول بشم اونم شهر خودم

hosseini_h_7

New member

خوابگاه زیاد هم جای بدی نیست.اتفاقاً تا نری خوابگاه نمی فهمی زندگی کردن یعنی چی،و تجر بیات ارزشمندی که از دوری خانواده و استقلال خودت بدست می آری با هیچی نمیشه عوض کرد.خاصیت انسان اینه که به شرایط عادت می کنه و باید در نظر داشت هدف بزرگتر درس خوندنه.در نهایت باید هزینه-فایده رو سنجید و تصمیم گرفت.

msc toxicoloxy

New member
سلام من خودم رتبه یک ارشد سم شناسی 92 هستم و اصفهان به خاطر موقعیت شغلیم انتخاب کردم وضعیت اصفهان هم بد نیست فقط هیت علمی کم داره اما به نظرم اگه ظرفیت داشته باشه اول تهران و بعد مشهد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا