انجمن هم انجمن قدیم! :(

ZOT

New member
یادش بخیر همه با هم خوب بودن!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
به یاد هم بودن!:rose:

ba ba barghi

Well-known member
فک کنم یکی از دلایل خاموش شدن انجمن کم فروغ شدن من بوده!:black_eyed:

دليل اصليش رفتن خود فروغه, فروووووووغ كجايييييييييي

البته ناكفته نمونه ,وقتي برق انجمن نباشه , انجمن تاريكه
اين يه اصل اساسي هست تو انجمن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

biosta

Well-known member
انجمن هم انجمن قدیم! چه شور و حالی داشت! چه برو بیایی داشت! :sad: آدم وقتی میومد اینجا شاد میشد و میرفت! اما حالا . . . :sad:
به نظرتون چرا اینطور شد یهو!؟:dadad4:

الان هم بنظرم مثل قبله ،باحاله !
فقط بعضی کاربرها کمتر میان که منم دلم براشون تنگ شده

AWWA

New member
حالا مثلا فروغ نداره شب و روز اینجاییم ،فروغ داشت چیکار میکردیم:j58r36j3gcr4suxymup:black_eyed:

ZOT

New member
دليل اصليش رفتن خود فروغه, فروووووووغ كجايييييييييي

البته ناكفته نمونه ,وقتي برق انجمن نباشه , انجمن تاريكه
اين يه اصل اساسي هست تو انجمن

حالا مثلا فروغ نداره شب و روز اینجاییم ،فروغ داشت چیکار میکردیم:j58r36j3gcr4suxymuped:

بی زحمت یه نفر فروغ رو صدا بزنه انگار نقشش خیلی پر رنگه! شاید فرجی شد!:black_eyed:

mw.ashel

New member
بله قدیما یادمه همه زیاد انجمن میومدیم ولی الان به شخصه به قدری وقت آزاد ندارم که بتونم به بقیه کارام برسم ولی به قول مهسا ، الان اکثر دوستان قدیمی مجازی برای من تبدیل به دوستان حقیقی کنونی شدند و از طریق وایبر و واتس و لاین و ... با هم در ارتباطیم و هر از گاهی وقت کنم سعی میکنم بیام انجمن و هم به وظایف مدیریتیم برسم و هم یادی از دوستانم بکنم.

برای همه دوستان خوبم چه قدیمی و چه جدید چه حاضر و چه غایب در انجمن آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.دلتون شاد و لبتون خندون
:thanks::rose:

setayesh71

New member
منم گاهی دلم می گیره میخوام بیام تو باکس حرف بزنم ! می بینم همه بچه ها جدید و نا آشنان ! پشیمون میشم !
دلم برای انجمن 2 سال پیش تنگ شده

love virology

New member
کسی حالم نمی پرسه، کسی دردم نمی دونه
نه هم درد و هم آوایی، با من یکدل نمی خونه

دنیای قدیم عجب عالمی داره دوستش دارم

N@RVIN

Well-known member
آی گفتین یادش بخیــــــــــــــــر

مخصوصا باکس :(

بچه های اون موقع

دلیلی وایبر و یسری چیزای دیگه :dadad4:

ROJO

New member
بابا ول کنید دس از سر این انجمن بردارید:65d6a5d6s:
مگه همچی همیشه باید دس نخورده بمونه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
چشمتون رو ب روی زیبایی های دنیا باز کنید معاتید ( جمع معتاد!!?! ):riz481:

ROJO

New member
بعضیاهم ک ی حسرتی میخورن انگار ...
confused0068.gif

mohammad63

Well-known member
یادش بخیر .......... من باید ساعت 7 میرفتم سرکار، ساعت 11 میرفتم که بخوابم، میگفتم بذار یه 10 دقیقه سر بزنم انجمن بعد بخوابم یهو میدید صدای اذون میومد .... دیگه هیچی معتادم کرده بودن دوستان ناباب ....
اصلا اون چت باکس قدیمی تو سایت oloompezeshki.com رو کی یادشه.... اونموقع که اینجا انجمنی نبود، زمین باید بود یهو ادمین نمیدونم از کجا زیر خاکی پیدا کرد اینجا رو ساخت و امد بالا ..... 5 سال از زندگیمونو با انجمن و چت باکس قدیمی گذروندیم ... چه دوستانی اومدن و رفتن و دیگه نیومدن... یاد فردوس بخیر که بعدها اسمشو تغییر داد به پارادیس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

pashmak

New member
یادش بخیر .......... من باید ساعت 7 میرفتم سرکار، ساعت 11 میرفتم که بخوابم، میگفتم بذار یه 10 دقیقه سر بزنم انجمن بعد بخوابم یهو میدید صدای اذون میومد .... دیگه هیچی معتادم کرده بودن دوستان ناباب ....
اصلا اون چت باکس قدیمی تو سایت oloompezeshki.com رو کی یادشه.... اونموقع که اینجا انجمنی نبود، زمین باید بود یهو ادمین نمیدونم از کجا زیر خاکی پیدا کرد اینجا رو ساخت و امد بالا ..... 5 سال از زندگیمونو با انجمن و چت باکس قدیمی گذروندیم ... چه دوستانی اومدن و رفتن و دیگه نیومدن... یاد فردوس بخیر که بعدها اسمشو تغییر داد به پارادیس
چ قدر خاطره دعرین شما

love virology

New member
حسی که قدیم که داره هیچ چیزی نداره / منم به چیز هایی که علاقه دارم قدیمی هست مثل فیلم ادکلن / اصلا از این روزگارم خوشم نمیاد

بالا