انجمن متاهلین

biosta

Well-known member
سلام به دوستانم این تابیک و زدم تا دوستان متاهل وعلاقمند به ادامه تحصیل دور هم جمع شیم و به هم یاد بدیم چه جوری برنامه ریزی می کنید که به همه کاراتون میرسید ؟چه جوری همسراتونو راضی کردید که دوباره درس بخونید؟اگه بچه دارید برای اون چه برنامه ای دارید؟کلا در گوشی به هم بگیم ایا از این کاری که شروع کردید راضی هستید یا خدای نکرده کم اوردید؟منتظر دیدن همتون هستم

سلام
اگر درصد بگیریم بیشتر از یک سوم دانشجویان ارشد در دانشگاه های علوم پزشکی بایستی متاهل باشند ( نظر خودم هست )
بهرحال با این وضعیت به نظر میرسه که درس با ازدواج می تواند منافاتی نداشته باشد هر چند که انسان به ناچار به برنامه ریزی بیشتری برای انجام کارهایش کشانده می شود تاکه از وقتش بهتر و بهتر استفاده کند .
امیدوارم این تاپیک با توجه به نیتی که برای ایجادش وجود داشته پیش برود
:rose:

یگانه

New member
ممنون دوست جونام حرفاتون کلی روحیه ام را عوض کرد .برام دعا کنید

firoozeh

New member
یگانه جان قوی باش تو ی زنی.............قدرتای ی زن خیلی بیشتر از ایناس ......به آینده ی روشن خودت فک کن............به زمانی که بچه ات با افتخار راجع به مادرش حرف بزنه.....حتی مردت اگه به روی خودشم نیاره ته دلش به خانم کاملی که داره می نازه (مردا خیلی وقتا خیلی حرفا رو به زبون نمیارن!)

یگانه

New member
یگانه جان قوی باش تو ی زنی.............قدرتای ی زن خیلی بیشتر از ایناس ......به آینده ی روشن خودت فک کن............به زمانی که بچه ات با افتخار راجع به مادرش حرف بزنه.....حتی مردت اگه به روی خودشم نیاره ته دلش به خانم کاملی که داره می نازه (مردا خیلی وقتا خیلی حرفا رو به زبون نمیارن!)

حق با شماست یکی از انگیزهام دخترمه پس به خاطر او هم که شده درسمو ادامه می دم دعا کنید همسرمم همراهم بشه

eng.amiri

New member
چه ازدواجی دوران مجردی بهترین دورررانه حالشوووو ببررررررررررررررررررر دی دی
بازم ازدواج بچه که مزخرفترین بخش زندگیه هه هه هه

darya63

New member
سلام دوستای خوبم
منم بواسطه این فرشته کوچولو مادر شدن وتجربه کردم
ایشالله روزی همه تون
بهترین حسی که یه زن میتونه تجربه کنه

TUMS

Well-known member
..........
..........
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

yara

New member
سلام دوستای خوبم
منم بواسطه این فرشته کوچولو مادر شدن وتجربه کردم
ایشالله روزی همه تون
بهترین حسی که یه زن میتونه تجربه کنه

مبارك باشه دريا جان....انشالله زيرسايه شما و اقاتون بزرك شه..

مرسي از دعاي قشنكت...

منم عاشق ني ني هستم.....ارزو دارم يه دخمل مث اواتارم داشته باشم:)))))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

TUMS

Well-known member
من به جات شکلک رو گذاشتم هههههه
نقطه چینش که خنده نداشت!اینطوری تو انجمن متاهلین اومدی کز کردی داری خودتو دلداری میدی خنده داشت!:25r30wi::25r30wi:

خوب من اومدم اینجا خواستم یه کم بهم داداری بدن تو چرا اومدی اینجا سرک میکشی هان:25r30wi::28:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

darya63

New member
کجا زوده؟ب حرف ما روانشناسا گوش بده ما صلاحتونو میخایم خخخ

وای منم بچه میخااااااااااااااااااااااااااام :13::sadsmiley:

دریا اسم بچت چیه؟

عسل خانم :)
انشالله روزیت میشه ومیبینی چقد خوبه

- - - Updated - - -

مبارك باشه دريا جان....انشالله زيرسايه شما و اقاتون بزرك شه..

مرسي از دعاي قشنكت...

منم عاشق ني ني هستم.....ارزو دارم يه دخمل مث اواتارم داشته باشم:)))))

انشالله
خوشگل تر از اون

بالا